Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2014

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 29.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    A nethibáról nem tehet a játék...
     
  2. †K•T†

    †K•T† Utánpótlás-írogató

    Nemcsak az internet esetleges hibája a baj hanem, hogy ez a boss mapp gondolom PvP terület lesz. Végig lövöd a bent található npc-t, és a vége előtt kilőnek, na az lesz még egy remek érzés. :D
     
    Gallardo kedveli ezt.
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ne gondolod, hogy ahol sokan vannak, könnyebb dolguk lenne. Ott ugyan úgy meg kell dolgozni érte. Ahol kevesebben vannak, ott annyival másabb lehet, hogy esetlegesen könnyebb az első 100 helyezett közé kerülni, amivel meg már esélye lehet sorsoláson.
     
    Csirkecomb kedveli ezt.
  4. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Első száz hely ,ugyan már kész vicc ,,az első helyről beszélek,de igen is könnyebb egy több játékossal rendelkező szerveren meg csinálni mint egy kisebben,mert ahol többen vannak mindig lesz más más aki meg nyerje az első helyet de egy kisebbb szerón kizárt dolog,mindig ugyan azok nyerik,többhöz még több egy szó mint száz nem akarok sértegetni senkit de lassan a farmeroké a játék ,,,ha már kapnak új dolgokat az elsők miért nem lehet azt meg csinálni h ha már benn van több játékos a rang listán kapjanak azok is ,persze nem annyit de egyet kettőt igaz nem sok de csak össze jönne egy pár event alatt egy kisebb mennyiség,mert így h csak egy vagy kettő kap állandóan az el szomorítja azon játékosokat akik szintúgy bele fektettek és még sem kaptak semmit ,,
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az első helyért minden szerveren ugyan úgy meg kell dolgozni annak, aki meg akarja nyerni. Mindenhol hajtják egymást a játékosok, akik erre a nyereményre pályáznak.
    Mindenki nem kap, de kap a 1-5. játékos és az első 100 helyezett közül sorsolnak 5 játékost. Nem olyan rossz az. Elkeseredni meg nem kell, ha nincs a nyertesek között valaki. Gondolom nem kizárólag ezért eventezik, mert akkor igyekezne elől végezni. Az csak egy + jutalom.:)
     
  6. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Nem vagyok bizakodo,utolso lovèses dolog Nekem se tetszik,pedig nem tartozok a''kicsik'' kozè...
     
  7. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Nekem nagyon is tetszik, eljött az én időm újra. Megyek az ellenfelek elöl lopkodni, csak sok tortuga kell, de azzal nem lessz gond :)
     
  8. ☠☠Tréfi☠☠

    ☠☠Tréfi☠☠ Utánpótlás-írogató

    ez a legjobb. felmentek egy pvp mapra. vagy a te cimboráid lesznek többen és nyertek, vagy az enemy és emelt fővel távoztok ...
    ilyen kis random harcolos pvp mapot be is vezethetnének!! :)
     
  9. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Nekem mindig is tetszettek a lopós eventek a játékban:) izgalmasabbá teszi a gyűjtögetést a designra. Igaz, hogy tőled is lopnak de ha neked sikerül az meg remek érzés.
    És szerintem ez a játék egyik lényege, hogy kárt, bosszúságot okozz az ellenfelednek, hiszen úgymond "megölni" nem tudod, mert 1 mp múlva újra a tengeren lesz, de ha egy értékes npc lövés utolsó pillanatában elcsórod az npc-t és még el is süllyeszted, na azt már biztos nem viseli olyan könnyen:D;)
     
  10. Spartacus°°

    Spartacus°° Fórum-zöldfülű

    2014-12-01 03:20:59Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2014-12-01 03:20:59Megszerezve: 1 x Láda kirakós darab.
    2014-12-01 03:20:59Megszerezve: 2 x Mézeskalács.
     
    Prin©eѕ[[C⋆]] és SamuelTaylor kedveli ezt.
  11. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Mázlista:)
     
  12. Spartacus°°

    Spartacus°° Fórum-zöldfülű

    első kulcsból :D
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Evenethajót nem látok egyenlőre
     
  14. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    2014-12-01 00:05:54Megszerezve: 1 x Láda kirakós darab.
    2014-12-01 00:05:53Kinyitottál egy lezárt ládát.
     
    #.DoCCa.# kedveli ezt.
  15. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    az event csak holnap délbe kezdödik
     
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    értem,kössz
     
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Event próba lesz?
     
  18. ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪

    ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪ Utánpótlás-írogató

    Az event csak holnap, de az Adventi naptár ?????
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    ládába megint sikerült hóembert beletenni 4ből 3ban az van,grt
     
  20. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Téli naptár a tengertérképen az esemény infóban található. Az ikonjára kattintva elő jön. Én úgy tudtam az event csak holnap kezdődik. Köszönjük a hibás ismertetőt. :D

    Egyébként a jégtáblák nem rosszak.. Adnak hógolyót és mézeskalácsot is. Lehet az utolsó hetet rászánom szigonyozásra.

    De persze ami sose maradhat el azok az elavult akciótárgyak (hóember, gyertya, télifény)
    Végül is minden évben van és semmire sem jó. Gyertya van 7729 hóember 5112
    fény meg 2663. Kell ennél több ? :D:D
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.14
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.