Visszajelzés Vitaszoba: Téli esemény 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 29.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Szerintem nem bug. Inkább nevezném leleményességnek. Lényegében, ha leviszed egyik életét negyedére utána meg szórod rá az elmo tüzét, ugyanaz mintha füstölnéd.
     
  2. Anonymus

    Anonymus Fórum-zöldfülű

    Nem értem ezt az egészet, van bent, kb. 10 vagy több csomag ami köthető valamilyen formában az eventhez, de az event piacon még mindig a legnagyobb durranás a tűzvihar ágyú, aminek egyébként darabja 150 millió lelőtt hp-ba kerül a közepes event hajókról(kezdők felkészülnek, ja nem). Aztán megint szerver összevonás van tervben...nem csoda...Én, ha végig játszanám ezt az eventet, gyűjthetnék 200 ezer kalácsot, 50 ezer cukorrúdat meg néhány millió gyöngyöt, sem jutnék hozzá egyetlen egy darab értékelhető tárgyhoz sem. Eventről van szó és csak a szokásos, kifényesített, ködfal stb...bónuszokat lehet megszerezni. Ilyet, hogy 1.-2. iker, gyorshorgász, skorpió, buff akár csak órákra, ugyan már...ágyú összetevők, ugyan már, vedd meg...És mi van akkor, ha meguntam, hogy mindent megkell venni, de a játék nem nyújt nekem érte mást csak gyöngyöt? Semmi, le vagy tojva, majd megveszi más helyetted...Suhanó pengék tagság kuka, prémium kuka...25k egy évre a kettő együtt, mit kapsz érte cserébe? Másodperceket. Jancsika jött látott elköltött 25 ezret mit kapott érte?
    Ezt..:
    • 100 x Világpusztító ágyú (1. szint)
    • 30 x A gyötrelem ágyúja (5. szint)
    • 20.000 x Yulong érme
    • 2.000.000 x Jégtűz lőszer
    • 25 x Az idő homokja
    • 150 x Csatapont gyorsító
    • 21 nap Közösségi bérenc (3. szint)
    • 21 nap Közösségi őr (3. szint)
    • 21 nap Vudusámán (4. szint)
    • 10 x Megerősített bordázat (5. szint)
    • 10 x Evező csónak (5. szint)
    • 31 nap Gemini secundus
    • 31 nap Éteri mérleg
    • 31 nap Skorpió buff
    Arányos...Ezek közül mihez tudok hozzá jutni pusztán azzal, hogy játszok? Itt kezdődik a probléma, ami nem, az, hogy valaki pénzért vesz magán előnyt, hanem azzal, hogy aki megveszi magának ezt az előnyt sem élvezhet belőle semmit. Mert ez az előny csak mások ELLEN előny, ezeket kihasználva nem fog könnyebben hozzájutni egy adott tárgyhoz, nem fog gyorsabban fejlődni, vagy is egészen addig amíg gyöngyre van szüksége igen, no de utána? Minek vannak ezek az eventek, ha még ilyenkor sem lehet ezekhez hozzá jutni? Az lenne a normális nem, ha néhány kivételtől eltekintve a játékban is elérhető lenne minden. Ott vannak a közösségi térképek, ott mit tudsz szerezni?? NA MIT??? Gyöngyöt bammeg GYÖNGYÖT, mert az kell...erre jön az 1 hónapos event, ahol megint gyöngyöt tudsz szerezni. Igazából ezért olyan a játék amilyen, ezért kell szervereket össze vonni, és ezért lesz még-még-még összevonás...Mert nem csak azok hagyják abba akik egy fillért sem akarnak elkölteni, nekem sem a szél hordta össze az 500+(időnként változó) ágyú helyem, de már unalmas...ha 3 évig ülnék a gép előtt sem jutnék előrébb...nem azért mert nincs hova fejlődnöm, hanem azért, mert nem lehet, röhej, bármelyik másik mmo-ban, bármilyen prémium előnyben részesíted magad, azzal a fejlődésed tudod gyorsítani, itt meg...
     
