Visszajelzés Vitaszoba: Teknőshad

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 12.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Teknőshad eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    503 Service Temporarily Unavailable ennyi EU1:((
     
  3. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    ez a teknős vadász npc adhatna jobban is mert 5 kristály meg 5 ragyogo elég kevés
     
  4. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    igen sztem is keveset ad mint régebben.
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm az eddigi jelzéseket! Továbbítva.
     
  6. Torzsa

    Torzsa Fórum-zöldfülű

    sziasztok.Napi rangsor nem a leirtakat adja . 5 db világpusztitó 4 es helyett.... 2 gyöti ágyú....
     
  7. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    és taurus hejett kristály?
    2021-05-13 12:00:01Megszerezve: 5000 x Páncéltörő lőszer.2021-05-13 12:00:01Megszerezve: 100 x Kristály.2021-05-13 12:00:01Megszerezve: 2 x A gyötrelem ágyúja, 5. szint.

    26.-100.5 x Világpusztító ágyú (4. szint)
    1 x Taurus bónusztérkép

    92.-ik voltam
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Elnézést, összecseréltünk két táblázatot - a leírás volt a téves.
    Kérlek, a szerkesztett ismertető alapján most nézzétek meg, hogy jók-e a jutalmak, és ha továbbra sem, akkor kérlek, jelezzétek.
     
  9. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    csak gratulálni tudk ilyen piti jutalomért nem lövök bele t9bb mill. páncéltöröt és nem fektetek bele rengeteg idöt ez is 1 jo kis átverés
     
    Mary és -Lívia- kedveli ezt.
  10. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  11. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    erre én is kiváncsi vagyok :D
     
  12. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    sziasztok 2problémát észleltem 1sö hinár és az öskori nem adot semi jutit másik 240ezret sebzet vasálu elégé sok ahhoz nézve kb közepes szintü hajom van
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egyelőre én is ennyit tudok: "Egy bizonyos mennyiségű sebzés után, amit Cassiopeiának okoztok, megjelenik 20 Vérengző Teknős, 20 Teknősrabló vagy 1 Teknőctörő és 1 Vasállú a „Cassiopeia káosz” térképen."
     
  14. Habikondi1

    Habikondi1 Fórum-zöldfülű


    Sziasztok! Nem nagyon szoktam írogatni itt mert eddig nem sikerült ilyen "kiszúrást" csinálnia a bp-nek, és most jön a DE!

    De amit Csaba ír én is megkaptam, sőt ugyan ezeket a jutalmakat is kaptam mint ő. Viszont én 11. voltam, ami az eredeti infók szerint (amik még ma hajnalban is ugyan azok voltak amiket az elején közzétettek)
    -5x Világpusztító ágyú 5.szint,
    -1x Taurus bónusztérkép.

    Na már most én nem azért lőttem el 2,5 millió páncéltörőt,1-1,5 millió terra lőszert, és még vagy 3 millió kartácsot és végeztem a 11. helyen, hogy ki szúrjátok a szememet 2 gyötrelem ágyúval és 5.000 - !!ÖT EZER!! - páncéltörő lőszerrel! Ez rengeteg mínusz és veszteség egy nem valami nagy hajónak!
    Elhiszem, hogy rossz táblázatot raktatok ki, DE a ti hibátokból, hiszen ez volt a válasz Csaba észrevételére: "Elnézést, összecseréltünk két táblázatot". Hibázni emberi dolog. De akkor álljunk a sarkunkra és vállaljuk a felelősséget, hogy márpedig igen ezt elrontottuk. Helyre kell hozni mert sokaknak nagy veszteség.
    Úgyhogy ezúton szeretnélek is megkérni titeket, hogy azokat a jutalmakat írjátok jóvá, akár kupon formájában(az erre jogosultaknak) amiket a fórumon több mint 1 napon keresztül fent hagyott táblázat mutat vagy térítsétek vissza azt az elpazarolt 6-8 millió lőszert ami megvezetés miatt kárba ment.

    U.i: Ha tudom, hogy a 11. helyért a fent említett "új" jutalmak járnak, bele se kezdek, nem hogy ellőjek érte 6-8millió lőszert!


    Köszönöm!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sajnálom, de a fórumos elírások miatt nem tudunk kompenzációt adni.

    Elismerem, hogy két táblázatot véletlenül felcseréltünk, de nincsen mód arra, hogy ezen a jogcímen bármit is jóváírjunk a hajókon. A fórumon olvasható ismertetők tájékoztató jellegűek, az azokban található hibákért felelősséget nem tudunk vállalni.

    Kompenzációt kizárólag akkor tudunk adni, ha a játék hibájából nem történt meg valamiféle jóváírás. Jelen esetben pedig nem erről van szó.

    Szóval még egyszer: igazán sajnálom ezt a tévedést, de ezen a jogcímen nem tudunk kompenzációt adni (nem mellesleg bizonyítani sem tudjuk a belelőtt lőszermennyiséget, ami további problémákat okozna egy esetleges kompenzáció megállapításakor).
     
    Luxyka és Habikondi1 kedveli ezt.
  16. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Akik már jártasabbak vagytok az eventek világában, tőletek kérdezem, hogy az eventek végén nagyságrendileg milyen arányban kerülnek átváltásra a megmaradt lelkek gyöngyre - koronára?
     
  17. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Az eventkulcsokat normál ládakulcsokra, az átkozott és ragyogó lelkeket lőszerre, a mágikus címereket aranyra, a teknőskódexeket pedig koronákra váltjuk. Arányokat nem közölnek, változó.
     
  18. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Köszönöm, akkor rosszul emlékeztem, hogy gyöngy és korona lesz belőle.
    Ha jól sejtem inkább megéri majd elvásárolni őket?
     
  19. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Mi a csuda ez az Alkotás Levele mert sehol se találok rólla infót ?
     
    ☆AzteC☆ kedveli ezt.
  20. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    jo lenne tobbet tudni de info hianyos az event ugy tunik
     
    sárkányos és Luxyka kedveli ezt.