Visszajelzés Vitaszoba: Szellemek Kupája 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. demonledi

    demonledi Aktív író

    2020-06-21 17:03:30
    Elsüllyesztetted Végzet Lándzsája hajóját.
    2020-06-21 17:03:30
    Megszerezve: 1 x Olaszország gyakori.
    2020-06-21 17:03:30
    Kaptál 204826 TP-t (tapasztalatpontot).
    2020-06-21 17:03:30
    Megszerezve: 519672 x Gyöngy.

    Mindezt top dmg re és utolsóra... értem én hogy nem volt itt sem szerencsém, de akkor legalább ne a gyakorit dobálná folyamatosan...
     
  2. ARMAGEDDON2.0

    ARMAGEDDON2.0 Utánpótlás-írogató

    Na kérdezem én ha azt írták a pachban hogy növelik azt a fránya jutalmakat az npck ben miért van az hogy az életek emelkedtek és a lényeges jutalmak pedig el tüntek ? Kit érdekel már a gyöngy ? Eddig jó volt az event de kezd nevetséges lenni. Hol a korona és a yulong ?
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    "Néhány lehetséges jutalom megszerzési esélyét növeltük"

    Nem a jutalmakat növelték, hanem csak a megszerzési esélyt. De igaz, ez nem igazán látszik.
     
  4. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    De nagyon is látszik, hiszen a gyöngy szerzés esélyét növelték.
     
  5. DIVISIO53

    DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

    #Apolló lesz valami buccaner / vip fekete piac ?
     
  6. Panamericana

    Panamericana Haladó

    De látszik! A gyöngyét növelték meg:D
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha lesz, látni fogjátok/írni fogjuk. :)
    Egyelőre semmi infó erről.
     
    DIVISIO53 kedveli ezt.
  8. Habikondi1

    Habikondi1 Fórum-zöldfülű

    nagyon gáz hogy egész nap egy npc sem ad koronát akkor lehessen gyöngyért venni a lőszert nem elég hogy le van korlátozva a fejlesztett, még vissza se jön az ára a lőszernek -.-
     
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nem tudom mi lenne ha nem 50ládából kettőben lenne lőszer,elmo tüze helyett
     
  10. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    Én például igencsak abba a csoportba tartozom, akit érdekel a gyöngy. Nem áll hegyekben a lőszer nálam sem, de amit tudok megteszek a gyűjtögetés érdekében.
    Megértem én azt is h. vannak olyan szintű játékosok, akiknek a korona ( vagy a "lényeges jutalmak" ) mennyisége kevés. Mi lenne ha mindenki kedve, kérése szerint módosítgatnák az eventet félóránként?
    Érdekes módon nem látok ennyi panaszt, reklamációt a kis v. közép szintű játékosoktól, akik korlátozottabban jutnak fizetőeszközhöz lőszer vásárlásra.
    El kellene már dönteni: Sírni v. játszani vagyunk itt?
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.20
  11. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Hát játszani szerintem ,de ha valaki leírja a véleményét azért nem kell megvádolni , hogy siránkozik. Én 8 éve játszom nincs akkora szükségem gyöngyre és koronára jelenleg nem támogatja a hajóm fejlődését és nekem is yulongra van szükségem ,hogy tudjak ágyú helyet és bővítmény helyet vásárolni kb. napja nem kaptam semmit.
     
  12. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Ezt a "sírás" dumát nem lehetne elengedni?
    Persze hogy sírunk, 2 hetente 4-5 napig gyöngy orientált eventek vannak, aztán jön egy nagy event és az is gyöngyre megy, már unalmas, legalább lennének akkor IZGALMAS csoportos térképek ahol értelmesen lehetne koronát/yulongot farmolni. Már arra a bizonyosomra se tudom rá kenni annyi gyöngyöm van.
     
    The_Massacre[HUN] és CaptainGod kedveli ezt.
  13. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Bocsi megkövetem magam ,kaptam Yulongot…..
    2020-06-22 02:12:16
    Megszerezve: 116 x Yulong érme. (Korrekció: 10%)
    2020-06-22 02:12:16
    Elsüllyesztetted Oroszország szelleme hajóját. :p
     
  14. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    kovetkezo event arnyat ad majd vagy mi?? :p
     
  15. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    El van az engedve, folyik egyhuzamban.
    Ötletelés topicban indítványozd az extra-extra eventeket a "nagyok" számára.
    Pillanatnyilag ez az egész event dolog úgy jön le h. ezt adjatok - azt adjatok...
    Már bocsánat, mi veszünk igénybe egy szolgáltatást, amit igyekeznek színesíteni. Lassan a nyuszi viszi azt a csúzlit.
    Ha egy esemény végén nem adnának semmit egy eredménytáblán kívül,akkor sem szólhatnánk egy szót sem.
    Kicsit más volt egy időre, jól éreztük magunkat és ennyi. Tegyük ezt most is.
     
