Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 29.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Összességében elég jó kis event volt. Remélem valami jót kapunk a megmaradt lelkekért. ;)
     
  2. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Héra , átnéztem a Magyar Fórumot ( mert ügye én magyar vagyok nem értem a többi nyelvet ) de még mindig nem találtam meg , de ha azt mondod vak vagyok kérlek másold már be nekem , köszi előre is :)
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem a fórumon található információra reagáltam, hanem erre:oops::
    Gondolom, ha nálam még nyitva, akkor másnál is, azaz még vásárolhat mindenki.o_O Mire vár, aki még nem vette meg, amit szeretne?:eek: Valamit akarok, megveszem amint meg van rá az, ami szükséges hozzá.:) Legyen az láda kulcs, vagy eszencia... Nem várom meg míg bezár a feketepiac.:p
     
  4. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Kedves Héra!
    Igen remek, hogy a feketepiac még nyitva áll, de kérdem mit ér az a piac ahol a vevő leadja a vásárlási szándékát az árusító meg nem adja oda neki az árut?
    Magyarul szólva lehetetlen bármit is vásárolni!
    Hibaüzenet:
    A(z) int4.seafight.bigpoint.com oldal nem működik

    A(z) int4.seafight.bigpoint.com jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.
    HTTP ERROR 500
     
    Guccy kedveli ezt.
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Kedves Csontika!
    Ezeket megcsinálva, akár többször is, akikkel eddig beszéltem, mindenkinek sikerült, valamelyik segített közülük. Volt nekem is, mikor törölnöm kellett a böngésző előzményeit, a flash sütijeit is törölgettem többször. Mikor nem volt alkalmam ezt megtenni, másik böngészőn léptem be, és úgy vásároltam.
     
  6. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Köszi megpróbálom!
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Mondjuk arra vár hogy megtudja mit kap az esszenciákért érdemes megtartani vagy vásárolja el :)
     
    Guccy kedveli ezt.
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ebben az esetben nincs igazán olyan, amit nagyon szeretne, és nincs min bánkódni sem. Azt meg már többször megbeszéltük, az átváltás nem helyettesíti a vásárlást, azért van, hogy ne vesszen kárba egyetlen eszencia, lélek... sem.:)
     
  9. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    hát a sok kacat nem kell teljesen igazad van hogy nincs ingerenciám egyikre se
    de azért az ismertetöben az szerepel hogy event vége felé megtudom ez se lett így
    jo volt az event tetszett csak pár apro bosszuság volt benne de az elöfordul
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nem tudom ki hogy van vele, de én még tudnék váltani, elég sok olyan van, amit szívesen megvennék, csak már nincs elegendő megfelelő eszenciám. Szívesen tartalékolnék pl. egy kis vuducsapást, legba amulettet....:p
    A váltásról pedig valószínűleg hamarosan kapunk információt, de a legtöbb esetben arra kicsit várni kell.:)
     
  11. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    i,
    Már bocsi
    de te melyik eventről beszélsz? ( fagyások,feketepiac stb...):mad::mad::mad::mad:
     
  12. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos


    ettől eltekintve tényleg jó event volt :)
     
  13. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Én erről beszélek. A feketepiac csak addig volt bosszantó még meg nem írták mi a megoldás. És én nem tapasztaltam más hibát, nem fagytam meg semmi. Jó event volt.
     
  14. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Kisebb hibáktól eltekintve nem volt rossz event , aki akart az tudott gyűjteni is és fejlődni is.
     
  15. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen hogy téves adatokat írtak ki az átváltás során. Nagyjából ez miatt 10'000 tökeszenciától (1 millió töklőszertől ) búcsúztam el .. Beváltottam mert olvasva semmit sem adott volna.. De hát a lényeg hogy megint csak idejében lett szólva.....
     
    Guccy és °°Máté°° kedveli ezt.
  16. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    miért nem csodálkozok ezen már, megmondaná valaki? :)
     
    Guccy és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  17. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    10000/30 = 333 * 1000 = 333000, ez sehogy sem jön ki nekem 1 millió töklőszerre. Nem tudom te hogy számoltad ezt ki.
     
  18. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    Akkor most nézd meg az azelőtti helytelen kiírást is..

    Moderátor által szerkesztve lett.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.11.16
  19. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    És tényleg, az a helyzet hogy én már akkor elvásároltam a lelkeket mikor írták hogy milyen lesz a váltás akkor úgy voltam vele hogy na egye fene jobban megéri a vudulőszer, most megnéztem a kiírást és inkább nyeltem kettőt, de természetesen egy "elnézést kérünk-el" le van tudva az hogy 2 napig hamis információ lett közölve...
    Huuhhhh lehet el sem kellett volna olvasnom a helyes beváltást, kicsit felszaladt a vérnyomásom...
     
    $GOBLIN$HUN$ és Guccy kedveli ezt.
  20. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    Ugye-ugye... És aki nem nézi el azzal mi a helyzet?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.