Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Nagyon vártam az eventet, nem is csalódtam benne, jók a próbák, jól ad a láda, és az npc-k is.
    Csak így tovább!
     
  2. norby7[HU]

    norby7[HU] Fórum-zöldfülű

    Nekem sincs bajom az eventtel, bár a feladatokat nem csak a reventokra kellett volna építeni.
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A ládák jók viszont az NPC-k száma elég gyér. Meg szerintem a 16-os szint feletti játékosoknak igen kevés az a 6 map... Főleg 3 szervernek.
     
  4. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Igen, lehetne az npc-k számát növelni.
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez nem az az event, amikor a 16, vagy annál magasabb szintű játékosok csak 16/ felett eventezhetnek. Lemehet bárki akár 6/1-re is pókokat lőni, a gyöngy abból is jön. Csak a csontért kell 16 fölé menni, de arra még van 11 nap ;)

    Egyébként ha jókor keresitek, akkor elég jó esélyetek van találni is, ha rosszkor, akkor szinte semmi esélyetek.
     
  6. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Nem egészen értem mi számít "jónak,rossznak"? Én szinte felváltva lőttem a 3 NPC-t ebben a 2 órában.

    Az event ládák brutálisan jók.
    A gyöngy szintén.
    Tökeszencia: 210
    Pókeszencia:
    60
    Csonteszencia:
    37



    10/10.

    Most pedig irány a Metálparti.:cool:
    Jó játékot! :)
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Te aztán nagyon jópofa ember vagy. Azt mi van ha nekem nem kell gyöngy?
     
  8. Marthy

    Marthy Fórum-zöldfülű

    az a baj az eventtel elsőolvasatra, hogy a kissebb szingtű jűtákosoknak eséjük sincs minden eszenciát megpróbálni összeszedni. egy 16- os szint alatti játékos csont eszenciát adó hajót nem tudlőni,egy5-ös szintű kezdő pedig csak tökeszenciát adó hajót tud találni. aházikedvencek vagy a dizik egyikét se tudják megszerezni

    Kedves DD!

    Nem mindenki van a fénytérkép miatt 16-os szint alatt!
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ha találsz jó, nem találsz nem jó :D Tartalmilag olyan amilyen, én nem azért írtam azt amit idéztél.

    Csak a félreértések elkerülése véget írtam, mert nem csak ott lehet eventezni, márpedig te csak úgy általában az eventezést írtad. Persze szokott ilyen event is lenni, de ez most nem olyan. Ha a csont esszencia gyűjtésére gondolunk akkor tény, csak 16/ felett gyűjthetsz, de ez csak az event egy kisebb része, ráadásul csont esszenciából kell a legkevesebb is.

    Ez így van, de ezt írtam is. Van aki azért nem vizsgázik fel, mert nem akar. Nekik jó hajójuk van és jó lenne nekik az a design illetve gyorsító, amihez kell a csont. Van aki pedig azért nem vizsgázik fel, mert nem tud, mert még kicsi. Na pontosan az ilyen játékosoknak van mindig kisebb, olcsóbb, de természetesen gyengébb design. Tessék azt megvenni. (Bartolomeo állathoz és Jack,Revento designokhoz nem kell csont) Vagy a 10-12es ékkövek már nem jók? Akkor bizony tudnál 15 fölé is vizsgázni. Most ugyan nem ad 10-12es követ egyik sem, amiért nem kell csont, de általában szokott. Ha nem felelnek meg ezek a designok és másikat nem tudsz megvenni, akkor vársz egy következő számodra kedvezőbben alakuló eventre.

