Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Rémtökök ünnepe 2015 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Üdv!

    Sokoldalúnak és szórakoztatónak tűnik elsőre az event...A tavalyit is nagyon élveztem...Az új dizik megszerzése remélhetőleg csak minimális százalékban fog a szerencsén múlni és sokkal inkább a kitartáson és az ügyességen :)
     
  3. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Üdv!
    Nagyon tetszetős, alig várom! Remélem nem fog csalódást okozni, általában az év egyik legjobb eseménye számomra, mindig élvezhető! Sok sikert mindenkinek! :)
     
  4. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Eddig ez az event volt az, ami tartotta a színvonalat, legalábbis szerintem. Ez egy nagyon jó event volt pár évvel ezelőtt, és azóta is mindig tartotta magát, mivel az alap koncepciója maradt, (3 npc, 3 szinten ) és ráadásnak kiegészült, már előre jó benyomásom van róla, bár az ismertetők mindig felcsigázzák az érdeklődésemet, aztán derül ki ha mégsem olyan fényes az event, de ez eddig mindig remek volt, legalábbis számomra. ;)
    Már nagyon várom hogy ide ülhessek egy jó eventre! :D:D:D
     
  5. HeSoNeR[HU]

    HeSoNeR[HU] Utánpótlás-írogató

    Üdv!

    Jól hangzik az event,meg minden,de én szerintem a legjobb halloween event 2009/2010 és ha jól emlékszem akkor 2011-ben volt.Amikor egy nagy tök volt és azt kellett lőni.Most már ez egy ugyan olyan event,mint pl a Holtak serege meg a többi,ahol gyűjtögetni kell...
    Különbség csupán annyi,hogy most nem ragyogó/átkozott lélek,hanem eszencia,és a tök lőszer sebez többet....ENNYI
    Szerintem egy szezonális eventet csinálhattak volna különlegesre,hiszen egy évben egyszer van...
    Na de mind1 ez van ezt kell szeretni.
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  6. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Vicc az egész látom a bossmappok nem maradhattak ki már megint semmi gond ami jó volt azt is el tolták köszönjük.
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ezt tavaly is elsütötted :cool:. Jó és még jobb eventet szerintem felesleges összehasonlítani. Régebbi eventeket pedig felesleges emlegetni, az az idő elmúlt. Ne a múltban merengj, hanem tekints előre, bízz a szebb jövőben :).

    A legtöbb event azért kapja a kritikát, mert valakik nem tudnak érvényesülni. Vagy a magasabb szintűek, vagy a kisebbek, vagy bizonyos szövetségek, klánok tagjai... Boss térképre bárki felmehet, egyedül. Senki nem zavar senkit, és senki nem lövi le róla a másikat, szóval zavartalanul lehet eventezni, gyűjtögetni. Aki eddig is minden eventnél gond nélkül tudott érvényesülni, annak ez nem számít, de nem mindenki ilyen szerencsés. Szóval nézőpont kérdése, hogy mit mivel tolnak el, vagy épp fordítva. ;)
     
    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| kedveli ezt.
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Mi bajod a boss mappokkal? Szerintem nagyon jó, hogy van ilyen, sőt, tovább megyek, én szeretném, ha nem csak event ideje alatt lenne!
     
  9. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó




    Nya igen de amikor a boss mappon magától be ugrik oda vagy 200 klón megint szerinted kinek lesz kedve azt csinálni mert persze ezt így kell csinálni még több vacakolás legyen ami után pedig el megy az ember kedve az egésztől mert tudja hogy ha be megy elég sűrűn meg csinálja ezt . (Jaa és mielött ezt valaki meg támadná igen lőtem a segítőket is és igen úgy is jöttek a klónok volt fotóm ahol több mint 180 db volt na azt győzzed kilőni.
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Aki úgy lőtte a Gantrilt, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, annak nem jött csak annyi Embla, amivel könnyedén elbánhatott, akár segítők nélkül is.o_O:rolleyes: Olvassátok mindig el, amit írnak, a javaslatot, hogy is érdemes ezt csinálni. Valamit nem értetek, kérdezzétek bátran akár itt fórumon, akár chat-en, TS-en a többieket, ők mit hogy csinálnak...;)
     
    ¤Morfi¤ és Saracen kedveli ezt.
  11. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    HALLOPUMPKINWEEN

    Az ilyen kodok miert kerulnek ki nalunk keson ehhh ?

