Vitaszoba: Sebzés, életerő, ágyúk száma, egyéb furcsa jelenségek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 22.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ahoj Kalózok!

    Tapasztaltuk, hogy sok jelzés érkezik arról, hogy egyes játékosok nagyot sebeznek, vagy irreálisan sok az életerejük stb.

    Az ilyen jelzéseket érdemes a supportra küldeni a játékos adataival együtt, azonban szeretnék lehetőséget biztosítani a fórumon is arra, hogy a sebzéssel, életerővel vagy bármilyen furcsa jelenséggel kapcsolatos dolgokat meg tudjátok vitatni.

    Ennek a topicnak alapvetően az lenne a célja, hogy több játékos tapasztalatát összehozva meg tudjuk vitatni, hogy egy adott jelenség normális-e, vagy valami bugról lehet szó.
     
  2. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Szia !

    Nekem az lenne a kérdésem hogy itt milyen formában írjuk le a jelzésünkre, gondolok itt egy vázlat szerű felsorolásra például.

    Szerver:

    Játékos neve : XY

    ID : XXXXX

    Észlelt jelenség pontos leírása.

    Tehát így megfelelő lenne ? Esetleg kell még bele valami ?
     
  3. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ebbe a topicba inkább csak magát a jelenséget írjátok le amit tapasztaltok adatok nélkül. Az általad felvázolt formát a supportra célszerűbb írni. Ez a téma inkább a jelenségek megvitatására szolgál.
     
  4. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Értem, és köszönöm a választ.
     
  5. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Egy konkrét csalásról a percekben kaptam információt:

    Vannak játékosok akik feltűnően sok alkalommal tudnak homokórát használni, a kapott információ szerint 1 bot program indítása okozza azt a hibát hogy a visszatöltési idő megszűnik és így tudnak 2x egymás után is homokórát használni egyes játékosok, bot program hiányában, ezt tesztelni nem tudom, így igazolni sem tudom hogy valóban így működik-e.
     
  6. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    321 000-es sebzést ki és hogyan rakna össze? kritikus természetesen
     
    tami80 kedveli ezt.
  7. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    viharlámpa és event által kapott plusz sebzéssel adott lőszerre, 1 gyengébb hajóra megoldható.
     
  8. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    Behemót-térképen Leviatánra leadott sortűz volt.
     
  9. (Pici-HUN)0

    (Pici-HUN)0 Fórum-zöldfülű

    150 000 élet 190 000 vp és 90 000 sebzés .... hajósinas ranggal
     
  10. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A 90.000 sebzés teljesen reális. A rangnak pedig semmi köze nincs a sebzéshez, inkább köthető az ágyúk típusának számának és még sok más egyéb tényezőnek a meglététől minthogy a rangtól.
     
    (Pici-HUN)0 és tami80 kedveli ezt.
  11. ¤کpαrrσω¤™

    ¤کpαrrσω¤™ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :) Kb négy ev után kezdtem el újból játszani nekem most minden kicsit kínai :) Azt szeretnem kérdezni most melyik a legjobb ágyú sebzése. Azért érdekelne,mert egy játékos 100k felet lőtt rám kicsit meg lepődtem :)
     
  12. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A 100k feletti sebzés mint azt fentebb írtam normális jelenleg, főleg ha még nincs olyan erős védelmed. A sebzésről ITT tudsz olvasni.
     
  13. ¤کpαrrσω¤™

    ¤کpαrrσω¤™ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :) Köszönöm a válaszod. Wizard :)

    Koronát azt honnan tudok szerezni ?:)
     
  14. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Korona szerzésére több lehetőséged is van (a teljesség igénye nélkül):
    • ha már elérted a 21. szintet akkor napi próbákból tudsz gyűjteni különböző mennyiségeket
    • különböző NPC-k kilövéséért és fosztásáért is kapsz koronát
    • eventek alatt előfordult már, hogy lehetett gyűjteni
    • rendelési oldalon
    Megkérlek azonban, hogy az ilyen jellegű kérdéseket a megfelelő témában tedd fel, hagyjuk ezt a témát meg a sebzéshez és más egyéb furcsa jelenségnek a kitárgyalására.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.11.19
  15. ¤کpαrrσω¤™

    ¤کpαrrσω¤™ Fórum-zöldfülű

    Már meg van , de azért koszi. Oké , de azért leírtam,hogy 4 évig nem játszottam és ez nagyon új nekem. többet ne aggódj nem írok nehogy dolgoznod keljen .
     
  16. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ha nem akartam volna dolgozni akkor töröltem volna a hozzá szólásodat, mégsem ez történt. Normális hangvételben megkértelek, hogy ha más témában van kérdésed akkor azt a megfelelő topicba tedd fel. Ez a téma a sebzésről és egyéb furcsaságokról szól, más témának is megvan a helye itt a fórumon, vagy ha nem találsz megfelelő akár nyithatsz is egyet, ezért se lett még senki lehordva. Szívesen állunk rendelkezésre ha kérdés merülne fel, segítség képpen ITT böngészhetsz, vagy akár témát is létrehozhatsz ha merülne még fel benned kérdés. Természetesen a fórum szabályait betartva.
     
    demonledi kedveli ezt.