Visszajelzés Vitaszoba: Születésnapi event 2017 – A jáde rejtélye

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 16.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ✬EXTREME✬

    ✬EXTREME✬ Utánpótlás-írogató

    Akinek nincs meg ezek a házikedvencek amit a fekete piacon lehet kapni (nem az uj hanem a régiek), azokat csak a bibliában lehet felkeresni?
     
    Shtuby kedveli ezt.
  2. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    Lesz már végre javítva valami? Mert az hogy 2 egymást követő játékról dob ki az már vicc. Ráadásul levonja az érmét, amit egész nap farmolok, és a játék hibájábol dob le, de a a buffot rám adja hogy kevesebb a védelmem.. Valamit nem csinálnának már?? rakják be akár 4-5 nappal később de ne legyenek már ilyen súlyos hibák könyörgöm.. gépre, netre nem lehet fogni ezt a hibát, mert eddig soha nem csinálta ezt. de már bétán is észlelhető volt az hogy folyamatosan össze omlik.. nézzenek már rá egy kicsit, hogy még is mit tettek be.. kiváncsi leszek mivel fogják ezt kompenzálni..
     
    Naksi és *RÉM*NYASZATKA* kedveli ezt.
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyetértek. Főleg mikor 5 illetve 6 érmét bukok egymás után és akkor ugye ott volt még egy kis ideig a 0 ÉP-vel visszadobás is.
     
    Shtuby és Naksi kedveli ezt.
  4. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    na igen ez a 0 épes dolog is.. de az h 15 érmét vesz le a semmiért mert kidob.. vicc az egész :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! :)
    Nos, tulajdonképpen a géped hibája,bár ezzel sok mindent nem tudsz kezdeni..
    Nálam egy i7-es ketyeg, 8 GB rammal, full új gép,mégis ledob.
    Viszont eltudom mondani mit tudtok tenni ellene.:)

    Amikor felmentek a csoportos térképre előtte Nyissátok meg az Opciókat, azon belül van egy "Kapcsolati információk" felület, FPS, MEM stb... Minket a MEM érdekel, ha az több,mint amennyit a géped elbír, kifagy a flashplayered. Nem tudom kinek milyen gépe van, nálam már a 600-800mb sonak számít,és kifagy.

    Ha pedig kifagy, ne a csodát várd, állítsd le.. CTRL-SHIFT-ECS ezzel előjön a feladatkezelő,ott megtalálod a flashplayer.exe-t. Azt állítsd le, ami kb. 300-400-500 MB-t használ.


    2 dolgot tudtok tenni:
    1: Minden csoportos előtt f5, az ÖSSZES olyan oldalt bezárni ami flashplayert használhat (Fb,Yt,felugróablakokkal teli oldal)
    2: A mozzila nem használja annyira a gépedet mint a Chroma,Maxthon, egyéb Ppapis cuccok, ha másra nem a csoportosig használjátok azt, így kevésbé/egyáltalán nem fogtok kifagyni-eltűnni.

    Még valami.. Opciók-Kijelző-Maximális FPS.. ha valakinek nincs meg az 50, vagy ide-oda ingadozik inkább húzzátok le 24-re, mert azzal is csak feleslegesen terhelitek a gépeteket..

    Azt eventről inkább nem fejtem ki a véleményemet, csodaszuper az új javítás, a 21-es javítókövemet kinyomtatom,és kiplakátolom vele a szobát, mert másra perpillanat nem jó..
     
    Shtuby kedveli ezt.
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Szia!

    Még ha csak 3-4-500MB-okat fogyasztana, de igen szépen felkúszik az 3GB-ig is ahol viszont már a processzorodnak elég kemény munkát tud adni, aminél már csak egy restart tud segíteni, velem ezt 2x eljátszotta azóta a csoportos közelébe nem megyek... Az a baj hogy ezeket az effekteket nem társították a bónusz funkcióhoz, így nem lehet őket kikapcsolni... Tök szép meg minden de semmi értelme, mert csak kívánja a RAM-ot...
    A mozillát alapesetben is újra kell indítgatni vagy legalábbis kiütni belőle a plugin containert időnként, mert egy két csata alatt is feltornázza 1GB-ig (egyébként én is mozzillás vagyok) de talán a maxthon az ami egyébként pörgős böngésző (nem hiába kínai fejlesztés :D )

    További szép napot!
     