  3. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Pontosan hol is olvastál olyat, hogy szerverösszevonás lesz?
    Abban a témában 2 helyen is meg van említve (amiből az egyik ki is emeli), hogy nem tervezünk szerver összevonást egyenlőre.
    Lásd:
     
  4. ARMAGEDDON2.0

    ARMAGEDDON2.0 Utánpótlás-írogató

    Ezt a sok rinyát :D
     
  5. ARMAGEDDON2.0

    ARMAGEDDON2.0 Utánpótlás-írogató



    Hát apukám unatkoztam el olvastam amit írsz . Nem tudom miről beszélsz hogy nem lehet fejlődni . 9/10 év alatt nem egy karaktert húztam már ki az adott full full szintre . Ahogy telt az idő észlelhető volt a könnyítés bárkinek pl már nincs garilevél prémium szinte már ingyen van VÁSÁRLÓS fedélzetek és tisztek "GYÖNGYÉRT" megvehetőek már rendelhető ágyúkat ad az event is szigony/láda/rangsor. Jelenleg az event valami eszméletlen + os bárkinek , Ja hogy neked nem kell a gyöngy és nem erősödsz akkor húzzál szedni a safanad érmét vagy a koronát vagy amit akarsz az új bővítési szintekhez/ ágyú helyekre. NEM KÖTELEZŐ EVENTEZNI. a másik : nem segítenek ezek a tárgyak a fejlődésben ? Neked zűr van a kobakban én pl a csatapont gyorsítót csípem mivel AZZAL IS FEJLŐDIK AZ EMBER vagy netán az 5 ös bordázattal van gondod ? hát apukám közlöm hogy a védelemben teljesen szerepet játszik és a fentebbi harcokba vagy a FEJLŐDÉSBEN igencsak kell. Na akkor van valami gondod még ? De ez csak pár dolog ami szerinted felesleges. Na de szóval ha fejlődni akarsz álj neki csináld a trófeákat gyüjsd az érméket nem kell neked eventezni hidd el ha ennyire be vagy savanyodva mit fogsz tenni ha évekig gyüjtöd a yulong érmét az ágyúkra/ bővítésekre. Ne hisztizz és ha unod hagyd abba nem kötelező . Nekem régen ezt mondta valaki még eu2 őn és képzeld 9/10 éve játszok és csak azt látom hogy végre mindenkinek kedveznek ebben a játékban .
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Hóember meddig lesz még a ládákban 13000db van így is
    ---------------------------------------------------------------
    A mai eventek az az alábbiakat adják!
    2019-12-16 12:57:04
    Kaptál 42679 TP-t (tapasztalatpontot).
    2019-12-16 12:57:04
    Megszerezve: 18336 x Gyöngy.
    2019-12-16 12:57:04
    Megszerezve: 55 x Korona.
    2019-12-16 12:57:04
    Megszerezve: 51 x Korona.
    2019-12-16 12:57:04
    Elsüllyesztetted Apokalipszis-riadó hajóját.
    ------------------------------------------------
    2019-12-16 13:01:34
    Elsüllyesztetted Halálos sárkány hajóját.
    2019-12-16 13:01:34
    Megszerezve: 22876 x Gyöngy.
    2019-12-16 13:01:34
    Kaptál 40730 TP-t (tapasztalatpontot).
    2019-12-16 13:01:34
    Megszerezve: 50 x Korona.
    2019-12-16 13:01:34
    Megszerezve: 47 x Korona.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.19
  7. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali

    2019-12-17 01:16:48
    Elsüllyesztetted Midgardi kígyó hajóját.
    2019-12-17 01:16:48
    Megszerezve: 1105 x Korona.
    2019-12-17 01:16:48
    Kaptál 147976 TP-t (tapasztalatpontot).
    2019-12-17 01:16:48
    Megszerezve: 37519 x Gyöngy.
    2019-12-17 01:16:48
    Megszerezve: 346 x Korona.

