Visszajelzés Vitaszoba: Téli esemény 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 29.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anonymus

    Anonymus Fórum-zöldfülű

    "Miért nem lehet egyszer olyan eventet csinálni, ahol az előrehaladás nem másoktól függ?" A gond ezzel van. Felveszik X mapon, te tudod, hogy ott van, oda mész, 3 térképpel odébb elejti, ahol megint felveszi valaki, ő szintén megsétáltatja, és ahogy Knight_Rider is írta....Azzal megy 3 óra, hogy kergetem, mint a nem normálisok. A kicsikről meg csak annyit, hogy ezzel nincsenek kisegítve, illetve milyen előrehaladást érnek el azzal, hogy kapnak 2 sárkánytüzet?
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Adja ,csak nehezen!
    2019-12-07 07:04:19
    Megszerezve: 41 x Cukorrudak.
    2019-12-07 07:04:19
    Megszerezve: 39479 x Gyöngy.
    2019-12-07 07:04:19
    Megszerezve: 1 x Nidhugsheim és Véruszony kirakódarab.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.19
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nekem eddig csak arany meg gyöngy, kezd uncsi lenni.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azt lehet tudni, hogy a Kalózjutalom hova tűnt? Vagy hol volt róla az információ, hogy be fog zárni? Köszönöm!
     
  5. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Ez egy nagyon jó kérdés, mert én is arra léptem be a múlt napba, hogy nem lehet már vásárolni a kalózjutalom pontban..Ennyi infót láttam..
    Ahoj Kalózok!

    2019.11.29. 0:00 órától "Black Sale" kiárusítást tartunk a tengeren lévő boltban, mely 2019.12.06. 23:59 óráig tart majd.
    Minden csomag legfeljebb 2x vásárolható meg.
    Minden csomag megvásárlásával elérhetővé válik a "Kalóz jutalom" az új bolton belül.
    A kiárusítás ideje alatt a Sigma kiárusításon szerzett kedvezmények érvényesek mind a 4 csomag megvásárlására.

    Semmi információ nem volt arról, hogy a kalózjutalom mikor zár be, így eléggé unfairnek tartom a dolgot..:cool:
    :cool:
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kalóz jutalom és a feketepiac már igen rég óta az esemény végén zár be. Tehát, ha december 6-án 23:59-kor ért véget a vásár, akkor a kalóz jutalom is akkor zár be.

    Sajnáljuk, ha nem volt egyértelmű a kiírásból, de a központi kiírást kellett közzétennünk, ami pontosan annyiból állt, amennyit idéztél.

    Természetesen, kérdezni is lehetett volna, hogy mikor zár be, akkor korábban rávilágítottunk volna erre a nem új "szokásra", hogy így zárnak be a különleges piacok.
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nálam az esemény január elején végződik. Máskor mindig oda van írva, hogy megvásárolható eddig és eddig, akkor legalább tudom, hogy be fog zárni. Ez így teljesen unfair én úgy gondolom. Ha már én kérdezhettem volna, a BP vagy Ti is jelezhettetek volna, szerintem semmi extrába nem került volna. Természetesen megértem, hogy ez volt csak amit ki kellett írni, de így ismételten átverve érzem magam. Az a dátum csak a csomag elérhetőségére vonatkozott, máskor is volt, hogy a csomag lejárta után még elérhető volt a Kalózjutalom. :oops: Mindenesetre köszönöm a választ! Legközelebb jobban figyelek.
     
  8. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Az esemény január elején végződik ez így van.
    A Fekete péntekes csomagnak viszont semmi köze nem volt a jelenleg is futó eseményhez.
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Semmi gond, mindig utólag tanul ez ember. Úgy gondolom, úgy teljes a sztori, hogy ott van a Kalózjutalmas dátum is, mert ott szokott lenni. Ez van. Talán legközelebb.
     
