Visszajelzés Vitaszoba: Reakció a Bigpoint / Seafight-t érő vádakra.

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a "Reakció a Bigpoint / Seafight-t érő vádakra" témával kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    Milyen vádakra? Nem értem..

    A Natanos dolog? "Corruption at Bigpoint"? youtubeon láttam . Magyarul miért nem tájékoztatnak?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.11.16
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Aki látta, és meg is értette azt a videót, tehát ismeri az előzményeit is a dolognak, annak nem fog nehézséget okozni ennek a megértése sem. Ez a hirdetmény elsősorban nekik szól.
     
  4. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Tényleg bosszantó a dolog, ugyanis rengeteg érdekes kép és videó van fent. Példának okádnék hogy az a 67 hajó közel ugyan azokkal a paraméterekkel rendelkezik csak a design más, bár ez még kidumálható. Az a 67 hajó egyszerre mozog, okéé vegyük azt hogy jó commanderük van, de hogy az amulettót meg a trinót is SZÁZADMÁSODPERCRE egyszerre nyomják magukra azért az egyértelmű külső program használatára utal...
    Illetve az is kissé furcsa hogy minden hajón úgy látszik mint ha egységes csomagok lettek volna rá téve, 10-10 millió lőszer a vudurobbanástól egészen a robbanóig mindenből, legba amulettek szuperpáncéllemezek valamint közel 50 ezer?!?!?!?! sárkánytűz????
    Ez már így önmagában sok kérdést vet fel, az pedig hogy az producer, valamint a fejlesztő ténylegesen ebbe a koporsóskeresztes klánba van azt mi sem bizonyítja hogy ugyebár rajtuk a póló....
    Szóval ez mindenkinek a saját fantáziájára van bízva hogy mit gondol, de hogy NATOTAN és társai körül nincs minden rendben az is tuti...
    Ráadásul havi szinten 2-3 milliárd ligapontot megcsinálni hááát.... na mindegy...

    További szép napot!
     
    sityu kedveli ezt.
  5. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos


    Eme írásom a Vitaszoba: Leszámolás napjában jelent meg, 2016.01.10-én írtam.
    Én már akkor kiszúrtam Natotan-t, de amit a fentebb említett videóban látni, az még jobban elszomorít, mint maga a tudat, hogy másfél éve lassan boton járt szinte 24 órában a hajója. Vajon ha nekem csak a számadatok alapján feltűnt, hogy valami nincs rendben, akkor ez másoknak miért nem szúrt szemet eddig? És biztos vagyok benne, hogy vannak még bőven, mert nem egy, nem két játékos ér el rendszeresen 2-3 milliárd ligapontokat hónapról hónapra. Ezt kézzel és tisztességesen képtelenség egyedül megcsinálni. Aki nem hiszi, számoljon utána, mi kellene hozzá, akár egyetlen hónapban is, nemhogy sorozatosan több hónapon át.
     
    sityu, Gallardo, levlevliva és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Tökéletesen igazad van de mit érsz vele?
    a választ nem kell megírnod úgyis tudom :)
     
    párduc kedveli ezt.
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Gondolom vizsgálják, esetleg már túl is vannak rajta, igazából nem tudom, nem ismerem azt a játékost, sem a klánját, hajóit...., sőt magát a szervert sem. Ha, ténylegesen külső programot használt, talán már zárolták is, reméljük.
    Amit ide idéztél Ne_etesd_a_trollt!, DD válaszolt rá akkor. Egy része:
    A video gondolom már jó ok volt arra, hogy átvizsgálják, de ez csak a saját véleményem.
    Az, hogy ki milyen és mennyi csomagot vesz, magán ügye, még ha több hajóra vásárol is.
    Az a rész, amit te írtál levlevliva nem bizonyít semmit. Kapnék esetleg egyik klántól egyen pólót tiszteletük jelélül, valószínűleg felvenném magam is. Nyilván mindenki gondol, amit akar, ami a saját fantázia világába beillik. De ilyen vádak után, valószínűnek tartom, alapos kivizsgálás követi az ügyet a BP részéről.
    És remélem nem gondolja ismét több játékos is azt, hogy védenénk Natotant, szó nincs róla, reméljük kellőképpen felhívta magára a figyelmet, és a hajója már zár alatt.
     