    Önmagában a vizsgázás nem nehéz dolog, sőt, igazából hajó független, csupán csapat kell hozzá. Sajnos el kell fogadni, hogy minél magasabb szintű valaki, annál több lehetősége van. Pontosan ezért kell haladni a szintekkel. Semmi haszna nem lenne, ha mindenki mindent megkapna 2es szinten is.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.15
    Europa5 kedveli ezt.
  10. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    sziasztok ez az event felér egy nullával 3 ora alatt 2tö eventhajo azelöt legaláb volt de most 0 la
     
  11. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Sziasztok, már ne is haragudjon meg BP, DE 4 és fél órája leültem játszani, és eddig még csak az első próbánál járok, mert nem találok 3 Revento hajot, nos ez így eléggé elkeserítő!:mad::mad: Szeretném MEGKÉRNI, hogy jelezzétek, az event npc mennyiségének hibáját vagy problémáját, mert ez így nem event, hogy alig van Revento meg a többi event npc.:(:(Előre is köszönöm, mindenki nevében!:cool::cool:
    További szép estét! :p:p
     
  12. *!Lackesz!*

    *!Lackesz!* Fórum-zöldfülű

    ez csak tipp volt h 5 szero viszont az nem h keves az npc pl a esmeraldara mert nem panaszkodnak a jatekosok?mert van eleg viszont event hajo keves van:)
     
  13. Little¤Đaemon

    Little¤Đaemon Fórum-zöldfülű

    DD elárulnád hogyan? jelenleg 10-esa szintem, a tp-m 1210498 ami nem elég a 16-os szinthez, hogyan jutok így csonteszenciához?

    DD vizsgáznék, denem csapatfüggő, jelenleg 10-esa szintem, a tp-m 1210498 ami nem elég a 16-os szinthez, hogyan jutok így csonteszenciához? vagy a kissebbek nem tehetnek szert egy jó házikedvenchez vagy egy nagyobb köveket tartalmazó desinghez?
     
  14. Gábooor

    Gábooor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.. Szerintem is nagyon kevés az NPC.
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem akarnám magamat ismételni, de most mégis leírom még1x, remélem utoljára.

    Van aki azért nem vizsgázik, mert nem akar. Ő bánhatja, mert megtehetné, de nem teszi, és ezért marad le most pl a jobb designokról, állatról.

    Van aki azért nem vizsgázik, mert nem tud. Pl. akinek nincs meg hozzá a TP-je. Ő, ha fejre áll akkor sem fog tudni feljutni. Na az ilyen játékosoknak elsősorban a gyöngyöt kell gyűjteniük, tehetségekre, bástyákra illetve admirális ágyúkra! Ha ezek megvannak, már fogsz tudni vizsgázni és jöhetnek a következő célok, például jobb állatok, designok, ékkövek. Nagyon sok játékos ékkövek, állatok és admirális ágyú nélkül érte el a 20as szintet. Neked ezek elméletben elérhetőek, de gyakorlatban nem is biztos, hogy tényleg szükséged van ezekre! Senki nem kapta meg rögtön a legjobb dolgokat, szépen fokozatosan össze lehet szedni.
    A kalózszinteknek megvan a maga előnye és hátránya. Aki még nem is tudja elérni az egyiket, annak legalább egy ösztönzés, hogy ezért éri meg vizsgázni és fejlődni, hiszen ez vár rád utána. Ha minden elérhető lenne 2es szinten, és semmi előnye nem lenne a magasabb szinteknek, akkor ma csak 2es szintű játékosok lennének a tengereken.
     
    Đr.McKay és FM_Héra kedveli ezt.
  16. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    ősi címerhez h lehet hozzájutni?
     
  17. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    A tök hajók, és a többi segéd hajók eltünnek maguktól egy idő után, ha nem lövik őket, vagy van rá esély, hogy ellepik a mapokat?
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nagyon szeretném, ha ellepnék a mappokat, hiszen mindben gyöngy van :cool::cool::cool:, pontosan ezért erre kicsi az esély. :(:(:(
     
    SzellemCápa kedveli ezt.
  19. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nem olyan nagy valami a revento, attól nem fogunk gyöngyben úszni, csak abból rakhatnának többet
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem a Reventóról beszélek, hanem a többiről, a kísérőkről, hiszen ezeket kérdezte SzellemCápa is. Ki a kicsit nem becsüli... a kis Pumpkinok jobban adnak mint a leviathanok behén. ;) Nem sok van, de ha találsz ez is jó.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.