Visszajelzés Vitaszoba: Portyázó bandák!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 18.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Portyázó bandák eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok! Aggasztónak találom, hogy a Colombus event után megint olyan dizit lehet nyerni, ami egyszer már volt forgalomban. Magyarán, aki annak idején megszerezte, most megfosztatik a nyerés lehetőségétől ( még ha az igen kis százalékban is van jelen mostanság).
    Nem értem ezt a mostani gyakorlatot. Azelőtt ugye a régi diziket a fekete piacra tették be, az event npc-k meg újat adtak.
     
    LadyCat, Naksi, Canada és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Tэxᴀک

    Tэxᴀک Utánpótlás-írogató

    Canores és Canoris design-et a népnek !
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    valószínü ez is olyan lesz mint a legutóbbi,hogy hiába lövöd a nagyot,nem kapsz semmit ha kicsi vagy és lassú.Mostanában ez a módi.
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  5. baranyai.l67

    baranyai.l67 Fórum-zöldfülű

    Ez szerintem is jobb volt ,igy az ujjak es a regi jatekosok is motialtabbak oltak.
     
    LadyCat kedveli ezt.
  6. -szittya-72

    -szittya-72 Járnitanuló

    Sok erre az eventre 4 nap, a feltételek kedvezőtlenek.
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  7. nikos.hu

    nikos.hu Fórum-zöldfülű

    Köszönjük ezt a csodálatos eseményt! Aki hétvégére gondolta programnak, jobban teszi ha sétél a szép őszi időben, vagy egyéb hasznos tevékenységet talál magának. Ilyenekkel öt napig kár bosszantani a játékosokat. :(:(:(
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  8. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Kész vicc, hogy közepes beállításon játszom, és nem látom, hogy honnan lő az eventhajó.
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  9. OBERON-HU

    OBERON-HU Utánpótlás-írogató

    Hát ezt meg, hogy sikerült így összehozni???? Nevetséges az egész......
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  10. ~Vipera~70

    ~Vipera~70 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok remélem eventhez lőszert sporóltatok tavajról mert hiába van feketepiac eventlőszer megint csak pénzért van GRATULA
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  11. makfer

    makfer Törekvő

    Nézzük csak.
    Pont olyan lett amilyenre számítottam.

    Event lőszer nincs, ergó nem lőhető, persze vehetek, meg szerezhetnék itt ott, köszönjük Emese előre is.

    A nem agresszív mapokon is 20ezreket lő rám közepes védelem mellett is, elég komoly távlövéssel. Csodás, hogy megint játszhatatlan a játék egy eventnek hála, gratulálok megint.

    0 pont egy 10 pontos skálán.
     
    LadyCat, $GOBLIN$HUN$ és Canada kedveli ezt.
  12. Gloxen7991

    Gloxen7991 Utánpótlás-írogató

    Na mit lehetne mondani,.. k
    És nem is tesznek ez ellen semmit... Jó van az ugy..:/ kész vicc hogy olyan játékosokra nem számítanak aki nem nagyon akar költeni a játékra. Vagy kisebb hajójuk van na mind1
     
    LadyCat, Tamika22 és Canada kedveli ezt.
  13. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    2016-10-20 16:09:50
    Megszerezve: 1581 x Gyöngy.
    2016-10-20 16:09:50
    Elsüllyesztetted Portyázó hajóját.
    2016-10-20 16:09:50
    Megszerezve: 1 x Kristály.
    2016-10-20 16:09:50
    Kaptál 2197 TP-t (tapasztalatpontot).

    Megéri :D
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  14. Doronya

    Doronya Utánpótlás-írogató

    Nevetséges! Közepes szintű hajóval lehetetlen teljesíteni a feladatot! Ez már a sokadik event ahol a kicsik csak néznek, de játszani nem tudnak! Ennyire nem kéne pénzközpontúnak lennie! Sokan itt fogják hagyni és keresnek játszható programokat! Lehet, hogy ez a cél?
     
  15. Docca

    Docca Fórum-zöldfülű

    megint csak költeni.. közepes hajóm van de igyis szinte leshetek.. EB event alatt költöttem az eventbe nem keveset de az legalább megérte!
     
    LadyCat és Canada kedveli ezt.
  16. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    nem lehet látni honnan lö a hajó !!! milyen event ez .. inkább behizek
     
    Canada kedveli ezt.
  17. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Szerintem nem rossz :)
     
  18. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    a kicsik megint kiesnek ebből az eventből is mert feketepiacra nemtették be a lőszert .
     
    Canada kedveli ezt.
  19. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    miért más gyöngyike lőszerrel nem lőhető az event ? :)
    butaságot ne beszélj már plöss
     
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nagyon örülök annak, hogy ilyen sok eventet kapunk mostanában. :) Viszont ez a mostani valahogy nagyon félresikerült, szerintem. :confused: Tisztelem a fejlesztőket, de nem értem itt mi volt az opció. Gyakorlatilag elérték azt, hogy közepes hajóval se lehessen mozogni a térképeken, ugyanis túl sok Portyázó járkál a tengereken, amik valamilyen furcsa módon valahogy mindig rám találnak. A sebességük is nagy, így gyakorlatilag menekülni sem tudok 560-as sebességgel. :( Azt pedig végképp nem értem, hogy miért érvel valaki azzal, hogy más lőszerrel is lőhető. Igen, lőhető. De ő hamarabb ki fog lőni. :oops: összefoglalva tehát (a fejlesztőket tisztelve), ez borzalmasan nagy nulla lett.
     
    LadyCat, Doronya, Themes[HU] és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.