  10. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Ez olyan érdekes, mindent kérdezni kell, csak az a gond, néha nem kapunk ésszerü választ rá, mert általában supportra kell írni, ahol megint csak várakozni kell a válaszukra, szóval ez felesleges óvintézkedés lenne, inkább ha valami változik azt egy patchbe lelehetne írni, és a tájékoztatni a játékosokat, ha már vesznek csomagot a játékba, hogy hozzájussanak néhány plusz dologhoz..(szerintem!)
    De továbbra sem értem, miért kellett változtatni azon, hogy nincs megadva meddig van nyitva a kalózjutalom, eddig jobb volt tudni, és előre bevásárolni, még akkor is ha az ember dolgozott, de tudta mennyivel kell előtte megvenni a dolgokat, mielőtt bezárna..:rolleyes::rolleyes:o_O
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nálam természetes, hogy ha valami nem egyértelmű/nem tudom, akkor inkább kérdezek. Nem élem meg szégyenként vagy teherként.

    A supporton is egy napon belül válaszolunk, sőt, van hogy perceken belül. Főleg, ha olyan egyszerű az ügy, mint a piaczárás dátuma.

    A jövőben, ha valami nem olvasható a fórumon, de szeretnéd tudni, nyugodtan kérdezz rá, és készségesen válaszolunk rá.
    De a feketepiac és a kalózjutalom zárási dátuma már több hónapja egybeesett az esemény/kiárusítás végével. Szerintem az is egyértelműen jelölve volt, hogy a fekete péntek nem a téli esemény része, és mettől meddig lehet megvásárolni a csomagokat.
     
  12. Anonymus

    Anonymus Fórum-zöldfülű

    Tehetnének be még néhány méregdrága csomagot ehhez a dög unalmas eventhez, biztos feldobná egy kicsit a hangulatot....Röhej, hogy bohóc csomagok összetételének a megtervezésére fordítanak időt, mintsem hogy végre, készítsenek egy kihívásokkal teli eventet ami még élvezhető is. Az alap ranglistán nem kell izgulnom tesznek róla a botosok, az ajándékból elég 5 pont, hogy kapjak napi 500 cukrot(amivel nem tudom mit kezdjek), felhalmozódott 10 ezer kalács amit megint nem tudok hova tenni, gyötrelem/világpusztító ágyúkat nem lehet szerezni. Akkor kérdem én, mi az istent csináljak, vegyek csomagot lol?????
     
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.
  13. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Egyetértek veled, nekem is van majdnem 13k kalácsom, de már mindent megvettem a piacon, kivéve a lőszert ami nem limites meg a kulcsot..Lehetne betenni a piacra néhány ágyut is, nem csak a sima vudu ágyut, mert azt nem veszem semmire hasznára, se a végitéletet..
    Sokkal inkább lehetne betenni, sorskalapácsot (2-5ös szintig), tűzviharágyut (2-5ös szintig), meg gyötrelemágyut, meg ha ugy van akkor világpusztítóágyut is, ami persze nem lenne olcsó..:rolleyes::rolleyes:
     
  14. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Szívesen várunk tőled ötleteket, hogy szerinted mivel lehetne feldobni az eventet.
     
  15. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Jelenleg is van bent a piacon tűzvihar ágyú a vudu ágyúk mellett.
     
  16. Anonymus

    Anonymus Fórum-zöldfülű

    Egy csomaggal amiben van hó lőszer, mézeskalács egy kis cukorrúddal. Megveszem gisnu iránytűvel, hátha nekem is leesik belőle pár millió korona, yolung érme, és még néhány száz ágyú. ;)
     
  17. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Mi a baj? Napi 3 ezer kalács és kész. Persze a csökkenő visszatérítéssel együtt ám :D
     
    -Honey- és ░pityesz░ kedveli ezt.
  19. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Senki nem mondta, hogy össze lehet szedni. :D Ez csak egy lehetőség :p Valójában nem is az a kérdés, hogy hogyan lehet összeszedni ennyi kalácsot, hanem mért csak 100-at lehet venni:cool::D
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.19
  20. Anonymus

    Anonymus Fórum-zöldfülű

    A kerberosz amarok füstölése és így az 1. szakasz véget nem érése árnyékvilágban bug?