Visszajelzés Vitaszoba: Seafight Kupa 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 11.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos


    Proba miatt loheti mert ugye azt megeri csinalni , tippeles miatt amit majd atvaltanak ragyogora es lehet vasarolni a feketepiacon .
     
  2. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Sziasztok. Én még mindig nem találom, hogy hol lehet tippelni. Kérem írjátok meg.
     
  3. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Ahol az event ikonjai vannak.
    A tengeren.
    Van vagy 3 és abból az 1 ik.
    Katt rá és meglátod.
     
  4. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Megvan köszi.
     
  5. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Érdeklődnék hogy miért nem írja ki nekem a Taroló sarló felbukkanásának a helyét a térkép, minden más admirált mutat.
     
  6. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    azért a roncsokba illetve a feketepiacra igazán betehetnék a fegyvertársat is
     
    Naksi és Babuci kedveli ezt.
  7. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Csak egy bizonyos távolságban írja ki. Ha messzebb vagy, akkor ugyanúgy nem írja ki, mint az admirálisokat sem.
     
  8. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    Leírtam hogy minden más admirálist mutatott még akkor is amikor 20/1-en voltam mutatta hogy 5/1 Drakir Klert jelent meg, akkor? Ne mond nekem hogy 3-4 óra alatt óránként 3-4 megjelent és az mindig távol volt tőlem.
     
  9. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ahogy azt Esi leírta, csak egy korlátozott méretű sugárban írja ki az admirálist, de ezt egy korábbi pachben le is írtuk, melyet ITT találhatsz.
    Feltételezhető, hogy rosszkor voltál rossz helyen, sajnos ez sokszor a szerencsén múlik, azonban ilyen esetekben célszerű a klánoddal együttműködve több térképen is figyelni az admirális megjelenését.
     
  10. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    lesznek még ebben az eventfélében próbák? mert 48 órája nemjelenik meg a döntőbírónál semmi
     
  11. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Van akiknek 6-7 próbát dob be naponta...
     
  12. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Sziasztok!

    Ládák tartalmán nem lehetne kicsit változtatni??? kb 20 ládából,2x adott 4-5k lőszert.....Ez szerintem kicsit kevés!!!A többi 18 nyitás nagyjából szemét!!
     
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! nem találom a kikötőbe azt a emberkét, ahol a napi próbát feltudnám venni! Na most nem értem, hogy hova is lett? ez hiba vagy mi történt vele? Nektek meg van többi játékosok?
     
  14. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Helló
    Ezt én is támogatom Plusz Ragyogó lelket ad hatna is. Minimálisan.
     
  15. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia!Egyetértek veled teljes mértékben, ládák tele vannak elmo tűze,télifény, stb, és a lőszer kevés, és nem is a eventhez való dolgokat adja!lehetne benne ragyogó lelket ,és szilánk is, na meg amulett legba is.
     
  16. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Jó lenne tudni, mitől függ, ki mennyi próbát kap.
    A napi 3 próbákból és a belépési ajándékból 220 db szilánkot lehet gyűjteni. Sokunknak már venni kell a hajósinast, így marad naponta 160 szilánk. Az eventhajók annyira keveset adnak, hogy azt számolni sem érdemes. Fogadni naponta 250 szilánkkal lehetne, nem beszélve arról, hogy a piacon, sok mindenért azzal lehet fizetni. 22 nap van hátra, az fixen 3520 szilánk. A legrosszabb váltással 1760 ragyogó. Ha próbálsz biztosra fogadni, akkor ez nagyjából marad 3520, ha mersz reszkírozni, és nyersz akkor ez valamivel több. Vagy kevesebb, ha bukod a fogadásodat. Érdekességként, a piacon a EM Designs láda 5000 ragyogóba kerül. Hát ez így elég érdekes lesz.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.6.18
    ❤__*, xSZIBILx(HUN) és Naksi kedveli ezt.
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv a csontkocka hova kell?
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Próbához kérheti.
     
  19. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    a csontkockát is elég ritkán adja- a próbákra is van,hogy 48 órát kell várni
     
  20. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    az se lenne hátrány, ha nem kéne f5-öt nyomni 100x hogy ki lehessen fosztani az event npcket.........
     
    Naksi kedveli ezt.