Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Most hogy rájöttem a boss térkép tikára hogyan könnyebb, már picit más a vélaményem. Nehéz még igy is. De ez mi??
    Térképzsákmány Héra meg tudnád mondani
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Amit kapsz a térkép befejezése után jutalomként, az a zsákmányod.
     
  3. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó



    NYa igen segítő nélkül is meg csináltam de azért az vicc hogy nem győzi az ember lőni az emblákat ha meg a nagy segítővel mész be az is vicc marad a sima event ship legalább az jobban ad habár amióta el kezdődött a második szakasz a láda is pcsék lett így az is már kilőve :D
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem olyan sok az, ha jól csinálod.:p
    A BOSS különlegességeket ad, aki szeretne ilyeneket, az csinálja.:cool: Az event 3 NPC-jétől természetesen más dolgok jönnek, ez teljesen jó.:rolleyes: Ki mit szeretne, választhat.o_O Vannak, akik mindenből szeretnének részesülni.;)
    Ládákból ugyanazokat nyitom, mint eddig, nem változott a tartalma.:)
     
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Hát ezt megint nem nekem találták ki be sem mentem,vagy 30segítő lött rám,pedig kiszabadítottam az1k kisérőt,a 2.kisérőt nem birtam kiszabadítani,szerintem azt nem is lehet,mert cspok,azonnal regenerálták magukat.
    Szóval valaki magyarázza el,hogy tudom a 2.k segítőhajót kiszabadítani,ha az őt körülvevő csápokat nem tudom kilőni,mert azonnal felregenerálják magukat!
    Jó lenne h valaki segítene,mert 30 címer ment most is a kukába.
    és azt is kérdezném,szolón vagy platón érméjét érdemes aktiválni,ha valaki segítőt kér,melyik a jobb?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.11.15
  6. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    valamiért nem engedi fel venni a próbát valaki valamit tud róla ?
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Naponta 1x lehet megcsinálni elméletileg. Talán még nem telt el annyi idő, hogy újra felvehesd az utolsót (gondolom a többit engedte és végig csináltad), vagy még nem sikerült javítani.
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    sikerült.
    2015-11-07 09:44:22Megszerezve: 1 x Platón érméje.
    2015-11-07 09:44:22Térképzsákmány
    2015-11-07 09:44:22Kaptál 50000 gyöngyöt.50'000 gyöngy
    2015-11-07 09:44:22Megszerezve: 1 x Gargouille.
    most még azt írja meg valaki,segítő nélkül mennyire nehéz.
     
  9. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nem tudom mi bajotok a boss térképpel tök egyszerű megcsinálni, és a jutalom sem rossz :)

    Csak láttad mit segített a segítő, nem olyan sokkal nehezebb csak egy kicsit több lőszert kell használnod
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.11.15
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    értem,kössz.
     
  11. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Annyira nehéz segítő nélkül hogy az utolsó 2 millán szinte nem is sebezem mert tele van Emblával, de ha kilövök egyet jön helyette másik, így hát kénytelen voltam megvenni már most a kifényesített ágyúcsövet a plusz találati miatt, de ha benyomok minden extra találatit is csak 35k-t lövök rá...
     
  12. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    A fő dizit megszerezte valaki a BOSS térképről? Mert eddig a segítő nélküliben 8 kör alatt 7 ékkő és 1 gargouille dizi. A fejnélküli lovas pedig megvan tavalyról. Jó lenne ha mondjuk nem kéne 100 térképet lenyomni a dizihez...

    Ja és még valami... 5db 13-as és 2 db 14-es ékkövet adott eddig, függ az időtől is a jutalom? Mert 15-ös kő és a fő dizi hiánya nekem nagyon ezt mutatja...

    Arra pedig külön kíváncsi lennék, valakinek hogyan sikerülhetett 3 perc 17 alatt...sőt mire leírtam ezt lett 3 perc 6 másodperces idő is.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.11.15
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-11-07 13:26:36Elsüllyesztetted Dullahan hajóját.
    2015-11-07 13:26:36Kaptál 11 kristályt.
    2015-11-07 13:26:36Megszerezve: 10 x Ősi címer.
    2015-11-07 13:26:36Megszerezve: 6 x Ősi címer.
    üdv a rangsorban nem mutatja a kilövését,ma már jártam így más event kilövése után is.F5t nyomtam de semmi.(éjféli rettenet rangsorban.Dullahan:0)
     
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    utolsó lövés nem számit?

    2015-11-07 13:48:20Találtál 181 üvegnyi mojót.
    2015-11-07 13:48:20Kaptál 64792 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-11-07 13:48:20Megszerezve: 62 x Ősi címer.
    2015-11-07 13:48:20Megszerezve: 1 x Szolón érméje.
    2015-11-07 13:48:20Megszerezve: 10 x Ősi címer.
    2015-11-07 13:48:20Megszerezve: 5000 x Vuducsapás.
    2015-11-07 13:48:20Megszerezve: 1 x Platón érméje.
    én sebeztem bele a legtöbbet,nem véletlen amit kaptam,de rangsorban most is 0
    pontot kaptam a Dullahan eventért !Akkor most hogy is van ez?
    Elmondom,úgy hogy tele van hibával még mindig a játék.
    Éjféli rettenet rangsor, Dullahan: 0 ponT !!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.11.15
  16. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Ha megvan a dizi tavalyról akkor szerintem nem kapod meg. Abbó indulok ki,hogy én nyertem boko-ból agassou dizit amit megkaptam és rá kb 4 hónapra megint nyertem boko-ból agassou dizit de nem kaptam meg mert már megvolt.Lényegébe: nem lehet 2 ugyanolyan hajód ha van benne kő ha nincs.

    Ui: a sors fintora hogy ha már megvan a dizi eladni nem tudod. Ez olyan ágyús probláma hiába van 50-es,55-ös krisised eladni nem lehet őket csak vannak még ha nem is haszálják a játékosok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.11.15
  17. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Péter, látom nem érted, nekem a Lovibond kéne, azt csak azért írtam, hogy megvan tavalyról, mert így gyakorlatilag egyetlen dizi van már csak amit adhat és mégsem adja.
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Pocsék a BOSS térkép is... Unalmas és mínuszos is mellette. Persze ezt valaki megcsinálta 3 perc alatt. Hogyne...
    Számomra ez volt a legjobban várt event, mert mindig szórakoztató és hangulatos, de ez egy semmi.
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    az 1helyezett a boss térképet 3:13mp alatt csinálta meg.Na azt megnézném,visszanézném hogyan.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Jó lenne ha összekapná magát a BP mert megint tuti buggal nyomják le tizedannyi lőszert használva, mint mások. És persze megint azok járnak jól akik csalnak, de erről beszélek évek óta, és tojnak ránk, mert ugye minek is foglalkozzanak a csalókkal, hisz ők fizetnek azért, hogy csalhassanak.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.