  7. *RÉM*NYASZATKA*

    *RÉM*NYASZATKA* Járnitanuló

    Szuper! Azon kívül hogy tegnap 3 fagytam ki a csoportosról mára már nem is áll vissza a mágikus címer a napi 0-nál ! Miért kell egy eventet ilyen komoly problémákkal betenni ? Végig olvastam a fórumot és napok óta semmi változás. A kicsi és új játékosok gyakorlatilag
    nem tudnak kilőni egy szülinapi hajót sem. Nekik marad a szigonyozás és a ládázás , ha van némi össze kuporgatott gyöngyük. Ez aztán nagy szülinapi élmény lehet nekik! (c; Régen ezek arányosabbak voltak a kisebbekre is gondoltak és persze a hibák is gyorsabban voltak javítva. Sajnálom hogy egy ilyen jó játék ezt az irányt vette. És itt most nem azt írtam hogy ez az event nem éri meg , hanem azt hogy rengeteg a hiba és azt hogy nem arányosan játszható a nagy hajók és kisebb hajók számára. Szép napot!
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem tudom, nekem egyébként tetszik az event. De majd a végén úgyis kifejtem.
     
  9. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Csak a Maxthon.:cool:
     
  10. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    A lényeg tehát, hogy minden egyes eventre egy új gépet kell venni vagy a régit bővíteni,hogy játszható legyen a játék. Mindez persze a játékosok hibája, hogy nem tud érdemi szinten játszani a jelenlegi gépével. :D :D Nekem az event próbák sem jönnek be, mert monoton és unalmas ezért a jutalomért amit kapsz. Valójában ott tartunk, hogy a játékismertetőbe konkrétan bele kell fogalmazni, hogy milyen minimum követelményű géppel, operácios rendszerrel játszható és élvezhető ez az "ingyenes" játék.
    üdv.
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Refactorring előtt valamiért hibátlan volt a játék... legalábbis olyan event nem volt ami ne indult volna normálisan, most meg olyan event nincs ami normálisan elindult volna az utóbbi 2 évben...


    + Nem értem ezt a sebzés napok eltörlését... Felborul a rangsor? 200% sebzésbónusz mindenkinek megadatik, tehát ugyan ott vagyunk csak gyorsabban pörögnek majd a hajók + nagyobb haszon ;) Lehet itt a haszonnal volt a gond...
    Mert végiglapoztam a német, angol és magyar fórumot egyiken sincs "panasz"... Szóval ez megint ilyen vakítás hogy rájöttek hogy túl nagy haszon lett volna az eventen, meg könnyebb CSP szerzés... Majd lesz sebzésnap rendelési oldalon kapható lőszerrel!!!! :D

    További szép napot!
     
  12. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Totálisan egy rugóra jár az agyunk! :) :D
    ui: Most már a normal verzióban is kidobott a minimap ... lol pedig ott nincs is rangsor és semmi egyéb mint a tesztverzió :D
     
    levlevliva kedveli ezt.
  13. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Gratulálok a panaszkodóknak hogy a sebzés napot is elveszik tőlünk, lehet hogy felborúl a rangsor és valaki visszaesik ez miatt, de aki vissza is esik még akkor is nagy haszna van ebből... levlevliva, lehet hogy supportnak panaszkodtak sokan.
     
  14. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Oda nem látunk be tény és való, de tudod messziről jött ember azt mond amit akar :)
    Ezt kicsit benézték, azért oké hogy szülinap de nehogy már kicsit jobb legyen nekünk :D
     
    Europa5 kedveli ezt.
  15. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    Akik meg tudták venni multkorába a sörétes lőszert, annak kb akkor is sebzés napok voltak.. de az hogy már a picit kisebbek is kapjanak, azt már inkább ne? érdekes..
     
  16. -*kapi*-HU(GWU)

    -*kapi*-HU(GWU) Fórum-zöldfülű

    Az érzés amikor az ember saját magát lövi ki.. felűlmúlhatatlan :D
    2017-03-23 03:44:45
    Elsüllyesztetted *️⚡️⚡KaPi️⚡️⚡*(HuN) hajóját.
    2017-03-23 03:44:45
    *️⚡️⚡KaPi️⚡️⚡*(HuN) elsüllyesztett.
    Event eleje óta csak a sok bug és hiba :D

    Valószínűleg semmivel :D 40k konfetti aztán viszont látásra kb ennyit tudnék elképzelni a kárpótlásról..
     
  17. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    2017-03-23 16:28:35
    Átadott áru: -37500 x Gyöngy

    2017-03-23 16:28:51
    Átadott áru: -375000 x Gyöngy

    2017-03-23 16:28:52
    500000 x Konfetti lőszer jóváírva. Ok: Kereskedő 50k lőszert meg nem írt jóvá, vagy csak a postás késik talán..
     
  18. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Mindent beraknának de az eventet nem tudják normálisan megcsinálni
     
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szülinap ide vagy oda.Senkinek sem kötelező eventezni. Sok a hiba kevés a javittás,sok a mérgelődés. Nekem ez nem hiányzik. Csak annyira veszek részt az eventből ami még elviselhető. Napi 1-3 óra amenyire az időm engedi. Inkább bm.Az fut rendesen:)
     
  20. makfer

    makfer Törekvő

    Én belépek pár körre, felidegesít és hagyom a francba :D

    Kikapcsolnia kéne, nem felidegesíteni :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.