Visszajelzés Vitaszoba: Polgárháború esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 14.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    60 fontos 5. szint és 50 ládából kb 1.2 db. De gondolom nem ezért fognak ládázni :D
     
  2. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    hát nem tudom , hohgy ad minden 10. npc gyöngyöt.... 120-at lőttem ki és 1 adott eddig...
     
  3. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    A csapatpontodtól függ a jutalom is. Ilyen egyszerű.
     
  4. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    azért jó lenne tudni a küszöböket. 1000 pont után sem változott semmi
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    11,1k pontnál kb ad minden 10. hajó.
     
  6. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Egy kérdésem lenne, ha van az egyik csapatnál (dalton Armada) pontom de másnap a másik csapatot lövöm akkor kapok jutalmat vagy teljesen lekell nulláznom a pontokat ahoz?
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Le kell nulláznod.
    Ma reggel én is 3x kaptam egymás után, 9ezer pontnál járok. Bár egy kis mázli is kell hozzá, de adnak. Ha gyöngyöt akarsz gyűjteni, arra a Revans vagy a Kegyetlen Kalóz illetve a két nagy admirális. :)
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Tény, hogy egy rakat hajó után jól adnak és lenne esély váltani, de nekem pl. nincs naponta annyi időm, hogy 10-12 órát játsszak. Én csak ezért szeretném, hogy kicsit jobb arányba váltsák, mert amúgy teljesen meg vagyok elégedve az eventtel.
     
  9. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    Minél több 1 millás npct lövök ki annál több jutalmat ad? Ez fel van valahol tüntetve, hogy mennyi után ad többet?
     
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A küldetéseket is csináld végig teljesen. Minél több hírnév pontot szerzel a csapatodnak, annál jobb. Jó játékot!
     
  11. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Hogyan van egyes embereknek olyan védelme, hogy 30-40ezret lő rájuk a kegyetlen kalóz?
     
  12. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Védekező kavics kell hajóra, házikedvencre, továbbá védekező tréner illetve 21/ térképtől beszerezhető közösségi élharcos vagy pribék. Nekem pl. levitte 48000-re a sebzést. De láttam már sok-sok jóval alacsonyabbat is.
     
    °°Máté°° kedveli ezt.
  13. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Teljesen korrekt Kalóz jutalom piac. Illetve Az átváltási lehetőséget is kicsit kedvezőbbé tették. Ilyen eventből jöhet még pár. Köszönjük. ;)
     
  14. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Beszabad másolni ide a Kalóz jutalom piac értékeit? Ha igen és valakinek megvan rakja már fel.
     
  15. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Vudubomba 1db | 5000gy. 50x vásárolható meg.
    Homokóra 3db | 2500 korona és 15000gy. 5x vásárolható
    Elveszett szerelem 10db | 5000gy. 10x vásárolható
    Sárkánytűz 1db | 500gy 50x vásárolható
    Inya vér 2db | 1000gy 25x vásárolható.
    Fegyvertársak 1db | 10teleport 10x vásárolható
    100k koponyalőszer | 15000 korona 2x vásárolható
    A dizik 350-350 érmébe kerülnek /350 platón, 350szólon darabja/
    A többit sajnos már nemtudom mert megvettem de van király kegyelme, ágyúk, kristályeső illetve nemesacél, illetve lőszer gyöngyért.
     
  16. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    Hali .. ahooz h vasarolni tudjak a kaloz jutalomban ... mennyi ertekben kell rendelnem ? :D
     
  17. dudka1

    dudka1 Törekvő

    köszi, habár engem pont az ágyuk érdekeltek volna
     
  18. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Valaki tudja már hogy mennyibe fájnak az ágyúk meg Héra aszt hiszem most te válaszolsz elég ha a legkisebb cosmagot meg veszi az ember a különleges piacért?
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia TYUPI™
    A legkisebb csomag megvásárlása esetén is meg kell nyílnia a Kalóz jutalomnak, hiszen az IRÁNY A VIP FEKETEPIAC ajánlatai között szerepel az is.
    Az ágyúk pedig ebben a váltási arányban szerepelnek:
    25 db 2. szintű tűzvihar ágyú - 25 db 2. szintű sors kalapácsa ágyúért cserében
    25 db 1. szintű tűzvihar ágyú - 25 db 1. szintű sors kalapácsa ágyú
    25 db 2. szintű sors kalapácsa ágyú - 25 db 2. szintű tűzvihar ágyú
    25 db 1. szintű sors kalapácsa ágyú - 25 db 1. szintű tűzvihar ágyú
    25 db végítélet ágyú - 25 db sors kalapácsa ágyú + 25 db tűzvihar ágyú
    Minden ágyú csomag 2x vásárolható meg.
     
  20. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Nagyon szépen köszönöm a gyors választ nem csalódtam benned. :<D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.