Vitaszoba: Sótól és patkánytól

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Sótól és patkánytól eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    EVENT CODE: SF14BDAY2020
     
    -ŽŠ-, Kvindor és ☆AzteC☆ kedveli ezt.
  3. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Valaki tudja mikor jelenik meg a torta?
     
  4. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    A „Születésnapi torta” 14 óránként jelenik meg.
    Ma jelent meg, olyan 12:35 körül Megaszerver1en (Eu1-2n), szóval a következő 02:35 körül lesz éjszaka!
     
  5. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Hello!

    Ezt a napi ismétlődő próbát komolyan gondolta a kedves bigpoint? Intézz el 2 db ragályterjesztő ellenfelet, a többi része a napi próbának az oké, de napi 2 ragályterjesztőt utolsóra behúzni..ezt nagyon gyorsan kérem vizsgáljátok felül ez lehetetlenné teszi a szezonban az eseményhez kapcsolodó próbákhoz tartozó részét teljesíteni.
     
    szabogugu kedveli ezt.
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm az észrevételt, továbbítottam.
     
    szabogugu kedveli ezt.
  7. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.:)
    Kevés a patkányfészek, eventláda, event npc ennek a mennyiségét kérnénk jelezni, hogy legyen több.:cool::cool::rolleyes:
    Köszönjük.;)
     
    -Honey- kedveli ezt.
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A csoport.térkép elég nehezen hozható le.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.3.20
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Szégyenteljes event. Teljesíthetetlen próbák. Napi 24 órát kellene gép elött ülni, mert olyan NPC-nek kell sebzést okozni, amelyből naponta max 10-12 db jelenik meg. Tehát ha napi 6 órát játszok, akkor 3 db jelenik meg és max 9 térképen látszik a megjelenés. Röhejes még a gondolat is, hogy ez összejön.
     
    szabogugu és °°Máté°° kedveli ezt.
  10. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.;)
    Kérdésem az lenne hogy,..
    "Az event március 18. és április 5. között zajlik.", és a szezon az március 31.ig, és ha jól számoltam akkor az eventhez tartozó probák nem lesznek teljesítve, akkor ilyenkor mi a magyarázat arra, hogy nem fogjuk tudni megcsinálni és nem kapjuk meg az érméket érte..
    Választ előre is köszönöm!:confused::confused:
     
  11. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A következő pach során módosítják a szükséges küldetések számát.
    Erről ITT olvashatsz.
     
  12. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet végigvinni a csoportos térképet ?
     
  13. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A csoporots térképet nem lehet végig vinni, annak a célja, hogy minnél hosszabb ideig tartsd életben a középen lévő világító tornyot.

     
  14. Bombardıman61

    Bombardıman61 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Érdeklödnék hogy az ösi cimert beváltják- e valamire? ha igen akor mire ?
     
  15. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    46-47es hullámnál tovább még mi se jutottunk, (30+16-17) :D
     
  16. makfer

    makfer Törekvő

    szerintem nagyon pozitív felvetés lenne, ha a szülinapi eventet kicsit meghosszabbítanák a coronavírusra való tekintettel, hisz olyan sokan raboskodunk otthon
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Az átkozott lelkekkel, ragyogó lelkekkel , illetve az eventkulcsokkal mi lesz,mikor lesz átváltva,van már időpont?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.4.20
  18. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Ez már megtörtént a mai nap 10 óra magasságában!
    Engem az jobban érdekelne, milyen arányba váltották át a lelkeket lőszerre..o_Oo_O:cool: