Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 30.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. árnyék

    árnyék Fórum-zöldfülű

    GL1, vagyis EU1-2-tőn játszik.
     
  2. árnyék

    árnyék Fórum-zöldfülű

    Nem mindenki szövetséges, csak a szerver 80%-a.Azért vagyunk páran, akik nem állunk be közésjük :)
     
  3. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Értem, hogy mit írtál, de látom neked nem sikerült megértened, hogy miért írtam.
    Valaki boton lövi a flottákat és szerez mondjuk 4-5ezer koponyát, te szépen oda mész hozzá és kilövöd máris eltűnt az összes.
    Szóval erre az eventre akármit lehet mondani, de azt, hogy a botosok több százezret össze szedtek azt nem. :)
     
  4. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Én ha azon a szerveren játszanék biztos, hogy nem csatlakoznék ehhez a szövetséghez. :) Elég unalmas lehet a játékuk.
     
  5. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia :) Légyszíves olvasd el figyelmesen a hozzászólásomat mégegyszer. Köszönöm
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Láttam képet, 6 nap után 70ezer tökesszenciával rohangált az illető. Én becsületesen összelőttem 6 nap alatt ezret. Csak ennyit számít.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.18
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.