Visszajelzés Vitaszoba: Sárkánytojásfőzés-időzítő (húsvét)

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 27.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Sárkánytojásfőzés-időzítő (húsvét) eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Hello
    Lesz e frisitve VIP piac elözö event hez van hozzá csatolva.
    Kis változtatások voltak rajta ugyan az mint elözö event.
    Kalózjutalom nál tul sok 18.000 Escudot kér arány Szolon,Platon érmék mellet is Piacok drágák.
    Lesz e új dolgok be téve a piacokra,változtatás event npc nél ragyoó lelket sürüben adjon ? .
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem hinném, hogy sok változás lenne a piacot tekintve, de ez csak feltételezés. Nem szoktak erről külön tájékoztatni minket sem, ha van is változás, azt mi is a piacon vesszük észre általában. A nagyobb változásokról szoktunk közleményt kapni, vagy "extra csomagok" esetében.
    A ragyogó lelkekről sincs információ, de jeleztem mindazt, amit leírtál.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  4. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Hozzáadtunk néhány csomagot a játékon belüli bolthoz, beleértve a ragyogó lelket és az ősi címereket
    10 db ragyogót lehet venni :)))))))
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Ez most komoly hogy 1 db ragyogó lelket kapok a csörgőkígyó után? Ez a kisebb játékosoknak szívás eléggé.Nem lehetne írni a szupportnak hogy valamit csináljanak mert sok embernek nem lesz meg a küldetés sorozat.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A support azon kívül, hogy jelzi az illetékesek felé, mást nem tud tenni. Jeleztem feléjük, amit írtál.:) Ám valószínűleg a BP-nál úgy gondolhatják, hogy bizonyos jutalmak esetében bizony "dolgozzunk" meg érte rendesen. Ingyen csak úgy nem akarják odaadni. A kisebb játékosoknak azt mondom, ha nem sikerül megcsinálni ne mérgelődjenek rajta, majd lesz más, addig pedig fejlődik a hajójuk. Tudom, "könnyen beszélek", de hidd el, mindenki volt kicsi, mi is, és mi sem tudtunk bármit megszerezni, amit esetleg szerettünk volna. Igyekeztünk képessé tenni a hajónkat rá, hogy sikerüljenek a hasonló dolgok. Tegyetek így ti is!
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  7. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Nem csalódom ez is big pointos játék megszoktam a hozzáállásukat. De ez akkor is tulzásnak tartom.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  8. -pannonia-

    -pannonia- Utánpótlás-írogató

    Jolly Jim Kereskedő
    • Attól függően, hogy mekkora sebzést érsz el, TP-t kapsz, és ha már több mint 1 eventponttal rendelkezel, gyöngyöt, koronát, Yulong, Safanad érmét, orichalkumot vagy eventpontot kaphatsz jutalmul.
    • Az a legtöbb sebzést okozó játékos, akinek több mint 1 eventpontja van, csápnedűt kap jutalmul. Annak a legtöbb sebzést okozó játékosnak, akinek több mint 100 000 eventpontja van, esélye van ragyogó lelket szerezni.
    • Az az utolsó lövést bevivő játékos, aki több mint 1 eventponttal rendelkezik, Szolón érméjét vagy ragyogó lelket kap jutalmul.
    • Az esetek 90%-ban nem ad utolsó lövésre semmit sem.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. DIVISIO53

    DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

    így igaz régen nem is volt ilyen nagy eventek nem volt menyire kidolgozni 1 admiális volt 2 kis hajó most nagyon sok felé kell már dolgozni hogy minden menjen rendesen, és régen se lett meg egyből minden hiába nem volt sok event npc ( csak régen még nem volt ennyire pörgös a játék )
     
  10. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv! Mik azok a piros gömbök a térképeken? azt valamiből kapni lehet? Vagy? Köszi
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    upload_2024-3-31_22-42-26.png Ezek tojás formájú csillik, szedd fel, ha ilyet látsz.;)
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  12. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Köszönöm szépen a választ! :)
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Tudna valaki segíteni illetve tapasztalattal szolgálni , hogy tudom össze szedni a ragyogót ha nem játszok pld 10-12
    órát csak pld 3-4-t köszönöm!
     
    DIVISIO53 kedveli ezt.
  14. DIVISIO53

    DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

    Ez egy jó kérdés :) tapasztalat nincs rá
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Több játékosról tudok, aki össze tudta szedni, köztük magam is. Igaz megvettem az előző kör alatt, és a mostanin is a ragyogót a boltban, hozzá jött a bónuszokból kapott is. De azért ne feledkezzünk el a "szerencséről" sem. Nagyjából minden 3. NPC adta a ragyogót. De talán már kicsit könnyebb lesz a változtatás után...
     
    DIVISIO53 kedveli ezt.
  16. DIVISIO53

    DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

    Köszi
     
  17. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Valóban van változás!! Köszi! csak nem tudok napi szinten 8-10-h a játékban tölteni ez igaz egyéni problémám!! De jó lett a változtatás Kösz még 1x.
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Remélem azt tudod, hogy nem válaszoltam volna, ha naponta 8-10 órát játszanék (mivel írtad, mennyi időd van rá). Előfordul ugyan időnként, de többségében talán még annyit sem, mint amennyi időt te a játékkal tudsz tölteni. Szóval ezzel azt szeretném mondani, hogy van esélyed neked is!;)
     
  19. -pannonia-

    -pannonia- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Valaki meg tudja mondani,hogy az amulettkövek tárgyat mi adja? Legalább az ilyesmit kitehetnék a leírásba.
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt az információt megtalálod az event ismertetőjében, valószínűleg elkerülte a figyelmedet:
     
    -pannonia- kedveli ezt.