Visszajelzés Vitaszoba: Seafight Kupa 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 11.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szukenga

    Szukenga Fórum-zöldfülű

    Nem ajánlom...ezerpárszáz focilőszert(rengeteg)20-50puskaport/páncéllemezt/repeszesőt/kém titkát adott csak nekem a 90-110gyöngyök mellé....o_Oaz event ismertető meg írt vudu ágyút és kristyályokat..ja,biztos ad azt is....annak aki 0-24-be ráállította a botot.de egyébként ilyen gyenge szigonyozóshoz eddig még nem nagyon volt "szerencsém":)
     
  2. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Köszi szépen.
    Akkor nekem is kimarad.
     
  3. Szukenga

    Szukenga Fórum-zöldfülű

    Igen, az engem is érdekelne, hogy az EM Designs csomag mely dizájnokat tartalmazza. Az összes 300ragyogós egyben, vagy valami teljesen más lenne?
    "A ragyogó lelkekből a feketepiacon megvásárolhatod az új hajódesignokat: „Parosa hullám”, „Taszka szív”, „Zavagyila győzelem” és „Szigetvilág ásza”, az új házi kedvenceket: „Ursa”, „Tigris”, valamint régebbi designokat és házi kedvenceket is." Valamint érdekelne,hogy az itt felsoroltak bekerülnek már lassan? így hogy lement az event fele már ideje lehetne..
    Ja és elég röhejes hogy a 10-es meg a 25-ös amulett ugyanannyi szilánkba kerül
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.18
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az összes 300 ragyogós egyben, mivel a magyar design is benne van abban a csomagban.
     
  5. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    2018-06-29 12:29:12
    Megszerezve: 8199 x Gyöngy.
    2018-06-29 12:29:12
    Kaptál 18707 TP-t (tapasztalatpontot).
    2018-06-29 12:29:11
    Elsüllyesztetted Nyolcaddöntős hajóját

    Erről valami bővebb infó?
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Apolló, továbbra is várom a választ, hogy miért különbözik a saját eredményeim pontja illetve a rangsorban található pontszámom ? :) ~500 pont eltérés van.
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Írj supportra, megnézzük.
     
  9. SonOfBlackSea≈[C⋆]

    SonOfBlackSea≈[C⋆] Fórum-zöldfülű

    2018-06-29 07:18:08
    1 x Zavagyila győzelem jóváírva. Ok: Kereskedő

    2018-06-29 07:17:51
    1 x Taszka szív jóváírva. Ok: Kereskedő

    2018-06-29 07:17:34
    1 x Parosa hullám jóváírva. Ok: Kereskedő

    +7 császári amit fosztotam :) , meg még van 6 ezer ragyogóm :)
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,érdeklődnék a csontkockák úgy mégis melyik eventküldetéshez kell,mert lassan vége az eventnek,de még nem találkoztam olyan küldtetéssel,amelyhez kellett volna.
     
  11. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    2 db kellett valamelyik küldetéshez. Hogy melyikhez, azt nem tudom. Mivel az esemény már más szakaszban van, ezért lehetséges az is, hogy többet nem lesz olyan küldetés, csak az elején volt.
     
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    köszi
     
  13. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    a Zavagyila győzelem dizibe nem lehet uj ekkovet rakni mar tobb napja mikor lesz ez megoldva?
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A hibáról tudunk, amint javítjuk, informálunk Benneteket.
     
  15. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Végzet és szerencse a küldetés neve, itt kell 2 db Csontkocka.
     
  16. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Hali ragyogot honnan lehet szerezni
     
  17. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    csak egy ötlet: jó lenne ha azokat a hajókat amelyek az event elején jól tippelték meg a leendő világbajnok csapatot, és az ő zászlójuk alatt hajóztak valami jutalmat kapnának, hasonlóan a korábbi ilyen tipusú eventhez
     
    ]EZEL[ és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ismét jelezném a személyes áttekintés és rangsor közti különbséget. Igaz, hogy a személyesnél több pontot ír ki összesen , de így is kevesebb van a rangsorban nekem mint amennyinek lennie kell.
     
  19. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Írtuk, hogy jelezd supportra, itt nem tudjuk megnézni a hajódat.
     
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    "Többeknek "eltűnt" az új event designok valamelyike a tegnapi szinkronizálás után." Nálam mind a három eltűnt, bár gondolom a kitalált javítás megoldja majd. csak jelezni szeretném, hogy ilyen is akad. :)