Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 29.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Igaz, váltogatni kell, de nem a világító a legmegfelelőbb lőszer választás az Emblákhoz. Gyanítom, nem véletlenül raktak vuducsapást sem a ládákba és feketepiacra.;)
     
  2. CryZoli

    CryZoli Utánpótlás-írogató

    A lényegen akkor sem változtat. Az eredeti verzió volt jó. !
     
  3. =FENYŐ=

    =FENYŐ= Utánpótlás-írogató

    Az event első szakasza jó volt kicsiknek, nagyoknak egyaránt! A második rész unalmas, gyenge és kizárja a 6 szint alattiakat, a feketepiacról távoltartja a 16 szint alattiakat. Amúgy meg az első napja (nov.4) tele hibával, leállásal. Nyögvenyekős lesz a hátralévő 9 nap. :D:D:D:D:D
     
  4. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    =FENYŐ=-nek igaza van.Az event első szakasza tényleg jó volt és élvezhető, de ez a 2. szakasz egy nagy semmi.. Nem csak én de a többi kicsi se akik nem érték el a 6. és a feletti szinteket azok ki vannak zárva a küldik alól, így a nyereség,játék,élvezhetőség= 0
     
  5. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    dullahan mi alapján jelenik meg?
     
  6. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

  7. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Mini map befagy akad megen jó lett a 2 dik rész Grt
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    a boss mini térkép egy vicc kategória
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2016-11-05 11:18:43
    ✯ƝƎƆƲŁɅ✯SRS✯ elsüllyesztett.
    Boss térképen kilött,ráadásul 1milla volt benn már csak! De nem is ez a lényeg,mióta lehet csoportos térképen egymást kilőni?
     
  10. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Gondolom fejlődni.Azonban osztottam és szoroztam és úgy jött ki az eredmény ,hogy hosszú távon itt lent jobban megéri maradni mint felfejlődni.Aki pedig kitalálta a küldit az nem gondolt arra ,hogy kicsik is vannak akik nem akarnak felfejlődni mert lent jobb fejlődni mint odafent.. De amúgy kösz a tippet a vizsgára..
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ott a lényeg. Ha lent maradsz, ne panaszkodj!
     
  12. Qkac☻

    Qkac☻ Fórum-zöldfülű

    minimapot hogy kell megcsinálni? valaki magyarázza el légyszi mert az ismertető semmire sem jó
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Számomra elég volt az ismertető:eek:, na meg, amit bent a Gantril bosstérképén tapasztaltam.o_O Mivel láttam, csak a Gantrilra sebzek nagyobbat a töklőszerrel, gondoltam egyet, megnézem másik lőszerrel az Emblákat, amit az eventre beraktak ládákba, feketepiacra. A többi pedig ott az ismertetőben. A legfontosabb mondat belőle:
    Az Emblákra a legmegfelelőbb lőszer szerintem a vuducsapás, mint azt fentebb már írtam. Váltogasd a lőszert aszerint, épp mit lősz, az Emblákat ne hagyd szaporodni. A legelső Emblát azonnal ki szoktam lőni, amint a kis Gantrillt kilövöm. Áttérek a nagy Gantrillra, addig lövöm, míg nem jön az Embla. Max. 2, amit hagyok előbújni, de saját lövési sebességemet nézve, igyekszek felvenni a ritmust. Így mikor az első felbukkan, lövök 2-3-at a nagy Gantrillba, majd váltok az Emblára. Mire abba 1-et lövök, jön a másik, kilövöm azt is, majd vissza a Gantrillra....
     
    Qkac☻ kedveli ezt.
  14. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos


    Valaki??
     
  15. Qkac☻

    Qkac☻ Fórum-zöldfülű

    köszi Héra. azóta néztem youtube-on tutorialt amit egyik játékos rakott fel és abból rájöttem... Amúgy segítővel plusz amulettekkel( amik már elfogytak, hála ennek a mapnak) a 125ezres alapsebzésemmel töklőszerrel, 200E +165E vudu élettel is alig tudtam megcsinálni, a gantril egyszerűen túl gyorsan lő.
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nevetséges a feketepiacotok,az ember rákattint pl a Vudulőszervásárlására vagy 2perc múlva sincs semmi.Ma Boss mappot a vége elött ezért buktam el.Nem a böngészömmel van a baj,mielött még valami okos ideírná!Belement vagy 60k töklőszerem a bossba,és a vége elött mondom veszek még 5000vudulőszerrt,hát nem sikerült az Emblák persze elkeztek szaporodni mint a nyulak,és ki is löttek!
    Kérdem én mi kell ahoz,hogy végre zökkenőmentessé tegyétek a játékot?A sorozatos hibákról nem beszélve!
     
    †Knight_Rider† és Gallardo kedveli ezt.
  17. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Hozzáteném még azt az elöbb leírtakhoz hogy a várakozási idö után vagy jováírrja a vett löszert vagy frissíthetheted a böngészö oldalt
    olyan mintha lottoznék :)
    volt olyan eset hogy csak 5 percet a böngészö frissítgetéséveé ment el játék helyett
    eddigi csúcs 8 dik frissítés után tudtam venni löszert
     
    Guccy kedveli ezt.
  18. Szivan

    Szivan Fórum-zöldfülű

    Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én 3-szor fagytam ki a minijátékról, hozzáteszem mindegyik alkalommal az utolsó 1-3 millió életnél. Kicsit bosszantó, hogy egy-két fagyás kell egy térkép bukásához... Másnál is előfordul, csoportos térképen is! Remélem lesz valami utánajárása az ügynek, mert nem kevés lőszer (személy szerint minusz 340k) ment a semmibe. Összességében jó az event, de valami kis kárpótlás is belefér ilyen téren, úgy gondolom!
     
  19. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Igaz sokszor befagy és kampó van :-( jártam én is így párszor
    kárpotlást meg ne várj "töröld ezt azt mert nálad van a bibi" lesz a válasz
    az event sztem is kiváló lenne
     
    Guccy kedveli ezt.
  20. PICK.SZEGED

    PICK.SZEGED Utánpótlás-írogató

    November 5-én és 7-én rengeteg volt a hiba, fagyások, szaggatás, leállások. A csoportos térképre is sokan panaszkodtak! Voltak üres, fantom térképek is. A leginkább sajnálatos, hogy 15-ös szinttel se érdemes a második részt csinálni. Unalmas és eseménytelen. :(:(:(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.