  8. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Valszeg igen, csak az a gond hogy ezek nevesített pólók voltak... Végülis gondnak nem gond csak érdekesnek tartom :)
    Ha úgy nézzük hogy magyar áron 2500 Huf körül van 150 sárkánytűz akkor az azt jelenti hogy közel 1 millió foritot költött volna hajónként az 50000 sárkánytűzre?? Az közel 60 millió... És magyar áron... :) Bár lehet eventből szedte össze... :)
     
  9. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Annyira nincs zárolva, hogy a legfelső ligában 6. helyen áll 800 milla ligaponttal.

    Felmerül bennem a kérdés: Épp most, november 1-től jött az új ÁSZF, és milyen véletlen, épp most november első napjaira jön elő ez a dolog. Ha mi elfogadtuk a feltételeket, akkor mivel ez szerződés, a BigPointra nézve is teljesíteni kell a benne foglaltakat, tehát ha most nem zárolja az adott játékos hajóit, és persze sok más játékost is, akkor igazából már soha többé nem várhatunk semmit a csalókkal szemben, mert még egy ekkora botrány és egy új ÁSZF egyszerre nem fog megtörténni. Ergo ha erre nem lesz intézkedés, akkor soha semmire többé. Szóval várjuk a BigPoint reakcióját, kérlek ha van valami fejlemény, akkor arról is tájékoztassatok minket!
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Lehet, hogy épp nekik így készítették. Nem tudhatjuk...:p
    Nem tudom ki mennyit költ, nem is akarok mások pénztárcájában kutakodni, nem mindenki számára annyi, az annyi. Vannak emberek, legalábbis hallottam róluk, akik igen vagyonosak, lehet hogy nekik ez apró pénz.
    A tájékoztatás, ha kapunk róla bármit, azt látni fogjátok ti is.
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyenlőre ott van még, és szerzi az elitpontokat. Liga rangsorban látszik.
     
  12. makfer

    makfer Törekvő

    Ez valami csapda?

    Ha leírom a véleményem kapok 1 örök bannt vagy mi?

    Úgy tudom nem szabad szidni a rendszert, plusz ez amiről szó van nem szabad beszélni, mert rögtön megy az 1 hét.

    És ez nem rágalom, ez tény, mert tudtommal ehhez a témához kötődik az is, hogy az adott játékosnak köze van ahhoz a nem lefülelhető botprogramhoz, ami van, de tilos róla beszélni. (Le is lett írva, hogy programozó, nem emlékszem ez a rész ki lett e emelve)

    Szóval kérdem, most le is lehet írni a véleményünket vagy nem?
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Tény, ez egy kényes téma. Nem mindegy mit hogy írsz le. Ami a téma nyitásánál a bevezetőben olvasható, tartsátok be, és nem lesz probléma. Remélem a fórum szabályaival mindenki tisztában van, ha nem, először alaposan nézze át, és annak fényében fogalmazza meg a mondandóját. Amint azt láthatod, páran már írtak véleményt, nekik sikerült úgy fogalmazni, ahogy az még elfogadható fórumon. Bár egyikük kicsit túlzásba esett, szóval figyeljetek a megfogalmazásra, tartalomra.
     
  14. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    FM_Héra egy vagyonos ember csak sárkánytűzre költene a levlevliva által írt összeget? Nem próbáljuk megmagyarázni a lehetetlent?
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem akarom megmagyarázni, de sem neked, sem nekem nincs fogalmam róla, egy vagyonos ember mire is költ..., de elképzelhető bármi, ebbe nem érdemes nagyon belemenni. Amint azt fentebb is írtam "nem is akarok mások pénztárcájában kutakodni", semmi közöm hozzá, kizárólag a vásárlónak, de gondolom ezeknek is utánanéznek.
     
  16. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Megnéztem a videót. Több, mint érdekes... Aztán behozott arról a klánról egy másik videót, ahol megmutatja, hogy több, mint 40 millió gyöngy van a klánban...
    Szegényes a magyarázkodás, számomra akkor lenne hiteles, ha megmutatnák, hogy nem "nyúltak bele" sem a hajókba, sem pedig a klánba.
     
    darkmoon1-HUN kedveli ezt.
  17. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    nézzék át a hajóját, de attól tartok, hogy ha BP közeli a "kliens" akkor ő ugyanúgy játszani fog továbbra is.Egy kérdés: a Natotan egy Seafight dolgozó?A videóban a készítő biztosra ment, és a képen a Seafight videókban gyakran szereplő -nevezzük riporter alanynak- is nyilatkozni szokott.
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Meg vannak az illetékes emberek arra, hogy átnézzék a hajóját, és minden egyéb másra. Nincs tudomásom róla, hogy Natotan a BigPointnál dolgozna.
     
    darkmoon1-HUN kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.