Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2014

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 29.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    jo az event,BP nem hozzànyulni ! ;)
     
    Mary, FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Egy dolog hiányzik ebből az eventből. Az Elvesztett szerelem! :D ;)
     
  3. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Nekem 3800 kalács van és már megvettem 3000-ért a dizit :)
     
  4. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Arra leszek kiváncsi hogy a szörnyek mennyibe fognak majd kerülni,
    ha egy 60 fontos ágyu 120 kalács :)
    Én olyan 3-5ezer kalácsra gondolok kb :)
     
  5. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Jó event... Csak nem tuudom mit fogok kezdeni 20-30k kaláccsal :)

    Viszont annyit elrontottak, hogy a dizit csak akkor lehetett volna meg venni kalácsért, hamár lement az adventi naptár! Így kicsit kilett már lőve egy-két személynek a karácsonyi hangulat... Én kivárom :) amúgy is van ilyen jó kövem!
     
  6. ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪

    ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪ Utánpótlás-írogató

    az én szerény hajómmal is azt mondom végre egy jó event nekem nincs még ennyi kalácsom mint itt sokaknak de sztem nekem is meglesz a dizi :)
     
  7. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Ha csak 100 hogolyo/ megmaradt kalácsra váltják, akkor is kánaán lesz majd a ho olvadás event :D
     
  8. 乂ωøζƒ乂

    乂ωøζƒ乂 Járnitanuló

    Szia, nem rontották el, csak gondoltak azokra akik már gyerekként is meg keresték az ajándékokat :cool:
     
    **MaXł** kedveli ezt.
  9. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Mindenkinek meg lesz a dizi :) Sőt még akinek kell ágyút is tud venni, mert elég jó árban van....
     
  10. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Tuti, hogy jó lesz az a sok kalács valamire! :D
    Az meg, hogy sokan megvették idő előtt az ne zavarjon, mert akkor nagyobb esélyed van könnyebben megszerezni a többi részletet! Én inkább kivárom, hátha szerencsém lesz, mert így a buli! :D
     
  11. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Én is kivárom.. Mert nincs rá még szükségem... sőt nem pazarlok :) 24. is elég lesz :) csak elfogy az event végére a puskaporom érzem :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  12. ZEłłIR

    ZEłłIR Utánpótlás-írogató

    Hello. Jó lenne ha dobnának be a fekete piacra piros támadó kört, ha egyszer lehet használni venni is lehessen.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  13. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Eddig nagyon jo az event, :)
    Ugy lehetne egy hangyabokányit javitani a dolgon, ha ugy volna mint tavaly, hogy a Huginok csak hogolyot adnak, nem pedig elitpontot, gyertyát és... -t.
    mert igy lenne némi ingyen hauugolyó :)
     
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ezt az eventet kitalálhatták volna jobban is.
    Az a gond, hogy már a dizi megvan és a nyakamon 6614 kalács. Abból mit fogok venni ? Hóembert meg gyertyát amiből megint csak van 5000+++ ? :D:D:D

    A Gyöngy az nagyon jó eddig 700.000-es plusz. Főleg ha szétszaladnak a Sleipnirek és én pedig találok minden mapon vagy 2 gazdátlant :D

    Részemről a kalácsozásnak vége mert 250.000-et nem akarok. De unalmas lesz így már, hogy az elején bedobták a dizit is...
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Esetleg még lesz, amire szívesen beváltod majd.;)
     
  16. ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪

    ₪-ΛŁΞЖΛƝĐΞЯ-₪ Utánpótlás-írogató

    kellően jó hajóval sajna sokaknak vagyis nekik talán nem mindenkinek sajna de megvan, nekem a szép az hogy közel sem fullos a hajóm szinte 0 bástya 28 tehetség 55 fontos ágyúk prém nélkül meg kell küzdenem :) de ha gondolod és találsz rá módot én elfogadom a kalácsokat :)
     
  17. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    En mar varom a regi diziket. Remelem lessz ott par olyan amit mar regen meg szerettem volna venni, csak sajna mar nem voltak az eventben kaphatok. Nagyon jo az event es ez a regi dizis otlet is nagyon jol hangzik. Gratulalok BP. Mar varom a kovetkezo reszet az eventnek. Nekem az ajandek lopkodos a kedvencem. :D
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jelenleg is bent vannak, bár még nem elérhető, de a szürkeség mögött már láthatod, ha még nem szerezted meg őket.
     
  19. Вα¢αя∂Ĭ©

    Вα¢αя∂Ĭ© Utánpótlás-írogató

    Nem kell elhinni....
     
  20. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Hiszel amit szeretnél. :p

    Tudod úgy 1 óra alatt 8-12 jörmöt lövök ki ebből vagy 4-6 ot egyedül lőttem. Tehát kb a felét egy ember nem lőtte éjszaka.
    Ha utánaszámolsz 1 Jörm ad 150-170 kalácsot leegyszerűsítve a dolgot 150 kalács / Jörm az annyi mint 900-1000 kalács óránként, de nem akarok hülyeséget mondani legyen 800 kalács óránként.
    Még egyszer mondom éjszaka. Reggel - Délután tömérdek mennyiségű játékos lövi a hajókat.

    Csak neked kedves Bacardi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.