Visszajelzés Vitaszoba: Születésnapi event 2017 – A jáde rejtélye

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 16.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Ja igen ezt negatív értelemben írtam:)
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A legelső küldetést Fangnál, a tréneres úrnál tudod elindítani.
     
  3. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ez a legjobb event.
     
    Canada kedveli ezt.
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Folyamatosan kiírja, egyébként minden böngészőn laggol. Nem lehet rendesen regelni a, lőni, javítani.[​IMG]
     
    Canada kedveli ezt.
  5. Canada

    Canada Járnitanuló

    hello! Kérdezni szeretném ,hogy ebben a évben nem kapunk madarat?? Minden évben volt! Hiányolom!
    Köszönettel! Még annyit szeretnék a eventhez hozzá fűzni ,hogy akkorákat lő vissza a event hajó,hogy akinek sok a élete annak is hamar lemegy :D És még ilyet :D Nem tudok eventezni ez miatt és sokan mások se tudnak szerintem. Köszönöm! Sok ládát kinyitottam de én nem találtam lőszert egyben se! További jó eventezést mindenkinek!
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Ingyen javítasz nem ?
     
  7. Docca

    Docca Fórum-zöldfülű

    tökéletes a csoportos map...-.-
     
  8. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Valaki volt már fent csoportos térképen? Vagy mindig rosszkor próbálkozok vagy nem nagyon játszák, órákat nem fogok várni rá, eddig sem kedveltem eventnek ezt a részét, de szerintem nem kéne erőltetni...
     
  9. TheNormalOne

    TheNormalOne Utánpótlás-írogató

    Pedig a csoportos térkép az event legjobb része, csak sajnos nagyon fagy. De mi felmentünk, az egyik játékos azonnal kifagyott, így 4-en csináltuk végig, de 30000 konfetti ment bele, és kaptunk 69000 gyöngyöt.
    Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy a mágikus címerek a csoportosnál nem indulnak újra se restarttal, se délben?
     
    Europa5 kedveli ezt.
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Jó nagy kamu hitegetés volt ez a van torta szöveg. Volt egy az elején, aki akkor itt volt extra nagyon jól járt most meg lapítás van ezerrel. Gratulálok! Egyébként az event nem olyan rossz.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és Naksi kedveli ezt.
  11. Cenau_Dubhan(hun)

    Cenau_Dubhan(hun) Utánpótlás-írogató

    A címeresek éjfélkor indulnak újra (legalábis ma így volt).

    A tortáról meg annyit, hogy volt ma is egy. Teleportált rá az egész szerver. Befagyott minden, majd amikor el tudtam indulni semmi sem volt a térképen, csak 1-2 játékos, se npc-k se semmi. F5 után a rendes térképre kerültem, de már késő volt... (Nem csak velem volt így.)

    Amúgy szerintem az event összességében nem rossz. Lehet nyerészkedni, csak időt kell rá szánni.
     
  12. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Miért van az,hogy nem látom az összes lámpást. 5 perc keresgélés után kiléptem a minitérképről. Miért kell ennyire megbonyolítani az eventeket. Mert hát minnél bonyolutabb valami annál nehezebb és bosszantóbb a játék.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Eddig minden lámpást sikerült megtalálnom, bár némelyik jól el tud bújni, időnként alaposan szét kell nézni.
     
  14. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    A második kidobásnál mindkét lámpásokat ki kell lőni. A sajátot, és az ellentétet is
     
  15. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Akik azt mondják nem jön konfetti lőszer, öt ládát vettem és jött egy:
    2017-03-19 08:58:13
    1 x Különleges kulcs kifizetve. Ok: Láda kinyitva
    2017-03-19 08:58:13
    Megszerezve: 4143 x Konfetti lőszer.
    2017-03-19 08:58:13
    Megszerezve: 6 x Kau cim pálcák.
     
  16. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    Nem feltétlen azt kell nézni hogy lőszert ad vagy sem. egy kicsit láss bele jobban, mert 100 ládát összeszedsz az már minimum 600 pálca, és 100 ládábol biztos szedsz fel 20-40 lőszeres ládát. 1000 pálca már 100k lőszer
     
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Én nem csak azt látom benne, sok értékes dolgot ad, csak egyesek itt írták hogy 50 ládát nyit ki és nem adott lőszert, na azt nem hiszem el, mert 5-10 láda nyitás után már esélyes hogy találsz lőszert az egyikben.

    Egyébként meg ha úgy nézzük egy láda minimum 500 konfetti lőszert ad, ha átváltod a pálcát.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.17
  18. Manó.HU.CDF

    Manó.HU.CDF Utánpótlás-írogató

    Kérem segítsen valaki! Honnan szereztek mágikus címert? Az ismertető azt írja, hogy a keleti felderítő ad, de nekem ősi címert adott, a harcos pedig semmilyent.
    Köszönöm előre is a segítséget.
     
  19. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Mágikus címert a Vadászok adnak!
     
    Canada kedveli ezt.
  20. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    A csoportos minitérképen nem lehet normálisan játszani! Akad, fagy, kidob, leesik a képesség....
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.