Visszajelzés Vitaszoba: Téli esemény 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 29.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Téli esemény 2019 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Üdv! A kalóz jutalomban szereplő jolly roger örökségének az ára nincs elírva véletlenül? 130 korona es 14000 yulong érme, nem fordítva kellene lennie?
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Megkérdeztem, igazad van. Hibás az ára. Hamarosan egy szinkronizálással javítjuk (még ma).
     
  4. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Üdv, ismét egy észrevétel a téli event piacán a ködfalat csak egy napra lehet megvásárolni, és nem 10*1 napra
     
  5. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Mért nem tudom felvenni az ajándékot 26/-en, miközben jómagam 28-cas szintű vagyok? Azt írja.: Sajnos nem vagy a megfelelő szinten ahhoz, hogy ezt a gyűjthető tárgyat felvedd.
     
  6. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Az ajándékvadász szintbeosztása igazságosabb lenne, ha ( aktuális szint - 5 szint) lenne. A jelenlegi rendszer szerint pl. egy 21. szintű játékos 1, mig egy 25. szintű 5 térképen vadászhat (és ez vonatkozik általában a szintbesorolásos feladatokra is).
     
  7. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Évek óta ugyanaz az unalmas event. Ráadásul 5 hétig. Unalmas npc-k, unalmas jutalmak, unalmas mellékeventek, unalmas , unalmas, unalmas. Piacon semmi normálisat nem lehet venni. Régi kedvencek, designek, 60-as és vuduágyú. Ennyire futja az év leghosszabb eventjére.
     
    DonatMatthew és The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  8. *Kackac*

    *Kackac* Junior szaki

    Szia, én azt tapasztaltam többször, hogy 26/-re viszik át, mikor maximum 25/-ig lehetne.
    Ez elírás lehet esetleg, hogy nem 21-25, hanem 21-26 az elosztás?
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  9. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Lehet, ha veszek fel 28/ környékén, megpróbálok át szaladni vele 26/-re, aztán majd kiderül. :)
     
  10. MMMarci

    MMMarci Utánpótlás-írogató

    Én 33-as szintű vagyok. Még csaknem kizárólag azt láttam, hogy az ajándék a 40 /1-en van, vagyis esélyünk se lesz arra, hogy a közelébe férjünk. És a játékosok igyekszenek - teljesen normálisan - csökkenteni a versenyzők számát, tehát felviszik a legfelső lehetséges szintre. Hogy mindenki hozzáférhessen közel egyforma eséllyel, az a javaslatom, hogy ha valaki elveszti az ajándékot, az ajándék az adott szint legkisebb szintű térképére kerüljön vissza. Nem tudom, mivel még nem találkoztam vele, hogy van-e időkorlát az ajándék cipelésére. Ha nincs, akkor legyen.
     
  11. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Évek óta ugyan ez az ajándékcipelős történettel a gond, de lehetne készülni rá és egy adott szintig felvizsgázni. Tény ha akarod tartani oda kell vinned ahova a legkevesebb játékos tud menni. Van rajta időkorlát, 30 perc.
    Sajnos a 30+-os szintűeknek sokkal több térkép jutott mint a többieknek, szétszedhették volna 31-35 illetve 36-40-ig őket.

    Tény, ugyan az az event, de sosem kötelező résztvenni benne. A Létó és az Őrbika plusszos, a jég is jó. De alapvetően tudod milyen kevesen vannak ilyenkor a rohamtérképeken? :p :rolleyes: A csoportosok régebben nagyon plusszosak voltak, lehet érdemes kivárni a többi mellékeventet, hisz pár napja megy csak.

    Reméljük több jut majd mint gondoljuk :)
     
    Casper63 kedveli ezt.
  12. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Hiába plusszos ha nincs mire elkölteni.
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Végre egyszer kivehetnék ezt az ajándék után rohangálós értelmetlen dolgot. Azzal megy 3 óra, hogy kergetem, mint a nem normálisok. Miért nem lehet egyszer olyan eventet csinálni, ahol az előrehaladás nem másoktól függ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.19
    -Honey- kedveli ezt.
  14. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    ez pontosan így van folyamat 26-on jön ki szét páztáztunk minden térképet a párommal,de seholsem található,légyszi nézzetek utána nem-e elírás köszike!!!
     
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Minden ok.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.19
  16. *szundi*

    *szundi* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Kérdésem az lenne ha már van kristályeső a hajódon, miért nem tudod megvenni a 10 napot + 10 x 1 napot, mint azok akiknek nem volt kristályesőjük? Miért csak az egyiket engedi a piac? Mi is ugyanolyan játékosok vagyunk mint a többiek, a piacon mindenkinek legyen egyenlő a megvásárolható előnyök! De ez igaz a többi dologra is, ha már van belőle nem veheted meg 10 +10 x 1 napra, érdekes nem?
     
    ’†〝Đeath™〞 és -Honey- kedveli ezt.
  17. ’†〝Đeath™〞

    ’†〝Đeath™〞 Fórum-zöldfülű

    Ez jogos
     
  18. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    A 10 maposat csak akkor engedi megvenni, ha még nincs kristályesőd. Ha nincs és egyszerre szeretnéd megvenni a 10 naposat és a 10db 1 naposat, akkor is csak a 10 egynaposat engedi megvenni! Ha még nincs egy kristályesőd se, akkor először vedd meg a 10 naposat és külön utána az egynaposokat amennyit akrsz belőle. Én ha van párnap vissza , megvárom míg lejár ,és a már leítaknak nak megfelelően veszem meg!
     
  19. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    De ez igaz a többi dologra is!!
     
  20. ARMAGEDDON2.0

    ARMAGEDDON2.0 Utánpótlás-írogató



    Nem tudom mi a gondod ezzel az ajándék vadásszal küzdj meg érte nem adják ingyen ennyi az egész ne vegyék ki mert netán a kicsiknek is van így esélyük. ( _Hamár a létót és az őrbikát nem tették lenti mappokra.)