Visszajelzés Vitaszoba: Születésnapi event 2017 – A jáde rejtélye

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 16.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nyugi nem komolyan gondoltam, csak azt írtam le amit kapni szeretnék, amúgy ismerem a játékot mint a tenyerem, de azért meglepetések előfordulhatnak. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Konfettire váltanak mindent, eventláda kulcsot meg Sima ládakulcsra, míly meglepő :D
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Amint látom magyar fórum késik...
    Így 50 perccel a vége előtt én kitenném ide:

    ValutaArányKompenzálás
    Kau Cim Pálca1:8Konfetti Lőszer
    Kau Cim Pálcatartó1:10Konfetti Lőszer
    Ignis Lőszer2:1Konfetti Lőszer
    Aqua Lőszer2:1Konfetti Lőszer
    Aer Lőszer2:1Konfetti Lőszer
    Terra Lőszer2:1Konfetti Lőszer
    Event Kulcs1:1Ládakulcs
    Ősi Címer1:1Arany
    Mágikus Címer1:1Arany
     
  4. bendeguz105-hun

    bendeguz105-hun Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenkinek
    Igen sikerült megint az event vége felé tájékoztatni a játékosokat a beváltásról lett is volna 1 óra 47 percünk
    eldönteni ,hogy elköltse e az ember vagy hagyja beváltani a pálca ill pálcatartóit .grt
     
  5. ☆Barby☆

    ☆Barby☆ Utánpótlás-írogató

    Üdv nektek

    Nem tudom, hogy ki számolta ki az átváltás mértékét de a matekot nem jól értelmezi szerintem...

    Ha 15000 konfettiért meg némi gyöngyért kaptam 10000 Ignis lőszert akkor most a 10000 Ignis lőszerem visszaváltják 5000 konfettire???
    Ez ugye vicc? Az event leirásában az volt, hogy ez az event lőszere, ami persze nem volt igaz mert a konfetti nagyobbat sebzett. Szóval teljesen felesleges volt akkor megcsinálni de erre én is csak utána jöttem rá. És erre most még rendesen vissza sem váltják csak veszteséggel?

    A másik a pálca meg a pálcatartó. Ha 1 pálcatartó 10 pálcába meg 100 gyöngybe került akkor minimum a 10x esét kellene kapni érte.
    Most meg ha van 10 pálcád akkor kapsz 80 lőszert az 1 pálcatartóért (ami ugye 10 pálca meg 100 gyöngy) kapsz 10 lőszert?

    Ezt tényleg komolyan gondoltátok vagy Áprilisi tréfa?
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Én inkább arra lennék kiváncsi, mikor váltanak át? Mert nálam még semmi sem történt...
     
  7. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Délben elméletileg.

    ☆Barby☆, feketepiacon át tudtad volna váltani értelmesebben, ezzel is csak arra ösztönöznek hogy legközelebb költsük el és ne várjuk míg kiderül hogy mire váltsák. Az ignis meg a többi ilyen event kőszerről meg annyit hogy én event elején konfettivel löttem mindent jól is ment, aztán gondoltam kipróbálom ezeket az event lőszereket, vettem mindegyikből 1k-t, aztán rájöttem hogy ennek semmi értelme, szóval többet nem is vettem.
     
  8. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Soha ilyen arányban nem váltottak. Mézeskalács, lelkek, stb. 1:100, 1:200 arányban voltak váltva. 50 pálcikatartóért 500 konfetti.... . Hát erre nincsenek szavak...
     
  9. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Ott volt a lehetőséged, hogy elvásárold a feketepiacon.
    Az átváltásnak még mindig nem az a lényege, hogy te abból hatalmasat szakíts. Pusztán csak egy gesztus a Bigpoint részéről.
    Simán megcsinálhatták volna azt hogy a pálcatartókért meg mindenért csak 1:1 arányban kapsz aranyat aztán viszont látásra...
    Vagy csak egyszerűen törlik az egészet.

    Szóval akkor jogos a felháborodás? Nem...
     
  10. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Az átváltások megtörténtek, már csak a tortából a kompenzálásképp adott 3 millió gyöngyöt hiányolom, azt mikor kapjuk meg?
     
  11. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Te most a BP-nek játszod az ügyvédet , vagy mi van? Leírtam a véleményem, ennyi. Amikor kiírták ,hogy mire váltják pont dolgoztam. Nem mindenki éli le az életét a gép előtt mint egyesek. Szerintem jogom van a nemtetszésemet úgy mint a tetszésemet leírni. Nem kell ezt tovább ragozni, sem pedig engedéjt kérni hozzá senkitől.
     
    AleX.86, ]EZEL[ és **M.I.L.Á.N** kedveli ezt.
  12. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    *Engedélyt...
    Sajnos egy utánad lévő komment törölve lett pedig az frappánsan értette mit is akartam mondani.
    Pont az olyan emberek miatt van átváltás akik nem a gép előtt ülnek mint "egyesek" hogy ha nincs időd beváltani akkor se vesszen kárba... értettem a célzást, sajnos programozóként nem festhetek szobákat... ha ez hátrány.
    Jogod van természetesen a nemtetszést leírni kulturáltan megfogalmazva stbstbstb...
    És miért is játszanám az ügyvédet? Vannak dolgok amikkel én sem értek egyet.

    További szép napot!
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Soha.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.