Visszajelzés Vitaszoba: Szellemek Kupája 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 18.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Event npc van, azzal nincs baj. A gyöngyöt megnyírbálták de belefér az is, koronát is adogat. Viszont az , hogy kiírja a Lándzsát, na az katasztrófa lett. "MIllió" hajó egy npc-n. Ha lemaradtál a legelejéről akkor jó esélyel semmit sem kapsz.
     
    DonatMatthew kedveli ezt.
  2. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Ez szerintem is hiba, jó volt ahogy eddig, ha akartam kilőhettem egyedül is. :D
     
  3. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Egy másik észrevétel: 1 óra alatt kaptam egy azaz 1 kirakós részt. Sosem találjátok ki melyiket. Németország, amiből már van vagy 30...
     
    Sad_Heart kedveli ezt.
  4. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Szépen le vettétek a gyöngyöt az npc-ből pedig erről szó sem volt, cserébe még több is lett az élete:D. Mindegy nem is az a lényeg mert koronát még mindig alig ad. Ki lőttem 7-et eddig és mind gyöngyöt adott. Kérlek titeket inkább ne nyúljatok már hozzá ehhez az eventhez mert eddig kettőből kétszer csak rosszabb lett. ;)
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Vissza kell állítani mindent úgy, ahogy az elején is volt (akkor még yulongot is adott), eddig ez a legjobb event, ki kellene használni. Lehet, hogy sokaknak elege van a gyöngyből meg a sárkánytűzből, de vannak olyanok is, akik most tankolják fel a hajójukat.
     
    Sad_Heart kedveli ezt.
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Mint kiderült, a kollégám, aki informál bennünket, nem tudott arról, hogy a gyöngyjutalmon is módosítottak. Ma reggel beleírtam a patch infóba ezt is.
     
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Kirakós részlet szerzése szinte megszünt. Tegnapi napon 5 óra játék kb. 10 db Hajnaleső top sebzés. Kirakós részlet nulla darab. Na ez a dúúúrva. Komolyan nyomja a BP a javításokat. A probléma az, hogy mindezt a játékosok kárára. Jelenleg kizárólag tutira Végzet Lándzsája ad kirakóst. Mástól már nem is várok.
     
  8. demonledi

    demonledi Aktív író

    Köszönjük a renerf -et. Csak teszt gyanánt megnéztem ma eddig egy óra játékkal hogy mi a helyzet, és újra végre 10 ből 6 adott koronát! A gyöngy csökkentés kb meg sem látszik.
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Melyik NPC? Mert nekem eddig 7/7 Hajnalleső gyöngyös ma, kirakót pedig a resi óta kaptam 4db-ot, ma még egyet sem 2 óra alatt.
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  10. istvan681

    istvan681 Fórum-zöldfülű

    A végzet lándzsája nem ad semmit....
     
  11. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Mi történt??Nem lehet belépni játékba resi ki irás után..... :(
     
  12. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    A kirakós árának változása szerverenként, mega szerverenként vagy globálisan történik? Csak mert vicces lenne, ha mire bekerülne az amerikai szerverekre a kereskedés addigra már csak csillagászati összegekért lehetne megvenni egyes részleteket.
     
  13. makfer

    makfer Törekvő

    Folyton megy az, hogy kevés a korona, kevés a korona erre beraknak valamit ami megint eszi a koronát :) Plusz korlátozott a kereskedés....

    2020-06-25 12:22:49
    Megszerezve: 100 Átkozott lelkek. Ok: Baljós szellem eladott darabok
    2020-06-25 12:22:49
    2 Csehország bámulatos eltávolítva. Ok: Baljós szellem eladott darabok.
    Érdekes, hogy 54ért írta ki az eladási árat. Matek: az 54*2=108
    2020-06-25 12:04:04
    Megszerezve: 100 Átkozott lelkek. Ok: Baljós szellem eladott darabok
    Ennél meg eladtam 10 részletet 11ért darabját és adott 100. Vagyis száznál 1szerre nem ad többet.....
     
    Utoljára szerkesztett: 25.6.20
  14. ╬✖»ÇØŁµмßµ$«✖╬

    ╬✖»ÇØŁµмßµ$«✖╬ Utánpótlás-írogató

    Ez meglepett :cool: Ezt leszámítva azért nem sűrűn osztogatja.

    2020-06-25 03:48:27
    Megszerezve: 1 x Horvátország gyakori.
    2020-06-25 03:48:27
    Kaptál 4343 TP-t (tapasztalatpontot).
    2020-06-25 03:48:27
    Megszerezve: 1 x Spanyolország gyakori.
    2020-06-25 03:48:27
    Elsüllyesztetted Finnország szelleme hajóját.
    2020-06-25 03:48:27
    Megszerezve: 9301 x Gyöngy. (Korrekció: 10%)
     
  15. demonledi

    demonledi Aktív író

    Hajnalleső és a kis npc -k is

    2020-06-25 13:23:14
    Kaptál 35792 TP-t (tapasztalatpontot). (Korrekció: 10%)
    2020-06-25 13:23:14
    Megszerezve: 7012 x Korona. (Korrekció: 10%)

    2020-06-25 13:20:50
    Kaptál 30034 TP-t (tapasztalatpontot). (Korrekció: 10%)
    2020-06-25 13:20:50
    Megszerezve: 4359 x Korona. (Korrekció: 10%)

    2020-06-25 13:13:28
    Elsüllyesztetted Ausztria szelleme hajóját.
    2020-06-25 13:13:28
    Megszerezve: 1134 x Korona. (Korrekció: 10%)
    2020-06-25 13:13:28
    Kaptál 4174 TP-t (tapasztalatpontot).
     
  16. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Akkor te nagyon szerencsés vagy :) tegnap végül a 12. Hajnalleső adott koronát. Utána adott még 2x, de az én arányom kb ilyen 15-ből 1x. A kisebbek többször adtak, az tény.
     
  17. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Nem is kell szólni, hogy közben az amerikaira is betettétek pár óra késéssel, köszi...
     
  18. makfer

    makfer Törekvő

    Csak szólok, hogy ha eladsz lelkeket akkor nem csak, hogy bőven lehúz a rendszer koronával, hanem kevesebb lelket ad, mint amiért eladod. Csak adj el valamit és nézd meg mennyi lelket kaptál. Engem már kb 40lélekkel húzott be a drága játék.
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ezt kérlek, kicsit fejtsed ki bővebben. Hibáról van szó szerinted vagy csak szimplán "igazságtalan"?
    Esetleg arra gondolsz, hogy kiírja, hogy X lelket kapsz, de nem annyit ad?
    Ezt a "behúzást" picit ki kellene fejteni, mert a fejlesztőknek csak nem írhatom le ezt: ők se tudnák pontosan, miről van szó.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.20
  20. Salek-a-bátor

    Salek-a-bátor Fórum-zöldfülű

    Apolló, miért törölted a hozzászólásom? Túl őszinte voltam?