Visszajelzés Vitaszoba: Szellemek Kupája 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    Sza! Éppen most mondtad el, h. mennyi sok gyöngyre van szükséged az eventhez. Akkor mégsem olyan haszontalan. Igen, lehet tovább göngyölíteni h. a fosztásba fektetett gyöngyért ne ugyanazt adjon vissza, de hiszen nem mindig ugyanazt ad csak ez a része igen háttérbe szorult mióta visszavették az esélyeket. Nem is potyognak úgy a linkelgetések. (Ezt dobott, ennyit dobott stb...)
    Fizetőeszköznek átváltási ára van, itt így oldották meg.
    Gyöngy nekem is a Bástyára kell + napi használatra. Ha nem azt dob amit szeretnék, jön a következő hajó.
     
  2. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok, érdeklődnék, hogy a „Szellemharcos” rangsor-helyezésért kapható jutalmak-at pontosan hogy kell érteni. Az ismertetőből én azt veszem ki, hogy minden csapatnak van rangsorjutalma, és ha az adott csapatban benne vagy a 25-ben, akkor kéne kapni valamit. Vagy esetleg azt is összesítik és úgy nézik a 25 helyet.
     
  3. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Gyöngyszerzésre event nélkül is elég sok és jó lehetőségek vannak a yulong érmével ellentétben. Mondhatni a yulongos fejlesztésekkel akkor haladsz ha veszel csomagokat, na most amit én az elmúlt eventek alatt eldöntöttem, hogy nem fogok semmilyen szolgáltatást igénybe venni amíg ebbe az irányba halad tovább a játék, és erre buzdítanék mindenki mást is. Valahogy nem érzem fairnek a dolgokat, költsek jó magyar forintot, ágyúkra, ideiglenes buffokra, akciótárgyakra, bővítményekre és még sorolhatnám...meg akkor még a fejlesztéshez szükséges érméket is vegyem meg pénzért, ha haladni szeretnék...hát hogyne.
     
  4. demonledi

    demonledi Aktív író

    Félreértesz, pont hogy előző rátával volt jó. Mert most lényegében általánosságban felesleges dolgokat csinálok (amiket bőven máshogy vagy event nélkül is meg tudok csinálni) és előzőleg pont úgy dobott gyöngyöt hogy pont elég volt az event gyöngy oldali kiadásaira mostmeg bővelcsak felesleges.. de most ott tartok hogy már a bástyákkal sem tudok mihez kezdeni hiszen fullos :D
     
  5. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Pöppet érdekes, mert mert nekem még koronában sem veszteséges az üzlet, habár már semmire se tudnám használni, maximum tróefára.... No de, yulongban még azért mindig nem vészes az event, a gyöngyöt pedig elrakhatjuk későbbre, lőszerre, vagy a klánba ha éppen 1 kisebb klánban tartózkodik valaki....

    De azt mondani, hogy nincs értelme az eventnek, hát oké..... 1 gemini map 3000 valahány száz filléres ajánlat, az event eleje óta nekem kijött 10db, ami lealacsonyítva is 30.000 ft mégha nem is vennék ennyi gemini mappot (bár ezt amúgy se szoktam venni) de akkor is hosszú időkig meglesz a dupla iker bármi féle rendelés nélkül, arról nem is beszélve, hogy már 100+ napra kiszedtem a tritont is ami megint csak eléggé nagy segítség minden téren, hiszen amuletteket így is úgy is használunk :). Szóval az, hogy nem érné meg eventezni, kicsit megmosolyogtató, akció tárgyakra ugyan úgy eltud menni gyöngy, 1-1 nagy bevásárlásnál. Akár 1 mega, stb stb stb-nél....
    Azt meg hozzá se teszem, hogy 4. ágyúhelyet vehettem meg, úgy hogy fent maradt még 27 yulongért.....


