Visszajelzés Vitaszoba: Polgárháború esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 14.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    kedves héra ! a legkissebb csomagot megvásároltam mégsem nyílik meg a a VIP feketepiac :/
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia -_dominó_-
    Volt, akinek csak később nyílt meg, az okát nem tudom. Azt sem, nézett-e egy főoldalas ki-belépést, nézd meg úgy, talán meg lehet "sürgetni". Esetleg ha így sem menne, és holnap reggel sem tudnál ott vásárolni, írj kérlek supportra.
     
  3. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    megvettem a platon érméi csomagból az 50 dbt ... de nem nyílt ki a kalóz jutalom piac ....
     
  4. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem azt kell, Hanem a főoldalon az "Irány a VIP feketepiac" című layerra kattintva előhozott csomagok egyikét.
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Gyors összegzés az event vége felé közeledve. :)
    Elég rég volt már ilyen jó event, mindenki megtalálta szerintem benne azt a részt ami neki jó, kicsik, nagyok egyaránt.
    Roncsokról sajna nemtudok mit írni, nem nagyon löttem.
    A ládák igen jók voltak, sok eventnél volt nevetség tárgya hogy milyen sok "szemetet" tesznek bele, hát most ennél kimaradt, kém titkát adott, azt is keveset. Lőszert sem sokat, de rengeteg amulettet, teleportot, elmo tüzet, vigyázó szemet és villámkövet adott.
    A kishajók egy bizonyos pontszám után teljesen megérősek voltak, a lőszert visszaadta majdnem mind, ez mellett az érme és a gyöngy is.
    A kis admirálisok voltak a legjobbak szerintem. Lazán elvoltál vele ha volt jó védelmed. A Roger és a Walter is jó volt, ott csak annyi volt a bosszantó hogy bizony azt lőtte csak akinek sok hírneve volt a csapatánál. Ennek ellenére tudtam értékelni a napi 4 vagy több Királynő kegyelmét. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Feketepiac, elég jó volt, hiányoltam a fegyvertásat, de végülis kalózjutalomnál megkaptuk, horror áron. :D:D
    Megkaptuk az olcsóbb váltási lehetőséget is amiért ezer hála. Aki akart valamit az megtudta venni tényleg, nem is volt drága az a dizi ha úgy vesszük :rolleyes:
    A kalózjutalom is jó volt, végre lehetett koronával is fizetni ezt az opciót máskor is szívesen látnám bent ;)
    Egy javaslat azért lenne, én megcsináltam volna azért legalább 2 szintre osztva a játékosokat, hisz a kicsik nemigen tudtak egy admirálist kilőni, ha nem volt egy jó játékost mellettük. ;)
    Hatalmas pacsi a fejlesztőknek, még több ilyen jó eventet, amiben hiba szinte nem is volt! :cool::cool::cool::cool::cool:
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.
  6. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Igen valóban jó volt!! Igaz keveset tudtam lenni de + érte! így tovább a fejlesztőknek , ja és a háttérben dolgozóknak is mert ők is ott voltak!.
     
  7. -HiTmaN1-

    -HiTmaN1- Utánpótlás-írogató

    Jó volt csak így tovább!!Ja és nem lenne jó sokáig halasztani a láda kulcs átt váltását!!;)
     
  8. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Hát közönjük szépen az eventet egyszerűen oltári volt ládában a lőszer mennyiség kevés volt de nekem tetszett az event még sok ilyen eventet zeretnék látni . ÉS VÉGRE 1 KARTHOGAS DIZIT VAGY RENDELÉSIN VAGY EVENTBEN :DDDDDD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.