Visszajelzés Vitaszoba: Sötét és viharos hullámokon

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Utánpótlás-írogató

    S visszakapjuk, amit a rendszer levont? Vásárolni nem lehetett, de a rendszer szépen vonogatott, este kilépéskor volt 7048 hordóm, most van 2806, mert a 4242-öt a rendszer szépen levonta, ez EU8.
    Ultra szerveren ma össze tudtam szedni 7 hordót, abból is már levont a rendszer 1-et, npc nincs, az a piros csiliszerűség sincs, játékosok folyamatosan támadtak, de hiába lőttem őket senkitől nem kaptam hordót. Meg mondjuk tavaly jobb volt, mert a kikötőkben voltak a kereskedő hajók, így egy kisebb játékosnak nem igen van esélye vásárolni, mert oda sem ér a kereskedő hajókhoz, mert a nagyok folyamatosan lövik őket s elvesznek mindent. Ennyit az eventről.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Sajnos erről nincs információm, de utánna kérdezek.
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szerintem ha nem sikerül helyre hozni ezt a kis Event hibáit nem is érdemes tovább gölcsölni rajta legyen vége oszt jónapot!! De viszont lehetne 1 kis event kód a sok kellemetlenségért !! Szerintem.
     
  4. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok mivel nem volt jó esemény illetve több hiba is volt stb,,, kárpótlásként kaphatnák egy jó kódot ? Ennyit meg érdemelnénk.
     
  5. Tojas*69*

    Tojas*69* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Kiültem melóból szünetre, hogy a tegnapról maradt hórdókkal kezdjek valamint, ugyebár tegnap nem működtek a beváltó hajók.
    No, erre most félkor meg se jelentek már... sőt nem számolta a grogcsempészeket stb.
    Nem akarok tiszteletlen lenni senkivel, de lehet most már kevésbé lenne kellemetlen, ha inkább kivennénk ezt az eventet.
    Teljesen mindegy, hogy a sok bot-os, a megnövekedett játékosszám vagy mi miatt, de ez már nem fog menni így se, úgy se. Tegyetek be inkább egy hétvégi extra csomagot.

    Szép napot, T.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Ismét szép napot!! Sajnos e
    Szia Igazad van !! Extra csomag had menjen a mani!!!;););););)
     
  7. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    FM_Master! Megengeded hogy besegítsek?
    Tehát...
    1, kérdés: Hol lehet elkölteni a megszerzett event vagyont?
    Három kereskedő-eventhajó jelenik meg fél órára a tengertérképen 4 óránként: Csempész Jack, Csempész Jim és Csempész Johnny. Őket a biztonságos kikötőben lehet megtalálni. 4 ÓRÁNKÉNT az event kezdésétől számítva
    2, kérdés: S visszakapjuk, amit a rendszer levont? Vásárolni nem lehetett, de a rendszer szépen vonogatott
    Minden második órában elveszíted a grogos hordóid 5%-át, ez megakadályozható a következő bónusszal: „grogmester”.
    3, kérdés: Miért nincs event hajó?
    Minden megaszerveren elérhető korlátozott mennyiségű grogos hordó .
    Minél több pénz kerül kiosztásra a játékban, annál kevesebb eventhajó jelenik meg. Ha az összes grogos hordó bekerül a játékba, az eventhajók többé nem jelennek meg.

    Nem azonnal a játékot kéne szidni, hanem elolvasni azt a répába tekert, nyüves leírást. Ha nem tetszik az event ne játszd! Nekem tetszik és jó ez az event mechanika, ahogy az előző ugyanennél az eventnél.
    Van még kérdés?
     
    -HiTmaN1- kedveli ezt.
  8. -HiTmaN1-

    -HiTmaN1- Utánpótlás-írogató

    BRAVÓ!!:):):):) Ügyi vagy!!
     
  9. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Utánpótlás-írogató


    Ha egyszer nem lehet vásárolni a kereskedőnél, akkor hogy szerzel grogmester-t???
    Nem a játékosok tehetnek arról, hogy nem délben, hanem 20:00 órakor kezdődött az event s másnap reggel már nincs npc, nem mindenki játszik este/éjjel
     
    sárkányos és _Mr_ kedveli ezt.
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Végül is Igazad van!!;);)
     
  11. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Jelezve vannak nagyon sok hiba Fejlesztők nem bírják ki javítani vagy épen nem tudnak rá jönni mi okoz. A mit te le írtál ide eddig is lehetet tudni csak ara senki nem számítót ara szerver le áll esténként többi stb stb. Ez okoskodás.
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    :D:D:D
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! köszönöm, igy van csak egy kicsit finomabban kellett volna írni.
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Kérdezni szeretném, hogy a hordókat azt a boltban le lehet vásárolni? Vagy mire lehet használni? Furának tartom, hogy miért van az, hogy : Ha 400 Hordónál többed van, akkor nem tudod aktiválni a Védelem auráját, és ha már aktiválva volt, elveszíted azt. Mikor két kis hajót ki lövök az már 816 hordó. Köszönöm a válaszokat! Jó játékot!
     
  15. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! igen le lehet vásárólni Három kereskedő-eventhajó jelenik meg fél órára a tengertérképen 4 óránként: Csempész Jack, Csempész Jim és Csempész Johnny. Őket a tengeren lehet megtalálni. 4 ÓRÁNKÉNT az event kezdésétől számítva
    a második kérdésre pedig sajnos nem mi hozzuk a szabályt az eventre.
     
  16. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Nem a biztonságos kikötőbe teszi a kereskedő hajókat, hanem a tengerre, de nem azokra a mappokra teszi, ahova írja az esemény infónál.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  17. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen tudunk a hibáról jeleztem felfelé
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot !! FM_Master de sajnos szerintem késő de ha lehet jelezd!! Köszönöm!!
     
  19. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen jelezve lett majd meglátjuk mi lesz belőle
     
  20. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok!
    https://prnt.sc/Ukr1rJoLLJYv << ez itt komoly ?? o_Oo_O Hogy a fenébe csináljuk meg a küldiket mikor 4 napos az event és egy küldit 8 óránként lehet megcsinálni ?? Az érméről nem is beszélve, hogy 1 - 2 majd utána 4.. Ezt remélem nem gondolták komolyan, mert a szigonyzás 100 szörnyért, többet ad mint 8 óránként egy küldi..:cool::cool: