Visszajelzés Vitaszoba: Polgárháború esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 14.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Üdv. 2 nap telt nagyjából. 1837 pontom van a Dalton-nál. Esély sincs ezt lelőni hogy átjussak másik csoportba érmét gyüjteni! Vagy van, de nagyon nagyon mínuszos az egész. Remélem félidőnél legalább lesz egy nullázás ahol ismét választhatunk csapatot. Anno is volt a hasonló felépítésű Titánok harca eventnél.
     
  2. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Elvileg növekvő jutalmat kell adnia a hajóknak a pontok növekedésével. Érezhető az 1837 pontnál ez? Például mennyi jutalmat ad így egy kishajó?
     
  3. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Kishajónál csak annyit vettem észre hogy jobban adja a lőszert, 10-ből kb 7-8 ad lőszert.
     
    Ne_etesd_a_trollt! kedveli ezt.
  4. PUSKAS-cap.HU

    PUSKAS-cap.HU Utánpótlás-írogató

    Tegnapi aréna nyeremények még ma délben sem lettek jóváírva ! Egy nap kimaradt, ma meg el se indult a pontozás. :(:(
     
  5. PUSKAS-cap.HU

    PUSKAS-cap.HU Utánpótlás-írogató

    Egész nap nincs egy szál érme se! Platon és szolón egy szál se. :D:D:(:(:(
     
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Olyan jó, hogy a Régensflotta rangsorban kevesebb a pontom mint amennyim van...
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    De adnak érmét, csak csináljátok a küldiket is. Délben lehet csapatot váltani ha jól láttam.
     
  8. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Üdv. Még mindig nagy kérdés hogyan lehet csapatot váltani, 6300 Daltonnál, szerintem nem megoldás ha a saját csapatom hajóit lövöm hisz az nagyon minuszos lesz akkor. Valakinek valami ötlet hogyan lehet?
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Ez a csapatváltás engem is érdekelne. Ha valaki már kitalálta, bökje ide a megoldást. Nagyon megköszönném.
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok
    Csapatot úgy váltottam, hogy elkezdtem lőni a saját csapatom NPC-it, ami valóban nem olcsó mulatság, de... Ott a feketepiacon a váltási lehetőség, igaz az sincs ingyen, de valószínű, azért rakták be, ne kelljen feltétlenül csapatot váltani. Kicsit többet kell dolgozni pl. azért a feketepiaci designért, akinek kell, és megteheti, meg tudja csapatváltás nélkül is szerezni.
     
  11. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Valami hivatalos válasz van arra hogy a saját színű hajók miért nem adnak semmi jutalmat? Ez hiba? Mert a korábbi ilyen tipusú eventeknél a hajóból szerezhető érméket azért adta. Ill. Nem lehetne jelezni a játék készítői felé hogy a fekete piaci váltást kicsit emberségesebbé tehetnék a jelenlegi 10:1 arány helyett
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  12. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Mindenkinek az a hajó ad jutalmat, amelyik megtámadja. (Pl. ha banditák lőnek, akkor bandita + kegyelmes kalóz) Ez így jó.
     
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Tényleg sürgősen úja kéne gondolni az érmék átváltási arányát, mert ez így nagyon gáz...
     
  14. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Sziasztok!

    Csatlakoznék az előttem írókhoz...ez az átváltási arány,úgy gondolom,hogy brutális...Személy szerint amióta elkezdődött az event,szinte itt vagyok reggeltől estig,és 3 nap alatt sikerült 2000 Szólon érmét gyűjtenem,és a Platónból van 200 db. :) Nos.Ahhoz hogy megtudjam venni a Piacon a vuduágyúkat,a mostani átváltással kéne még 20000 érme,de akkor még csak az ágyúkat vettem meg.És e mellett van még pár hasznos dolog amit jó lenne megvenni!!Egyébként az Event jó,csak nagyon időigényes!!
     
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Támogatom az ötletet, ez az arány borzasztóan nehéz úgy is, hogy napi 10-12 óra játék megy. Esetleg az 5/1 már elérhetőbb lenne.
     
  16. ᴙзνλήĢз【JKT48】

    ᴙзνλήĢз【JKT48】 Utánpótlás-írogató

    Csak én nem látom mi lett kijavítva?
     
  17. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2017-06-19 17:30:17
    1 x Szabadító jóváírva. Ok: Kereskedő
    Remek event :)
     
  18. Tündérke-J4F

    Tündérke-J4F Fórum-zöldfülű

    Tényleg sürgősen úja kéne gondolni az érmék átváltási arányát, mert így elég érdekes a helyzet
     
  19. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Lehet kicsit gázosnak tűnik de szerintem számoljon mindenki utánna a dolgoknak.
    A kishajók TOTÁL ingyen vannak :D
    1 milla életért ellősz max 1400 lőszert és 3-4k csapatpontnál majdnem mindegyik visszaadja az 1800-2100 lőszert.
    Ez mellett adja ugye az érmét, ami 3-4 kb.
    Nekem 9.2k csapatpontnál szinte mind ad 2100 lőszer. és 10-ből legalább 1 ad 20-23k gyöngyöt is.
    Csak járom a mapokat és puskapor nélkül lövöm őket hogy tényleg ne keljen semmit ráfordítanom, napi 100k plusz lőszer lazán bejön ami mehet az admirálisokba. Először én is siránkoztam, de egy kis fejszámolásnak hála, ez egy nagyon-nagyon jó event lett. A kicsiknek elég sok esélyük van dizihez jutni, ha nem is a feketepiacoshoz de a két kicsi dizi könnyen megszerezhető. Remélem azér félidőnél lesz valami csavar az eventben hogy ne legyen unalmas, de ennek ellenére jó event :)
    A ládák is különösen jól adnak, szinte nincs benne szemét a kém titkán kívül, nem is tudom mikor volt ilyen jó a láda, persze lőszert annyira nem ad de a sok amulett, lassitó, teleport, vérszomj, ágyú stb :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.17
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Milyen ágyúkat kapsz belőle és mennyi ládánként kb. ?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.