Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ezt vitatnám... Igen úgy tűnik, ők járnak jobban, lehet megkapják most a díjat, de a következő zárolásnál ott lehet az ő hajójuk is. Akkor aztán sokra mennek bármivel, amit csalással szerezhettek meg. Zárolva lett több fizetős hajó is, a BP nem tesz különbséget fizetős -és nem fizetős játékos között, ahogy ezt láthattuk is.
     
  2. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    tegnap végig csináltam de ma se az utolsót se az elsőt nem adja be
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az elejétől semmiképpen sem lehetne még egyszer végigcsinálni. Az utolsó küldetés, amit naponta meg lehetne...
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szeretném jelezni, hogy a BOSS térképnél, ha az ember segítőt bérel fel a Platón érmés és a Szolón érmés segítők leírása meg van cserélve a fórumon is és a biztonságos kikötőben Norton bácsinál is.
     
  5. -Gowron-(HU)

    -Gowron-(HU) Járnitanuló

    A Boss térkép egy vicc. Oké lődd ki a megjelenő kúszónövényt (2lövés) és aztán jó esetben 2 lövés megy a nagyba mert már megint kinő a kis növényke. Szerintem több lövésem megy el a megjelenő nyamvadékokra mint a nagyra mert olyan gyorsan jönnek,hogy az nem emberi. Én ezen állítanék a kedves fejlesztőkön mert nagyjából mindenkinek emiatt mínuszos a Boss jelenleg.
     
  6. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Igazad van bocsi
     
  7. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Én is fel voltam háborodva az első nekirugaszkodásnál. De ha picit gondolkonál /hú ez picit erős bocs/akkor rájöhetnél hogyan lehetne könnyebb. Nos vázolom: röviden: kis növényke = vuducsapás, nagy növényke =töklőszer. A kis növénynek 5k épje van és csak 1 lövés löszerváltás tökre és vissza. Csiki csuki. De ha sokvan vuduból lőheted azzal is végig.
     
  8. -Gowron-(HU)

    -Gowron-(HU) Járnitanuló

    A vuducsapás mint olyan csak most megszerezhető ládából meg Dullahanból egyébként meg fizetős,szóval kifejezetten drága mulatság. 2lövés tökkel még így is olcsóbb mint 1 vuducsapással de azért egy gondolatnak nem rossz
     
  9. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Minijátékos buffal(szútámadás) elkészült bosstérképek miért vannak bent a ranglistán? Tegyék elérhetővé a szútámadást mások számára is! Ez így teljesen előnytelen!

    További szép estét!
     
  10. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Az égvilágon semmi csalás nincsen. Az,hogy a Bigpoint megfeledkezett egy játékelemről,és ezt a játékosok most felhasználták nem nevezhető csalásnak.

    Csak hogy tisztán lássátok: A Szútámadás buffal,Vuducsapással és vérszomjjal lehet ilyen hamar megcsinálni.

    Hogy korrekt-e? A legkevésbé,de úgy érzem ez nem a játékosok hibája,ha egy valaki hajóján található ilyen,akkor azt hiszem illene a többieknek is.
    FEKETEPIACRA VELE!:cool:
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Mivel engem idézel, csak hogy tisztázzunk valamit...o_O Fogalmam nem volt róla, mikor szóba került a dolog, mit is használnak egyesek. :eek:Ezen túlmenően, ezt is nyugodtan nevezhetjük BUG kihasználásának, hiszen nem erre az eventre lett tervezve, nem véletlenül nincs feketepiacon.:oops: Egy biztos, ez nem korrekt azokkal szemben, akiknek nincs.:( Nekem kellene döntenem, törölném azokat az időket, amit ezzel a tárggyal csináltak meg és visszavonnám a Szútámadást azoktól, akiknek még található a hajójukon.:p Feketepiacra semmikképpen sem tenném, de nem rajtam múlik, majd a BP eldönti, mi történjen.:)
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Bann-t nekik!
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A próba hibás? Nem hiszem, hogy nem telt el 48 óra azóta, hogy tegnap felvettem.....

    Más: felháborítónak érzem ezt a buff kihasználást. Unfair, megérdemelnének egy zárolást!
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ha tegnap vetted fel akkor tényleg nem telt el 48 óra... :p
     
  15. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Igen, 24-et akartam írni ;)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  16. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Mekkora poén...akkor az sem korrekt hogy, nekem van vudu ágyúm egy kezdőnek meg nincs és még sorolhatnám, nekik megmaradtak ezek, hát na bumm, nem bug ez, mért lenne az? Egy játékon belül található játékelem használata, ahogyan a sütőtök lőszer is még valamelyik korábbi tök evenhez lett kitalálva, na most ha én azzal ki lövök valakit csaltam(a te levezetésed szerint) Elég sok játék elem megmarad az embereknek korábbi eventekről még sem tiltja senki hogy, használjuk, köszönöm a figyelmed.
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Igaz, hogy az egy játékon belüli elem, ami egy bizonyos eseményre lett bevezetve, nevezetesen a Lelkek karneválja eventen. Idézek az ismertetőjéből egy részt, kiemelve a legfontosabbat. Amint láthatod, kizárólag...
    Az, hogy most ez a tárgy a BOSS-on használható, az csak BUG lehet. A játékban bent lévő többi tárgyat bármikor használhatod, ha van belőle. Nagy különbség.
     
    totis111HIP*❶ kedveli ezt.
  18. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Akkor miért nem vették ki miután annak a bizonyos eseménynek vége lett..?

    Én nekem nincs ilyenem,nem tudok jó időt futni,ez van..
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Úgy gondolom, azért maradt bent, mivel tervezték ezt az eseményt is ismételni, de ez csak saját vélemény.
     
  20. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Ugyan Héra,a BP simán talált volna precíz megoldást. Akárhogy is ragozzuk..ejtettek egy hibát,elfeledkeztek róla,ennek ez az ára.

    Én nem szerepelek azok között,akik megtudták csinálni ilyenformában az időt,de ennek ellenére nem érezném korrektnek ha emiatt bármi negatívum érné őket.Hiszen semmi illegálisat nem csináltak,csak felhasználták az egyik játékelemet.

    Van 4 nap az eventből,simán lehet valamit kitalálni amivel lehet minket kárpótolni e-miatt, mondjuk betehetik a feketepiacra,vagy adhatnak egy kódot amivel kiválthatunk 1-1 ilyen Buffot. Vagy akár hagyhatjuk is az egészet,engem nem zavarna,nem különösebben érdekelnek a rangsorok,nem ez vonz.:oops:

    Félre ne értsd,én nem oktatni akarlak,az égvilágon semmi okot nem adtál rá,egyszerűen nem érzem jogosan a mostani hozzászólásokat/"magyarázatokat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.