Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2014

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 29.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    Most mar ertem. Sajna nem lattam oket, mert mar mindketto megvan. En remeltem hogy berakjak a Frostbite dizit. Azt nem tudtam megszerezni, mert tul kicsi voltam akkor, de most megvennem ha lehetne.

    Kedves Mikulas elhoznad nekem a Frostbite dizit, jo kisfiu voltam egesz evben. Csak egy keveset kalozkodtam. :D
     
  2. Вα¢αя∂Ĭ©

    Вα¢αя∂Ĭ© Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm! :D
     
  3. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    A naptár hol van? nekem nem adja...Így csak az ajtót tudom nyitogatni:mad::D:D:D:D
     
  4. szab3

    szab3 Junior szaki

    Tengertérkép-esemény infós kis ablak-katt az ikonra és ott kiadja.
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Akkor próbáld, ha belépsz a tengerre!
     
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nagyon tetszik az event tök + os is csak olyan gyengén ad részletet a láda hogy az hihetetlen....
    már 1500 ládát nyitottam de csak egy rakat hóembert meg gyertyát kaptam.... :(
     
  7. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Nekem is csak ez a problémám napi kb 60-70 ládát nyitottam ki de még nincs meg a részlet :(
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Van még 30 napotok!
     
  9. bares(HUN)

    bares(HUN) Junior szaki

    nekem szerencsére kb. az 5. ládában volt
     
  10. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ja hát nekem 6000 láda után sem adott részletet. :(
    Na ne nevettess már ember. Tök pluszos az event és te állítólag 1500 ládát vettél ami 1.500.000 Gyöngy. Ebből mondjuk csak 47-szer szerezhetted volna már meg a dizit. xD

    Ja és, ha a ládakulcsokat vetted (igazi pénzért) és nem a feketepiacon vásároltad akkor meg csak gratulálni tudok, mert abból szintén 47-szer veheted majd meg a kalácsokat.

    Szóval nem hinném én, hogy te 1500 ládát nyitottál, de ha igen nyitogass tovább. :D

    Végül is hihető sztori xD
     
  11. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    Nekem kb 40-50 lada kellett hozza hogy megadja a reszletet. Mar a masodik nap meg volt a reszlet. :)
     
  12. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Nekem is hamar megadta a részletet, és van már annyi kalácsom hogy nocsak :)
    Hanem elfogyott a hogolyom, és nehéz össze szigonyozni meg huginozni 50-60 hogolyot.. :(
     
  13. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Mézeskalácsból is rég össze kellett jönnie, anélkül hogy nyitottál volna ládából egy részt....
     
  14. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Elképzeléseim szerint még a 3-4es szintü játékosok is az uj designnal fognak majd rohangálni,
    ha azt vesszük a 20 ablakot ki nyitod, már 500 kalács megmarad, ha ládákkal nem volt szerencséd meg nem férsz hozzá a másik kettöhöz sem, akkor 3000 kalács, azt 30 nap alatt össze lehet vadászni, :)
     
  15. Fobia

    Fobia Járnitanuló

    2014-12-08 12:04:21
    Elsüllyesztetted Hildisvini hajóját.
    2014-12-08 12:04:21
    Megszerezve: 1 x Njörd kirakós darab.
    2014-12-08 12:04:21
    Kaptál 33191 TP-t (tapasztalatpontot).
    2014-12-08 12:04:21
    Kaptál 2 kristályt.
    2014-12-08 12:04:21
    Kaptál 30 kristályt.
     
  16. **bard**₩ΛŁ

    **bard**₩ΛŁ Utánpótlás-írogató

    aza kirakos darab a dizihez adja?
     
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Most akkor a Jötnar házikedvenchez nem a Freyja hajóját kell lőni?
     
  18. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia
    Mennyien lőtétek és mennyi az élete ?
     
  19. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    Csak azoknak "éri" meg lőni a Hildisvinit, akinek kell a design darab, azon kívül csak veszteséggel jár...lelőttem belőle 10Milla épet és 3 kristály....vicc kategória
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.