Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Ha már Reventó, akkor ez egy jó próba! ;)

    2015-11-01 09:34:20Megszerezve: 2 x Vuduágyú.
    2015-11-01 09:34:20Kaptál 20000 gyöngyöt.20'000 gyöngy
    2015-11-01 09:34:20Gratulálunk! Sikeresen kiálltad a próbát!
     
  2. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Csonteszenciát nem is fogom tudni szerezni?? 15 kalózmappal , 16/-re hogy mennyek én fel?? Akkor nekem nem lehet jobn dizim vagy szörnyem??
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De lehet. Felvizsgázol és gyűjtesz csont esszenciát az Infernosokból.
     
  4. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Reventót találni, hatalmas nagy mázlival lehet csak. :( Ha nem ülsz a gép előtt több órán keresztül, akkor nem tudod megcsinálni a napi feladatokat. Ezt leszámítva szerintem nem rossz az event ;), bár messze alulmarad a régebbiektől. A második szakasz remélem ütős lesz. :D
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nem marad alul a régebbiektől, sőt inkább jobb a küldik miatt, viszont az nagyon gáz hogy alig találok event hajót :(
     
  6. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Szerintem nézőpont kérdése az egész,;) annyiban igaza van a DD-nek, hogy ne hasonlítsuk össze a régebbiekkel, de asszem 2-éve jött be ez a 3-szintes event hajó lövés. Akkor 10 millió épet kellett lelőni(15/-ig) 30-valahány ezer gyöngyért. Nem kevés npc volt a mappokon és 6 ládát dobtak ki maguk után ami nem kicsit érte meg. :D:D:D De ez régen volt azért írtam, hogy nem rossz ez az event, csak kevés a Reventó. :confused:

    Szerintem inkább azzal lehet a probléma(saját meglátás), hogy eu3-4-5 egy mappon. Cseppet több játékos van mint volt. :)
     
  7. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Igen egy cseppet több a játékos én pl eu5-ön játszottam, hát nem túl sok játékos volt, nem volt ritka hogy egy mappon cask egyedül voltam most meg... nem mondom hogy rossz ötlet volt egybe tenni, de akkor event hajóból is 3x annyi legyen...
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, 2 éve a ládákat az event hajók dobták, jól adtak, de a kulcsot a Seafight üzletben vetted hozzá ;) (bár ez lehet 3 éve volt :), de már az ilyen jellegű, eszenciás eventnél)

    Az ne legyen gond, hogy sokan vagytok, meg hogy mega szerver és 2-3 szerver játékosának.. Ilyen alapon fele, vagy harmada is lehetne az NPC-knek, ha nincs szerverösszevonás. Ezzel kár kombinálni, kevés van és kész :) Egyébként ládából megint olcsóbb a lőszer, talán jobb is így, mert összeládázol annyi lőszert amit el tudsz lőni :D, 2 event hajó között, ha nem ládázok piszok gyorsan fogy a lőszer. (10 percenként dobja, 3-4 perc alatt elfogynak, marad 6-7 percem csilizni, ládázni, javítani)
     
  9. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Van elég láda és a ládák ugyan úgy adnak mint régen, mi evvel a probléma? Ha most event hajók dobnák a ládát az lenne komoly probléma, szóval inkább örüljetek hogy nem úgy van mint régen... nem volt semmi töklőszerem most van 320k csak ládákból.
     
  10. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Hello

    Ritkan nagyon ritkan irok ilyet de ez a mostani event nagyon jo , lehet szedegetni mindent :)

    Ami kritikat erdemel az a revento keves van belole es elegge hosszu ido mire megcsinalja az ember , ezen lehetne csiszolni valamit
     
  11. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Szóljatok ha már van event hajó rendesen.
     
  12. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Eddigi tapasztalataim:
    Jónak ígérkezik, 13k-gyönggyel indítottam és már 90k-nál tartok,(nem költöttem belőle csak néha kulcsra) lőszer is van még egy kevés, láda jól ad bónusz nélkül is, a piacon a lőszer ára sem horrorisztikus szerintem, eddigi tapasztalataim szerint jól van összerakva az event.
    Az meg, hogy 740ft 40k gyöngy a rendelési oldalon egy-két finomsággal mellé.. :rolleyes:
    Annyi tényleg rossz hogy Revento kevés van. Egy délelőtt alatt megtudtam csinálni a feladatokat úgy ahogy sok kereséssel az 5 millió hp lelövéséig, de azt az ötmilliót nem könnyű összeszedni o_O Nem is az kell, hogy a mappok dugig legyenek eventtel, de az npc-k nek a mostani számának a negyedével többet elfogadnák :D:D Az már elég is lenne szerintem. ;)
     
  13. WaffenSS

    WaffenSS Utánpótlás-írogató

    nagyon kevesek az event hajok :(
     
  14. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    hát persze..
     
  15. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szia, én is levizsgáztam 16-ra, majd 17-re... Azért, hogy minden eventből kivehessem részemet, evvel MEGSZŰNT a fénytérképem, de most egy erős kalóz ne ott lebzseljen egyfolytában! Sajnálom a fénytérképet, de szerintem jó, hogy ezzel kiszűrik a nagy kalózokat, a jobb diziket/ékköveket akaró kalózokat a fényről, az végülis a kicsiké... Ott a nagyoknak, nekünk a behemót...

    Üdv:
    Kenpachi
     
    Europa5 és [DD] kedveli ezt.
  16. Marthy

    Marthy Fórum-zöldfülű

    három óra keringésa tengeren és egyetlen egy eventhajót nemláttam,nemhogy kilőjem :(
     
  17. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    sziasztok de event hajo mere lelhetö mert orák ota azt keresem revento nincs pedig kelet volna mijen event ez egy nagy 0 la
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Fentebb írtam, jókor kell keresni, amikor megjelennek, mert hamar elfogynak. Ha jókor keresed, talán találsz is, később már feleslegesen keresgélsz, nem lesz a következő körig.
     
  19. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Vissza szívok mindent amit eddig írtam az eventről ez az első rész hihetetlenül tökéletes nagyon izgalmas a számomra élvezhető köszönöm szépen a lehetőséget hogy idén is a seafight el felejteti velem azt amit igazából is ünnepelünk most és csak a jók jönnek az ember szeme elé.
     
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Legalább jeleztétek, hogy a játékosok keveslik NPC-k számát?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.