Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 30.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Rémtökök ünnepe 2019 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. aloeblacc

    aloeblacc Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Az event alatt teljesített próbákat nem számolja a szezon fülön.
     
  3. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    de igen számolja.. csak nem minden próba számít bele
     
  4. aloeblacc

    aloeblacc Fórum-zöldfülű

    Köszi, látom már én is melyikek azok. :)
     
  5. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Lehetne több roncs ás láda, azonkivül rendben van ez az event.
     
  6. AngyalBandi

    AngyalBandi Utánpótlás-írogató

    Lélekűző tárgy hol szerezhető, próbához.
     
  7. -ABA-

    -ABA- Fórum-zöldfülű

    Lélekűző tárgy hol szerezhető be ?
     
  8. dudka1

    dudka1 Törekvő

    A lélekűző térképen. De! A térkép használhatatlan, mert olyan mennyiségű és erejű hajók futkároznak rajta. Persze bemegy a BP fejlesztője egy csili-vili hajóval és neki biztosan megfelel. De egy normál játékosnak felejtős az egész. Röhejes és vicc kategória...
     
    demonledi kedveli ezt.
  9. Lélekűző térkép (extra PvP eventtérkép) - szerintem!
     
  10. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Az hagyján, de sok esélyed sincsen próbálkozni, mert próbáért kapsz 4 medált, meg vehetsz 5 db-ot a piacon. És ennyi. Nem lehet így továbbvinni a próbákat sem. Ezt jó lenne ha a fejlesztők átgondolnák kicsit.
     
  11. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Légyszi dobjatok be még ládákat.
     
  12. Manó.HU.CDF

    Manó.HU.CDF Utánpótlás-írogató

    Igazat adok dudka 1-nek , én is ugyanígy jártam 5- ször is a lélekűző térképen. Így tényleg nem lehet befejezni a próbákat sem. Jó lenne, ha ezen váltotatnának a fejlesztök. biztosan sokan érzik így , de kevesen írnak erről. köszönöm.
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Légyszíves jelezzétek, hogy ha már beletesznek megint ilyen értelmetlen szigonyzásokat egy eventbe, akkor legyen is mit szigonyozni. Fél órát járok egy roncsért. Nevetséges és nagyon felháborító! :mad: Köszönöm!
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  14. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Üdv! Nagyon jó az event, de a fantomlabirintus bónusztérkép, csak nekem nem működik? Belépek szépen leveszi az ősi címert, majd 2 másodpercen belül meghalok, bármerre indulok, bármit csinálok, mindenféle kijelző beállítást próbáltam már, hátha csak nem látom azt ami támad, de semmi sem jelenik meg, elindul a játék pislogok eggyet és kiírja, hogy gentril megölt. Nem tudom ennek így kell e működnie vagy én csinálok valamit rosszul.
     
  15. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    én ugyanígy járok,ezért nem tudom csinálni a feladatokat :( jó lenne valamit könnyiteni rajta mert szerintem sokunk így járunk!!!
     
  16. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok, semmi probléma, hiba nincs a Fantomlabirintus térképpel.
    Csak ügyesen kell csinálni ;)
    Adok egy kis segítséget hozzá. Fontos hogyha nem látod a gyertya körül kint tengeren a "kört, virágot" akkor bent sem fogod látni a sebzős köröket sajnos.
     
  17. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Ez mind szép és jó. De nem sebzünk 330ezret, nem lövünk ilyen gyorsan. Mire a Bosshoz elértél Te is szenvedtél kb 2 milla sebzést. Ennyi élete senkinek sincs. Szóval ez ugyanúgy végigjátszhatatlan szerintem. :) De azért köszi az infót.
     
  18. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a videót, nálad tényleg minden rendben van, viszont nálam belépek, nagy sötétség van esik az eső és olyan kicsi a látótávolság hogy a sebző zónák ki sem rajzolódnak. Neked hogy lehet ilyen szép világos?
     
  19. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    A kint a tengeren nem látom a kört, azt mire érted? Hol találok kint ilyen kört amin tudom ellenőrizni?
     
  20. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Ha leteszel egy gyertyát, akkor a videón látható kör jelenik meg körülötte. Ha azt nem látod akkor növeld meg a felbontást.