Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Az új revento beállításokkal vagy reset után / nevezzük aminek akarjuk / az utolsó napi feladat nem ismételhető.
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  3. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Bocsánat valszeg igazad lesz. Délben lesz a fordulóm.
     
  4. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    2015.11.04. 18:35-kor volt restart. Kb. 2 órán belül megcsináltam a feladatokat. Az utolsót is. És azóta sem engedi megcsinálni újra, pedig pár óránként ránézek, tehát kb. 36 órája. Ez szerintem minden napforduló és/vagy 24 óra fogalmát bőven kimerítette.
     
  5. -Gowron-(HU)

    -Gowron-(HU) Járnitanuló

    A hiba nálam is hasonló. Lassan 1,5napja toltam le az utolsó próbát és azóta semmi....
     
  6. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Az új küldiket engedte felvenni déltől, de a korábbinál így is 11:59-kor nézve majd 40 órán át nem engedte újból felvenni.
     
  7. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Pont az a baj a pókos hajókkal (most) mint event 1. felében a Reventókkal...
    Kevés.... :(
     
  8. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Skacok ad legalább gyöngyöt a boss mapp mert azt nem áttam sehol ki írva meg mi lesz azokkal az érmékkel amiket eddig össze szedtem azok el vesztek vagy használhatóak lesznek ?
     
  9. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    200 max érmékből. Gyöngy biztonságos kikötö és ott látod a segitőnél mit kaphatsz.
     
  10. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    50.000 gyöngyöt ad körönként.

    Az érméket amit eddig gyűjtöttél felhasználhatod a segítőkhöz, bár őszintén szólva szerintem felesleges segítőt hívni,csak ha nagyon gyorsan akarsz végezni.

    Megragadnám az alkalmat,és leírnám a véleményem az eventtel kapcsolatban.:p

    Először is,az event ládák nagyon jók,ismét lehetett szerezni rengeteg pénzes dolgot,és nagyon sok Eszenciát.
    Az event NPC-k szintén jól vannak kitalálva,és eléggé pluszosan adják a dolgokat.
    A Boss térképen én eluntam az életem. Ráadásul még némi mínuszt is sikerült becserkésznem..:oops:
    Az első és második feladatsorozat is nagyon tetszett,bár a másodikat egy kicsit átgondolatlannak találom,hiszen semmi összetett dolgot nem kell tenned,csak eventezned,így lényegében a semmittevését kaptál 3 vuduágyút.(Köszönöm.:D)

    Annak ellenére,hogy sok negatívum érte az event NPC-k megjelenését én nagyon jó dolognak tartom,hogy minden térképre ment event,hiszen mint a Mega 2-ön ha csak fix mappokra ment volna event tuti,hogy a másik oldal nem gyűjtött volna semmit,az pedig kinek jó..?
    Szóval ez egy elég jó lépés a BP részéről,sikerült elérni amit régóta akartak:Mindenki tudjon játszani "korlátok" nélkül..:)

    Várom a telet..:rolleyes:
     
  11. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Az új próbákat naponta fel lehet venni?
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Hat különleges küldetés vár rád az I. szakaszban, majd további öt a II. szakaszban. Az egyes szakaszok utolsó küldetését aztán naponta megismételheted.
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Köszi Héra, olvastam, de már elfelejtettem :)
     
  14. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Én érdeklődnék hogy a Térképzsákmány mit takar amit nyertem vagy egy BMet?

    2015-11-06 15:10:32Megszerezve: 1 x Gargouille.
    2015-11-06 15:10:32Kaptál 50000 gyöngyöt.50'000 gyöngy
    2015-11-06 15:10:32Elsüllyesztetted Gantril hajóját.
    2015-11-06 15:10:32Térképzsákmány
    2015-11-06 15:10:32Kaptál 60000 elitpontot.
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    A Térképzsákmány azt takarja, amit a mapp befejezésévél szereztél, 'zsákmányoltál'.
     
  16. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    kk skacok hát ez is felejtős 25k lőszer mínuszban vagyok max 1 skinről le maradok azért minden meglett másból a kövek meg pótolhatók :D
     
  17. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    háhá ez azért vicces ! be megyek az állítólagos leg erősebb kisérővel ami 1 lövésből le szedi a lembákat na de és lám mi történik 2 lövés kell neki és fura dolog majdnem 16mp ként lő akkor ez miért is éri meg 1 általán na de mit várja várható volt megint ez a hiba :D de a mínusz ugyan úgy meg lett :D
     
  18. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Hat ez a boss mapp egy rakas borzalom , en azt ultetnem oda aki kitalalt es addig nem engednem el mig ki nem farmolja a dizit vagy egy bizonyos ekkovet , betegek ezek mit gondoltak ki fogja ezt igy toln bahhhhh
    Gondolkozzunk mar egy kicsit . . .
     
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szerintem is nem sok érő a boss mapp. Legalább ne osztódna 100 fele a gantril. Így is sok gyöngybe kerül a töklőszer mire 30 címert összeszednek a játékosok. Az első nekifutás mínus 30 címer /+cimerhez kellő lőszer/ és 40k töklőszer amit ellöttem hiába boss mappon.
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Idézem magam azoknak, akik a BOSS térkép miatt panaszkodnak...
    Egy igen fontos mondat az event leírásából: "A felszínre bukkanó Emblákat a lehető leggyorsabban el kell süllyesztened. ":cool:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.