    Igen kicsit durván levették a esélyeket, és eléggé átálltunk a gyöngyös verzióra, de nekem volt most a legutóbbi lőszer bevásárlásnál volt 740 ezer koronám, vettem 10en xy millió lőszert, még mindig van 11 millió de úgy, hogy van 293 ezer koronám, és vettem már 7 napra nemes acélt is (ami ugye -150 ezer korona) :) szóval nagyjából 440re simán feljöttem és még van 1 hordágy lőszerem.... Szóval azt azért durva kijelenteni, hogy nem éri meg, nem adja vissza, vagy minek eventezzek? Mert nem kapsz 1 nap alatt 40-50 ezer yulongot, vagy millió feletti korona mennyiséget már sz... az egész? Azért ez nem 1 olyan játék, ahol 1 nap alatt megkapsz mindent :D értem én a dolgokat, hogy a játék egyre jobban nehezedik és egyre több hét hónap kell, hogy össze rakhass valamit, pl koronával végzel pár hét alatt, yulonghoz hónapok kellenek, na és ? Jobb lenne ha minden egyes hajó fullon mászkálna? (azt meg tegyük hozzá, hogy igen kevesen használják jól az erős hajókat is:"D ) és ismerek nem 1 görög és egyéb nemzetiségű játékost, akik nem rendelnek, vagy nagyon keveset, vagy egyáltalán semmit, még is elismerésre méltó hajójuk van, amivel eléggé nagy feladatokat tudnak adni abban, hogy legyőzd őket, vagy túl teljesítsd a sebzésüket :)
     
    Casper63 kedveli ezt.
  6. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Nekem a kérdésem az, hogy majd amikor elérhető lesz a kirakós részek adás-vétele, akkor honnan veszünk hozzá átkozott lelket? A leírás szerint átkozottért lehet majd eladni ,azaz megvenni őket.
     
  7. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Eladáskor kapsz átkozott lelket, abból pedig megvehetsz egy másik részletet, vagyis eladsz 5 fölös részletet és vehetsz 1-et, valami ilyesmire gondolok.
     
  8. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Ha jól emlékszem 24.-étől lehet majd.
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    rosszul emlékszel! :)25-től
     
  10. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Bocs főnök, angol fórumon 24.-ét olvastam legutoljára a vita szobába, ahol legalább segítenek egymáson, és nem egymásnak szólogatnak be, és sírnak 24 órába :D
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

     
    CaptainGod kedveli ezt.
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Lehet, hogy összesíti mégiscsak, de már eleve az összesített látszik a tengeren is. Tehát ha ott van helyezésed, és járna jutalom, akkor meg kellene kapni.
    Ha nem kaptál jutalmat, pedig járt volna, írj nekem egy levelet a supportra. Volt/van hiba vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.20
  13. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Köszönöm, írok.
     
  14. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Nagyon tuti event :) Nekem csak egy bajom van vele hogy fosztásra állandóan a sárkánytűzet adja... :( Jó lenne ha ezen változtatnának egy kicsit....
     
  15. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    bocs de csak segítő szándék volt!!
     
  16. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Azért kicsit érdekes hogy x mennyiségü hajot kilő az ember es korona semmi ezt lehetne javitani olyan jo lenne :)
    Olyan jol adta az elején hova tünk a hajokbol :-(
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Hamarosan várható egy szinkronizálás, ami finomhangolja az eseményt.
    Kérlek benneteket, utána írjátok meg a véleményeteket, hogyan sikerült.
     
  18. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    remekül sikerült...nincs event hajó...köszönjük
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Resi után 5/5 Hajnalleső gyöngyöt és fosztásra sárkánytüzet adott. Igaz, a gyöngy 30-40ezerrel kevesebb, mint előtte... Hát nem ezt vártam. Életerő nő, a jutalom csökken. :) A gyöngyös lőszer pedig hiába került be, ha csak 250ezret vehetek belőle, mert annyi a max. Ugyanott vagyunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.6.20
  20. ╬✖»ÇØŁµмßµ$«✖╬

    ╬✖»ÇØŁµмßµ$«✖╬ Utánpótlás-írogató

    Event hajó szám csökkenés nekem nem tűnik drasztikusnak. Koronát is jobban adja.