Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 27.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Rémtökök ünnepe 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Nincs negatív tapasztalat.
     
    Apolló kedveli ezt.
  3. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Jó előjel . Remélem így is marad.
     
    Apolló kedveli ezt.
  4. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Sziasztok.
    Az új event rohamtérképen ha felveszed a tökcsilit, átváltozik a hajód ugye. Sokszor nem ott vannak ezek a játékosok ahol épp te látod, vagy ha lefagysz, akkor sokáig el sem indul a hajód.
    Ennek ellenére tetszik nagyon az event :)
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Üdv!

    Gratulálok a Bp-nek és a Seafight csapatának, ez az event kitűnő eddig, nagyon szépen köszönöm, (jük) hogy ezt a nagy múlttal rendelkező eventet ilyen jóra sikerült megcsinálni. Az új pvp térképről nincs még tapasztalatom, az majd a hétvégére marad, de az eddigiek (a "kis" hajók kint, pl, meg a feketepiac) nagyon patent. :D;)

    Köszönettel: _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ha nem nyúlnak bele, akkor készítettek egy 10/10-es eventet. Köszönjük. Végre! :oops::)
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Örülünk az eddigi pozitív visszajelzéseknek! :)
     
  8. ~CSUTI~

    ~CSUTI~ Utánpótlás-írogató

    Szintén így vagyok, ha nem piszkálnak bele ez egy 10/10.
     
  9. drobert

    drobert Járnitanuló

    Eventre rosszat nem tudok mondani.
    Így pöpec ahogy van,
    Kérdésem az lenne, a Moriantur Design-t beteszik még valamely formában, hogy meglehessen szerezni/venni? Hisz mégiscsak egy igazi Halloweeni design azis.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  10. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    nagyon jo az event!
     
  11. mark175

    mark175 Járnitanuló

    végre egy jó event. Minden szuper max annyi hogy az eventláda nagyon kevés sütőtöklőszert ad. Legalábbis én ezt tapasztaltam de különben nem tudok rosszat mondani.
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jó az event, csak Ősi címert nem igazán lehet szerezni, meg szerintem a mini térkép hibás egy pöppet... De amúgy tetszik.
     
  13. BERMUDA65(HU)

    BERMUDA65(HU) Utánpótlás-írogató

    Nagyon jó az event. :)
     
  14. Kund

    Kund Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nagyon jó az event! Nekem nagyon tetszik!
     
  15. Sanzo

    Sanzo Utánpótlás-írogató

    Nagyon jo latni ezt a rengeteg sok pozitiv visszajelzest, en is ugy gondolom hogy nagyon sokoldalura sikeredett de valamiert nekem nem hoz nyereseget sem a hajok a tengertekepen, sem pedig az event map/csoportos terkep.
    Mindenhol deficit, egyedul ha a kulonleges targyat felveszem a spec mappon tudok 1-2 K nyereseget kihozni egy korbol, de amugy az sem sikerul.
    Ha valakinek lenne barmilyen tipp/tanacs ti hogy csinaljatok nagyon megkoszonnem.
    Ha barmi info erdekelne a hajo allapotarol szivesen valaszolok.
    Koszonom!
     
  16. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Üdv!

    Egy negatívumom lenne amit megemlítenék. Ugye minden szerveren más a helyzet, így eltérő a tapasztalat, de nálunk éppen az van, hogy az egyik szövetség szépen leuralta az új PvP mappot, és dől nekik a lé. Már nem fair, mivel ők milliókkal lesznek gazdagabbak, míg én kint összeszedek 100 ezret.. Nincs baj a rendes térképek hajóival, nem ez a gond, azok is nagyon jók. De így most, hogy tudtam lőni 5 nyamvadt lövést az egyik admirálisba, el is ment a kedvem az éjszakai játéktól, hogy "hú de most meghúzom de jó lesz".. Nem. Mire én kiszedek 1 bástyára valót, azok ott fenn kiszedik a következő év fejlesztéseit.. Futhatok a szekér után ami nem vesz fel.. És nem kell a szöveg, hogy vissza kell ütni, stb. "Harácsolt" hajók ellen, meg a mostani helyzet ami van ezen a szerveren ahol játszom, nem igen engedi ezt meg, hogy így lépjünk fel. TALÁN hajnalba, mint a közösségi térképnél is van.. Csak egy észrevétel.

    Köszönettel: _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_
     
  17. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Igazad van. Pvp mapon addig nem jutok el hogy megnézzem közelebbről az admirálist, mert ahogy belépek kilőnek. :( Sajnos ki sem tudom próbálni.
     
  18. drobert

    drobert Járnitanuló

    Próbáltad már, hogy csak a 3 gyöngyös hajót lövöd? AMik belőlük jönnek, azokat nem? Úgyse éri meg?
     
  19. Sanzo

    Sanzo Utánpótlás-írogató

    Az a baj hogy meg sem probaltam hogy lovom a kicsiket, es fura nekem hogy a 3 gyongyos sem eri meg, 75-80 K lovok ra tokkel.. Teljesen tanacstalan vagyok.
     
  20. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia :)
    Nagyon egyszerűen kitudod számolni hogy neked személy szerint meg-e éri a kinti event hajókat lőni.
    [ÉLET / ÁTLAGOLT SEBZÉSED X ÁGYÚID SZÁMÁVAL]
    Példának veszem a 30 millás, legnagyobbat.
    75K átlagsebzéssel 400-at kell hogy belelőj. Ha a 400-at megszorzod az ágyúid számával (amit én jelenleg nem tudok), akkor kijön hogy kb mennyi töklőszer kell az event kilövéséhez. Ha a kapott eredményt elosztod kettővel akkor az is kijön hogy mennyi gyöngyöt kell a lőszerre fordítanod, innentől már pofon egyszerű lesz eldönteni hogy egy-egy eventhajó pluszos-e vagy sem.
    Fontos odafigyelni hogy ebbe a számításban csak az eventhajó van benne, de ha a kisérőit is kiakarod lőni azt a lehetséges nyereségből kitudod számolni hogy mennyit lőj ki hogy még kis haszon is legyen. Remélem tudtam kicsit segíteni.


    Az eventről még pár szóban: Teljesen korrekt, szinte már tökéletes event, de remélem nem akarnak változtatni semmin :)
    [​IMG]
     
    KABÓCA kedveli ezt.