    Eddig jó is csak a süllyesztésért a 100 pontot nem írta jóvá, rosszul értelmeztem valamit ? Vagy a legtöbb sebzésért adja a pontot ?
     
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere



    Mindegyik legtöbb sebzésre adja a pontot.
     
  9. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valaki megcsinálta már a Krampusz térképet? Azok a szellemek nagyon sokat sebeznek.
     
  10. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    üdvözletem
    A 2020-as év még egy rövid eseményt tartogat magában: az 5-45 térképeken Rift Golem NPC-k hajóznak majd, melyek átkozott lelkeket adnak jutalmul.

    csak érdeklődnék,hogy elkezdődött e ez az event ,mivel reggel óta egy ilyen hajóval sem találkoztam eddig
     
  11. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Igen elkezdődött.
     
  12. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    akkor jelezném,hogy eddig nem sokan találkoztak ezzel az event hajóval,nem lehet,hogy kevés van belőle?esetleg nincs is?
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Van, de tényleg kevés.
     
  14. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.:)
    Nem tudom hova írjam le, mivel a End of Days event-ről nincs vitaszoba, így leírom ide, hogy eléggé gáz ahogyan ad az az npc..

    2019-12-25 00:52:12 Megszerezve: 10 x Átkozott lelkek.

    Elejétől fogva lőttük 10-15en, ezzel nem is volt gond..:oops:
    De azzal van, hogy...
    1. Kevés van belőle!
    2. Nem ad sok lelket sem!
    3. Nincs semmilyen leírás arról, hogy milyen lőszer okoz nagyobb sebzést rá.(Ha meg nincs, akkor meg kicsit felesleges lőni!)
    4. A lelken kivűl adhatna mellé valamit még, pl.Dizit utolsó/legtöbb sebzésre, youlong érmét vagy koronát vagy gyöngyöt, illetve egy bizonyos elért % után valami újdonságot, mert izgalommal végig lövöd meg megküzdessz azért, hogy tudjál venni a piacon dolgokat, de így felesleges, hogy ennyi minden kapsz úgy, hogy 5-6 napos az event, kevés az npc, és kevés a benne lévő jutalom..o_Oo_O
    Ha ezen változtatnának, akkor semmi gond nem lenne vele, de így hogy még TP-t sem kapunk belőle, ez igy felesleges lőszer pazarlás, illetve felesleg event így év végére.:cool::cool:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.12.19
  15. Nightmare69HUN

    Nightmare69HUN Fórum-zöldfülű

    Pontosan!! Leírtad a lényeget ezt énis így gondolom :) Plusz még megjön az enemy is harcolnod is kell hogy kilőhesd szóval :) elég nehéz és értelmetlen a dolog kb..
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha ide írjátok az End of Days eventtel kapcsoaltos véleményeket, az teljesen jó.

    Továbbítom a kollégáknak az észrevételeket. Remélhetően a pénteki munkanapon még lesz idejük változtatásokat eszközölni.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  17. picidodge

    picidodge Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Ami érdekes hogy mi ketten lötük végig a Golemet nem ragozom hogy miből mennyi ment bele/el hiszen várható volt de azért az már tényleg húzós hogy ezt adta:
    2019-12-27 10:47:15
    Megszerezve: 14 x Átkozott lelkek.
    2019-12-27 10:47:15
    Megszerezve: 10 x Átkozott lelkek.
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Legalább te már lőtted,én 1dbt nem láttam még!
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    2019-12-27 18:06:59
    Megszerezve: 11 x Átkozott lelkek. (Korrekció: 10%)
    Martalóccal végig lőve. Döntse el mindenki, megéri-e. :)
     
  20. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Nem lehet kiváltani a kirakósból a hajódesignt......