Visszajelzés Vitaszoba: Szellemek Kupája 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Szóval a gyöngy szerzés lehetőségét növelték. Szuper!! :D:D:D
     
  2. Nemzet Szelleme:
    • Az okozott sebzéstől függően TP-t és gyöngyöket, koronákat vagy Yulong érméket kapsz jutalomként.
    • A legtöbb sebzést okozó játékos ezenkívül kap egy további gyakori, ritka vagy bámulatos kirakósdarabot, illetve esélye van ragyogó lelkeket, továbbá futball lőszert szerezni.
    Jelenleg csak
    2020-06-19 21:21:59
    Kaptál 4503 TP-t (tapasztalatpontot).
    2020-06-19 21:21:59
    Megszerezve: 8327 x Gyöngy.
    2020-06-19 21:21:58
    Elsüllyesztetted Svédország szelleme hajóját.

    Eddig is volt rá esély inkább a kirakós darabra, nem egyértelmű volt, ahogy az írásban van, de az utolsó restart óta nem kaptam egy darabot sem
     
    demonledi kedveli ezt.
  3. demonledi

    demonledi Aktív író

    Esetleg lehet tudni hogy mi és mire változott? Mivel személyszerint én ezeket tapasztalom: nem kapom se koronát se youlong -ot és az npc szám is kevesebb..
     
  4. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Ez változott, növelték a drága jó sárkánytűz esélyét fosztásból, mert eddig sem volt elég, hogy 10 hajónként kaptál mást, meg növelték a gyöngyszerzés esélyét mert még mindig azt gondolják, hogy bármiféle értéket képvisel.
     
    ARMAGEDDON2.0 és CaptainGod kedveli ezt.
  5. Panamericana

    Panamericana Haladó

    "Néhány lehetséges jutalom megszerzési esélyét növeltük"...
    Ez így szépen lett tálalva , csak épp a gyöngy esélyét növelték, így csökkent a korona és a yulong esélye. Ez ővön aluli volt.
     
    demonledi kedveli ezt.
  6. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Na sikerült el szúrni ezt a jó kis eventet, szinte csak gyöngyöt adnak az npc-k.Ma még egyszer nem adott yulongot és koronát is 1 szer biztos örülni fognak ennek a többiek is akiknek pl nincs sok koronájuk és kifogynak a lőszerből mert csak gyöngyöt kapnak és nem tudnak újra venni focit. Aztán még megy az event több mint 3 hétig de csak a nagyok fognak eventezni o_O
     
    borisz55 kedveli ezt.
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Hát el hamarkodottan írtad:)
     
    ARMAGEDDON2.0 és borisz55 kedveli ezt.
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem a felvetést, hogy az új arányok nem a legjobbak. Javasoltam azt is, hogy esetleg tegyenek be akkor gyöngyért lőszercsomagokat, akár korlátlanul is, ha már ennyire a gyöngyöt preferálja az új helyzet.
     
    Panamericana kedveli ezt.
  9. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Köszönjük, reménykedjünk hogy olyan lesz mint az elején.
     
  10. ƬнєOηєƳσυHαтє

    ƬнєOηєƳσυHαтє Utánpótlás-írogató

    Ha ez így marad 3 hétig nagy érvágás..
    Mivel jól indult az event szerintem a játékosok legtöbbsége vett 10-20-30millió foci lőszert, majd 1 nap után jön egy szinkronizálás, és puff nem adja vissza a koronát (a yulongról nem is beszélve)
    Reménykedem, hogy meghallgatják "imáink" és lesz változtatás
     
  11. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Igy mar nem jo event !!!!!
    :mad::mad::mad:
     
    borisz55 kedveli ezt.
  12. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Egyébként sem értem, hogy mért kell a gyöngyöt erőltetni, nem ér semmit, nem lehet az ágyúkat sem fejleszteni belőle, semmire nem jó. Amire kell gyöngy arra event nélkül is össze lehet már szedni...
     
    CaptainGod, ☆AzteC☆ és borisz55 kedveli ezt.
  13. demonledi

    demonledi Aktív író

    ELső nap kijött 200K korona és olyan 40K Youlong, most reggel óta 5K korona és 400 Youlong... A resi előtti gyöngy esély pont jó volt, pont annyiszor adta ahányszor még nem volt zavaró. Jó volt látni hogy a hajjnallesőből is tudott esni 10K korona is akár, mostmeg..
     
  14. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Jobb lett volna, ha az esélyeken nem változtatnak, csak simán meg kellett volna felezni a yulongot meg a koronát, mert azt azért aláírom, hogy túl sokat adott.
     
    CaptainGod kedveli ezt.
  15. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Ha nem kapunk koronát az EVENT NPC-kből akkor, mehet az egész a kukába. Mégis miből vegyünk lőszert tisztelt BP? Röhej.
     
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv.A következő a problémám.Az event leírásánál a következő szerepel.
    Vannak próbák az event során?
    Igen, Mr. Smythe-tal (a biztonságos kikötőben) beszélve tudsz próbákat elfogadni.
    Odamegyek,de azt írja ki ennek a karakternek jelenleg nincs küldetése a számodra!
    Most akkor hol vehetem fel az eventpróbákat?
     
  17. Panamericana

    Panamericana Haladó

    A 24/1 meletti kikötőben 2 Mr.Smythe van. A jobb oldalihoz menj.
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    köszi. A futbballőszer vásárlása korlátozva van,jól látom a feketepiacon?
     
  19. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Én azt látnám már hogy történik valami változás mert lassan kevesebb koronám van mint event előtt:D Amúgy nincsen korlátozva, koronáért bármennyit vehetsz.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  20. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    A nemzetek rangsora minden nemzetből csak a 20 legjobb játékos eredményét veszi számításba, hogy egyenlő esélyt biztosítson a nagy és a kis nemzetek számára egyaránt.

    Akkor már én is leírom a véleményem: Az első hely németország 6 millió ponttal, a második törökország 2,8 millió ponttal, a harmadik franciaország 1 millió ponttal, a negyedik 780k ponttal spanyolország. Tehát hogy is van ez? Mert szerintem egyáltalán nem jól! A 16-ik finnország 100k ponttal !!! és mi is kilövünk 20-an annyit, mint a németek. Valami nem korrekt ezzel az egésszel. Más már összegyűjtött 150-200 részletet más meg 30-40 db-t .