    Mindegy , hasznaljatok 50k loszert ad es 15 event kulcsot
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindig minden kint van, amint eljön az ideje. Gyanítom, hogy ez az eventhez volna, ami még el sem indult. Hova használnád el még az event előtt? Sőt! Hivatalosan nem is szerezhetsz sem tök lőszert, sem event kulcsot. Szóval ha tényleg van ilyen kód ;), és kapsz 15 event kulcsot, akkor nem kell csodálkozni, ha event kezdésnél pl eltűnik, vagy ilyesmi. Hiszen egészen odáig nem lehet hozzájutni ;). Ez esetben pedig lehet panaszkodni annál, aki adta a kódot :cool:

    Kb 1 éve történt...
    Semmit nem változtál :eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.15
    ¤Morfi¤ kedveli ezt.
  13. HeSoNeR[HU]

    HeSoNeR[HU] Utánpótlás-írogató

    Nos,kedves DD.
    Nem sütöttem el tavaly,mert tavaly halloween-kor nem játszottam,mert meguntam...


    Infernos pedig csak a 16. térképen és attól fölfelé.---->15-ös szint és az alatt csont eszenciá nem lehet szerezni,megint a pénztárcába kell nyúlni.Egyre szánalmasabb a BP.
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nos, kedves HeSoNeR.

    Ezt te írtad, nem én:
    És pontosan tavaly, 2014.11.01-én írtad ;).

    Inernos csak 16 felett, így van. Akinek tényleg szüksége van a csont esszenciára, mert a legjobb designt szeretné, illetve a legjobb gyorsítókat a feketepiacról, az nekem ne mondja, hogy azért nincs még 16os szintű, mert kicsi hozzá. Aki kicsi, az örül a kisebb designeknek is. Aki nagyobb és kell a nagyobbik design neki az bizony fel tudna vizsgázni akár 20-ra is. Miért nem teszi? Ja mert a Fénytérkép milyen jó? El lehet dönteni. Fény térkép, vagy csont esszencia? Lehetőség adott, hogy ezzel valaki valami oknál fogva nem akar élni, azért ne a Bigpointot hibáztassuk.
    Ha rajtam múlna, minden eventnek lenne olyan része, amihez kell a 20as szint. ;)
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  15. HeSoNeR[HU]

    HeSoNeR[HU] Utánpótlás-írogató

    Mint említettem "meguntam"---->nem én játszottam vele.Az,hogy az unokatesómnak is ugyan az véleménye arról nem én tehetek.De teljesen mind1.Ezt a témát zárjuk le.De most mire hajtsak a revento-ra???amit már megszereztem 2013-ban pár nap latt???-.-Mert ugye a "kicsi"új dizihez is kell csont...
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Unokatesód hogyan fér hozzá a te felhasználó fiókodhoz?
    Ellopta? -> Szabály sértés, akár végleg zárolható.
    Odaadtad? -> Szabály sértés, akár végleg zárolható.​

    Nincs olyan design, ami csont esszencia nélkül megszerezhető, de szeretnél designt? Nagyon egyszerű a képlet. Vizsgázz fel legalább 16os szintig! :rolleyes:
     
  17. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Egész jó lenne az event,ha egy kicsit több event hajó lenne.... :)
     
  18. *!Lackesz!*

    *!Lackesz!* Fórum-zöldfülű

    szerintem 5 szervert jatekosanak kicsit keves sot nagyon keves az event hajo igy nem elvezheto a jatek!
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sehol nincs 5 szervernyi játékos. Egyébként ahogy mész fel, úgy egyre több van, bár meglehet, még 20/1-n sem elég. NPC-ből soha nem elég :cool:
     
  20. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Bár lehet találni hébe-hóba de szerintem is kevés kicsit az npc :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.