Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2016 küldetések szövege

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg véleményeiteket a 2016-os téli event küldetéseinek szövegeivel kapcsolatban (a küldetések szövegén értjük azt, amit a küldetésosztónál olvashattok, mielőtt elfogadnátok a feladatot).

    Arra vagyunk kíváncsiak, milyennek ítélitek meg ezeket a szövegeket, amelyek történetet szőnek a küldetések köré.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.17
  2. -DjPb[†]-

    -DjPb[†]- Fórum-zöldfülű

    Ezt csak én nemértem?
     
  3. mark175

    mark175 Járnitanuló

    "Ide írjátok meg véleményeiteket a 2016-os téli event küldetéseinek szövegeivel kapcsolatban."

    Innét kiemelném ezt: küldetéseinek szövegeivel.
    Sajnos én sem értem. De ha küldetések szövegéről van szó nem jegyeztem meg, hogy volt e benne hiba, ha volt is elfelejtettem :D
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Fentebb olvashatjátok, egyértelművé tették, mire is lennénk kíváncsiak, tehát:
    Azaz nem az eventről kérnénk ide a véleményeket, arra meg van a megfelelő vitaszoba még most is, azokat oda kérnénk továbbra is, köszönjük. ;)
     
  5. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sajnos ez megint olyan, mint az megvásárolható cikkek jegyzéke. Utólag teljesen felesleges, nem hinném hogy bárki is megjegyezte a szövegeket.
     
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Egyáltalán nem néztem a történetet amit köré szöttetek és öszintén nem is érdekelt, érdekel
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

    Én sem néztem és nem is érdekelt :D
    Megnézem mit kell csinálni és mit ad. Ez számít csak.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.