Visszajelzés Vitaszoba: Portyázó bandák 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 22.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Portyázó bandák 2019 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. aloeblacc

    aloeblacc Fórum-zöldfülű

    Alapvetően jó kis event ez, bár a klánnélkülieknek nehéz a Portyavezér lövése, ha állandóan beviszik a sziget közepére. :)
     
  3. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    nagyon keves az event Npc ...fel ora alatt 1 et talaltam
     
  4. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    10 szer ennyi npc kellene , koszi elore is .

    meg dobja surubben .
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Csatlakoznék az előttem szólókhoz, 20 perc alatt 1 Portyázót láttam, nagyon kevés!
     
  6. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Másfél órája keringek és sehol egy NPC. Admirál nem írja hol jelenik meg. Egy eventnek arról kéne szólnia, hogy a mindennapi rutinból kizökkentse a játékost. Lehessen szórakozni egy kicsit. Cserébe a játékos még lehet rendel is, hogy élvezze az eventet. De ezért nem fogok pénzt költeni, hogy napi 24 órában csak keresgéljek, akkor inkább szedem a csiliiket, azzal is többre megyek.
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  7. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!nem találom a Jack Hawkkot,meg tudnátok mondani van egyálltalán?mert hogy az ad valami küldit!! köszike
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, biztonságos kikötőkben találod!
     
  9. -J.I.G-

    -J.I.G- Utánpótlás-írogató

    Konyorgom..., 10 Mapon keresztul egy Portyazo sem?!
     
  10. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Nekem tetszik az event. Nagyon jó
     
  11. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szerintem is jó event ahhoz képest.... 30 percenként jelenik minden mapon 10 hajó biztosan, rengeteg admirált dob ki egy kör alatt, csak csapatjátékra kell koncentrálni, és nézni a mapokat, elosztani a játékosokat ki mit néz át. Bár tény, lehetne 15 percenként a jelenés igazán :)
     
  12. Sziasztok! Valakinek sikerült Dizit kapni?