Visszajelzés Vitaszoba: Suhanó Pengék tagság

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: CaptainGod, témanyitás ideje: 12.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Sziasztok a kérdésem a következő volna, a főoldalon azt írja az új " suhanó pengék tagságnál" , hogy "szerezed meg az új vanhu csata hajót. Ez gondolom 1 desing volna :D estleg, valakinek 1-2 tipp ötlet, hogy azt hogy lehetne megszerezni, illetve, hogy hogy nézhet ki? :D az első tippem, az lenne, hogy ugye elvileg "exkluzív ajánlatok a feketepiacon" így, oda kiteszik, ha megvan a tagság. Akinek esetleg megvan, ezt megtudná erősíteni? Vagy esetleg 1 képet tudna csatolni, a desingról? :D
     
  2. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia, nem került semmi be a feketepiacra annak aki megvette, így ez még várat magára szerintem...
     
  3. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    oh értem köszönöm :D
     
  4. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    A slide show-nál pontosan ez a szöveg olvasható:
    "A Suhanó Pengék tagság

    A természet néha szépséges, csodás alakot ölt. Néha pedig kíméletlen, halálos oldalát mutatja. Az Amazon királynő a kettő kombinációja, a szépség és a szörnyeteg egyben.
    Használd ki ezt az egyedi lehetőséget, szerezd meg a páratlan Vanhu csatahajót, és zúzd ízzé-porrá ellenségeidet!"

    Az Amazon királynő
    • Az Amazon királynő maga a dzsungel megtestesült ősereje; a Thanwhe és a Vanhu hajóács-mesterség lenyűgöző kombinációja.
      Ritkán látni ily csodálatos dolgot; ez a hajó bármely kapitány életre szóló büszkesége.
    Csak találgatok, de az a gyanúm, a szöveg véletlenül került bele. Ez a design, mint azt a linkre kattintva láthatod 2018.11.30-12.07. volt elérhető, nem kicsi összegért. Nem hinném, hogy ezt a feketepiacra csak úgy betennék. Ha mégis, azok akik megvásárolták, nem lennének boldogok.:D
    A linken láthatod azt is hogy néz ki, milyen ékkövekkel ruházták fel, de akár megnézheted ITT is.
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nemrég kaptuk az infót, hogy a Suhanó Pengék tagsághoz tartozó slide-hoz rossz szöveg került be, pontosan az, ami Az Amazon királynő vásárhoz.
    Így nem lesz Vanhu csatahajó, elírásról van szó. :(
     
  6. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    valaki meg tudna mondani hogy pontosan mit takar az exclusive ajánlat a feketepiacon ha megveszem a csomagot? ugy zsakbamacskat senki se akar venni...en legalább is nem
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kedves Fórumozók!
    A témát vitaszobának neveztük át, ahol megoszthatjátok véleményeiteket, kérdéseiteket a Suhanó Pengék tagsággal kapcsolatban.
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szerintem nincs gond vele.
     
  9. Cenau_Dubhan(hun)

    Cenau_Dubhan(hun) Utánpótlás-írogató

    • 1000%-kal nagyobb esély a szintugrásra ékkőcsiszolás közben

    Hát ez nálam nagyon nem így működik. Pedig talán ez az egyetlen amiért megérte megvenni az egészet...
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  11. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Szerintem nem rossz :) 3/3 kőből megkaptam a nagyobb szintet, szerintem egész jó, nem 1 drága "tagság" és ha megvetted, ténylegesen az összes "tranzakciódból" leveszi a 10%ot ha rendelsz ft-ért ha feketepiacon vásárolsz stb stb... :) az " exklúzív fekete piac" engem is érdekelne, vagy lassacskán fényderűlhetne a kilétére :D hogy mi fán terem, és mit jelentene.
     
  12. tami80

    tami80 Törekvő

    mekkora kövekből lett mekkora kő?
     
  13. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    csak a kicsit csiszoltam 17ből talán 19 ha jól emlékszem :D ma megint játszok majd velük kicsit, meglátom az eredményét és kiírom :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.12.18
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kisebb köveknél nagyobb az esély a szintugrásra. Minél nagyobb az ékkő szintje, annál kevesebb.
     
  15. tami80

    tami80 Törekvő

    Köszönöm...örömmel várom további tapasztalataidat is :)
     
  16. tami80

    tami80 Törekvő

    Igen...Köszönöm, ezt tudtam. Kivárom amíg 23-24-es köveket csiszol a kollega :) Bár a kis köveim is felkraftoltam 1-től ameddig csak tudtam, de nem volt szintugrás. Ennek ellenére fel tudtam dolgozni a csalódást :D
     
  17. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Nos gondolom, ez az olümposzi hajó lenne, az exklúzív része jelenleg

    Olümposzi cirkáló:
    ékkövek:
    +11% találati esély,
    +22% kritikus sebzés,
    +22% sebzés elkerülés,
    +14,5% kitérési esély,

    hát talán a kövekért annyira nem megérő megvenni :D nálam 90 ezer gyöngy +45 ezer koronában van kint :D

    bár az én kérdésem az volna, hogy meddig fog tartani a kiárusítása?
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.18
  18. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Milyen követelményeknek kell megfelelni , hogy megtudjam venni? Azon kívül ,hogy meg van a tagságom. Köszi előre is.
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Semmi másnak, legyen elég gyöngyöd és koronád. A design árát a feketepiacon látod, de játékostársad le is írta fentebb.
     
  20. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Bocsi , lehet rosszul fogalmaztam . Nem engedi megvenni , "nem teljesítetted a követelményeket".