    demonledi kedveli ezt.
  16. demonledi

    demonledi Aktív író

    Szia! Én igencsak közép kategóriába tartozom, és összesen ahhoz kell gyöngy jelenleg hogy a bástyahelyeket kicsit még javítsam, ez alatt az event alatt nyitottam még 5 helyet (darabja 450K) mindet felhúztam 8 ra és 7 modult (M - L vegyesen) szintén erre a szintre. Viszont jelenleg hogy szintet lépjek 170K korona kellene! (A következőhöz pedig ha jól tudom akkor 210K) nyilvánvalóan zavar az event milyensége, hiszen az első nap tapasztalata alapján akár mind a két szint is meglehetett volna, ami rangban és fejlődésben is hatalmas előrelépés (arról nem is beszélve hogy közelebb kerültem volna ahhoz hogy szintenként kapjak plusz ágyúhelyeket). Jelenleg az ágyúhely vásárláshoz nekem is Youlong kell már, a korona csupán a trófeákhoz - bővítési helyek vásárlásához kellene, de abból rengeteg! Ezért is fejtem ki a nemtetszésem mivel a a bástyák polirozgatása már nem igazán látszik meg az hajóm általános használatában. Természetesen ez sem a világ vége, de gondolj csak bele. Most azt kifullozom, és mi lesz ezután? Csakmert ha az eventek jó 80% a gyöngy körül forog, akkor lényegében én nem fogok tudni haladni. Ezért is volt jó ez az event. Mivel egy kicsinek is jó hosszútávon ha megszedi magát koronával/youlonggal. (ja és nálam is eddig a legnagyobb összeg 2.5M lőszer volt, természetesen koronából, csak kár hogy az összesből amim volt..)

    Illetve azt még nem is említettem ha én szeretném fosztani Hajnallesőt, akkor az nálam jelenleg 200K+ gyöngybe fáj.. szóval ha kapnék koronát is akkor annak igencsak tudnék örülni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.20
  17. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Ez nagyon nem így van, de nagyon nem. Ha mi , játékosok nem vagyunk itt naphosszat és mellé nem költünk még pénzt is, akkor húzhatják le a rollót nyuszistól, puskástól. Igenis figyelniük kell a játékosok ígényeire. Viszont az event elején picit tűl bőkezűen szórták a jót. Sajnos a következő lépés az volt , hogy majdnem teljesen visszavették, tehát egyik végletből a másikba. Ezért a nagy felháborodás , nem csak itt hanem minden fórumon, török, angol, német, stb. Véleményem szerint felezni kellett volna a yulong és korona jutalmakat , de meghagyni az esély rátát. Ez nem a sírásról szól, hanem arról , hogy aki már 45-ös, yulongos fejlesztésen kivül mindene megvan, annak gyakorlatilag nincs motivációja már a játékban. Csináljuk a napi próbákat rutinból, de csak halmozódnak a cuccok feleslegesen. Nagyon sok akciótárgyból több tízezer van a hajómon, gyöngyből 50 millió , lőszer halomban. Remélem érted a gondolatmenetemet.
     
  18. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Az event eleje túlzás, ez meg túl kevés :D az arany közép utat kellene belőniük, nem szükölködök sőt, nekem már csak yulong kellene, de azt legalább jobban szórja még így is mint várhatták néhányan, az arányokat vissza kellene állítani mert úgy jó volt, de csökkenteni azt amit dobott (pl vettem 6m lőszert és már 1mból vissza adta a lőszer árát, ez azért 1 kicsit durva, de a jelen helyzet sem kecsegtető, gyöngyben megad az npc 2,2-2,5m gyöngyöt, koronát yulongot nem teszteltem, szóval azért rendesen megvan szórva a lándzsa, de az arányok borzasztóak,

    Fosztásra vissza térve, igen hatalmas az értéke, mert nem kis jutalmak is lapulnak benne :) azért 1 gemini vagy 1 triton, eléggé jó tárgy ahhoz, hogy csak úgy szórják mindenkinek, szóval ezt a fosztás dolgot, szerintem engedjük el :) ha szerencséd van 4 térképből megvan 1 hónap a dupla ikred ami +15 ágyúhely :) ami nem mindegy......

    részemről csak a bónuszokkal lenne baj, hiányolom a bérenc/őr lehetőségét, és még sok más egyebet, rengeteg bónusz 20 napra van kint, de már 20napra se látom csak 10re, (ami arra akar ösztönözni, hogy a hónap elején lehet 1 buccaneer bounty, de kitudja) de azért 1 24 napos eventnél még a 20 napot is keveselném.

    Nemzetközi versenyre vissza térnék pár szóra, mert azt is emlegette valaki, a németek mindig is eléggé profi munkát fektettek a seafightba, és rengeteg játszák, mind amellet még több ember szereti a német színt, és a német csapatot, és jelenleg 1 focis eseményről beszélünk, az hogy te kilősz 1 nap több száz hajót, nem azt jelenti, hogy most már top5be lesz a nemzeted, hiszen "minden szervert alá vesz", és ez eléggé sok játékost jelent :)

    Összességében, az event eléggé durván jó profit tud lenni, gemini map, triton, ágyú fejlesztési recept. Egyedül az npc-k jutalom aránya ami kezd vészesen bomlasztó lenni. De még akkor se tudnám rá azt mondani, hogy 1 **** event :)
     
  19. demonledi

    demonledi Aktív író

    Hát ahhoz képest hogy milyen arányban dobálja azokat is, szerintem ne engedjük csak úgy el. Abból kiindúlva hogy 15+ fosztásból eddig semmit sem láttam az általad említettekből.
    Ne érts félre, értem az álláspontod és egyet is értek vele. csak attól hogy az esély megvan viszont ha nem látunk belőle csak rettentő keveset, akkor az nem biztos hogy kellőképpen megfelelő.
     
  20. Panamericana

    Panamericana Haladó

    4 nap után van 10 Geminim és 116 nap Triton kegyelme. Azért erre nem lehet panaszkodni. 15+ fosztás... Egy Gemini 4-5k forint ha jól tudom, azért egy kicsit tegyük oda jobban magunkat;)