Visszajelzés Vitaszoba: Téli esemény 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 30.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Téli esemény 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Mord Vadkan NPC-t hol találni? Próbához kellene...
     
    ~.mano87.~ kedveli ezt.
  3. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Cseten CM-nek már jeleztem, de itt is megteszem. Az ajándékcsomagot be lehet vinni a szigethez, nem esik le a játékosról, ha a sziget közelébe ér. Ez nagyon nem korrekt így azokkal a játékosokkal szemben, akiket lő a sziget. Ez az előző és a hasonló jellegű event feladatoknál nem így volt. Kérlek válaszoljatok, hogy ez hiba, vagy most már így működik. Köszönöm.
     
  4. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Valószínűleg hiba, jelezzük.
     
  5. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Köszönöm.
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2018-11-30 18:40:10
    Eltávolítva: 1xKülönleges kulcs. Ok: Láda kinyitva.
    2018-11-30 18:40:03
    Megszerezve: 1 x Vuduágyú.

    2018-11-30 18:35:32
    Megszerezve: 9229 x Hó lőszer.
    2018-11-30 18:35:28
    Kinyitottál egy lezárt ládát.

    eddig ezek voltak amire azt mondom jó,de sok a télifény,hóember ,ami már nem kellene!
     
  7. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok! Az ajándéktárgyat 30-ról 26-os mapra szerettem volna átvinni, de nem engedte. A leírás szerint 26-30-ig tart egy szint.
     
  8. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Érdeklődnék hogy Őrbikát hol lehet találni? Elöre is köszi.
     
  9. tami80

    tami80 Törekvő

    Az Őrbika és a Létó őrszeme a 6/1–35/1 térképen található.
     
  10. ~.mano87.~

    ~.mano87.~ Utánpótlás-írogató

    Esetleg tervezitek hogy több lesz belöllük mert Őrbikát kb. dél óta 1et láttam
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    egy dbt nem láttam nem én de más sem ezekből-
     
  12. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    ez sajnos megint a sok botosnak kedvező event :(
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A biztosnágos kikötőben a Magnus Halbertre hiába kattintok egyszerűen nem jön elő az ikon!
    Létó őrszemét nagy nehezen találtam 1t de azt is 21s mappon!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.18
  14. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Érdeklődnék mikorra kerül javításra hogy az ajándéktárgyat ne lehessen a szigetbe bevinni? Tavaly nem lehetett csak azért kérdezem. remélem nem 9-én akarják
     
  15. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok. Iszonyat kevés az eventhajó, Létó, és őrbikáért van hogy 1 órán át kell járni a tengert hogy belebukkanj egybe. Ha ígymarad elég unalmas 30+ nap lesz úgyérzem. Lehetne több belőlük. Az ajándékot a sziget mellé lehet vinni, viszont a közepébe nem lehet, ez előző eventnél is ígyvolt, 25/ és 27/-es szigeteknél a benyúló részekhez belehet vinni szintén ígyvolt előzőnél.
     
  16. BlueFrost

    BlueFrost Utánpótlás-írogató

    Nem kellene kapnunk hírnevet ha megölünk egy NPC-t ?
    A küldetést nem lehet elkezdeni, mert nincs elegendő hírnevem..
    A szintek az ajándéknál sajnos nem kedveznek azoknak akik épp az aktuális legalacsonyabb szinten vannak.
    A vizsgák/próbák sokkal könnyebbek alacsony szinten és nem kerülnek kb semmibe, szóval kis szinten ez nem nagy gáz..
    De a 21-26-os szintek és az felett nagyon nagy az eltérés.. mert esélye sincs rengeteg játékosnak , hogy a dobozt felvegye.. sokan örülnek, hogy 21-es szinten vannak (végre), és jön egy ilyen esemény, és erre 26-on van az ajándék,amire a koronába kerülő vizsga miatt fel sem lehet fejlődni egyik napról a másikra, és így nyitásból az egész dolog el van rontva, mert senki nem fogja jóformán levinni 21-re a dobozt ha meg igen akkor hiába veszi fel bárki, egyből pukkan..
    Több lehetőséget a kalácsok elköltésére, mert jóformán semmire sem lehet elkölteni.
    A Feketepiacon lévő házi kedvenceknek az ékköveit igazán ki lehetne írni legalább az event ismertetőhöz, mert senkinek sincs kedve 20 percet keresgélni, hogy megnézze, hogy van e valami használható közöttül.
    Zs
     
  17. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Tévedsz, ez a kép önmagáért beszél: http://prntscr.com/lpqxv4
     
  18. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép estét.:)
    Szeretném ha lenne egy restart, mert kezd elege lenni a szerver (eu1-2) 80%.nak, hogy a szigetbe/hez viszik a csomagot, és lehetetlen lelőni róla, mert a tornyok szét lőnek, illetve a játékos maga is lő..:cool::cool::oops: És szerintem, úgy lenne fair ha a sziget közelébe nem lehetne vinni, vagy ha oda is viszik leesik róla, és akkor lehet újból keresgélni..Remélem a jelzésemnek lesz valami eredménye..:rolleyes:
    Köszönjük Szépen az egész klán illetve egész szerver nevében.;)
    További Szép estét.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.18
    -Honey- és _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.
  19. Angel32

    Angel32 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Van utalvány kód?
     
    -christina2186- és PrincessLili kedveli ezt.
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    igen van.
    Ma reggel korán találkoztam Őrbikával,lehet korán kell kelni érte?

    ------------------------------------------------------------------
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.18