Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    FM_Héra szia megtudod mondani nekem hogy hol lehet szerezni Cukorrudat?
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia **M.I.L.Á.N**
    Eventládából, a rangsorok különböző helyezéseiért, ha már meg lenne az a bizonyos hajórészlet, amit az adott rész során meg lehet szerezni, de ezt mind megtalálod az ismertetőben. Ahol még láttam, az a feketepiac. Elképzelhetőnek tartom, esetleg némelyik jégtábla is adhat, de ez csak feltételezés, sokat nem szigonyozok. Aki sokat szigonyozik leírhatná ha ezt is kapna.
     
  3. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    Ismertetőben az összes PVP térképen megtalálható mind a három NPC, de Fekete kost csak 6/-től láttak. Csak 6/-től lehet Fekete kost találni?
     
  4. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Az event eddigi része elég gyenge már megint.. Semmi + semmi jajj legyen egy kicsit jó végre a játékosoknak gondolat nem volt a tervezők fejébe.
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Mi a gyenge? Kaptunk egy 750.000 életes hajót, amit lőhetünk üreggel, ami átlag 750 hólőszert ad. 32 nap van az eventből. Hát ha napi 2-3 órán át csak vadkant lősz elég sok lőszered lehet az event utolsó felére, ahol az ingyen lőszerből kost lőhetsz. A kosból sok van, illetve pluszos, tehát üregért gyöngyöt csupán kis idő ráfordítással? :) Mindenki csak azt szereti ha gyöngyöt adna minden hajó, de persze időt, és energiát senki se fordít rá. ;) Jó eventezést.:D
     
  6. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Hol van sok kos?
     
  7. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    6/ felett majdnem minden mapon van.
     
  8. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Értem, köszi. Akkor nem minden PVP-n található. :-(
     
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A Mord Vadkantól tapasztalatpontokat, elitpontokat, gyöngyöt és hógolyó lőszert kapsz, az általad okozott sebzés arányában

    2016-11-30 23:14:07
    Megszerezve: 1 x Téli fény.
    2016-11-30 23:14:07
    Elsüllyesztetted Mord Vadkan hajóját.
    2016-11-30 23:14:07
    Kaptál 499 elitpontot.
    2016-11-30 23:14:07
    Megszerezve: 770 x Hó lőszer.

    Hol van a gyöngy??
     
  10. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Fordítási hiba, csak a kos ad gyöngyöt.
     
  11. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    kőszi de megoldottam meg 29 én más nyelvü forunon:p
     
  12. darkmoon1-HUN

    darkmoon1-HUN Utánpótlás-írogató

    Hol látom,hogy van e már térképrészletem? Nem látom sehol,hogy mennyi részem van meg.
     
  13. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    A feketepiacon vajon csak egyszer lehet megvenni az egész esemény alatt a cukorrudat?
     
  14. dudka1

    dudka1 Törekvő


    Ez egy több mint 30 napos event, próbáld meg kihasználni a kapott időt. Mit szeretnél? Az első nap legyen meg a 6 térképrészlet és sok millió gyöngy? Napi 2-3 óra játékkal sok plusszod lesz január 2.-ig. Nekem első nap tapasztalatom alapján ez egy jól sikerült és válozatos event lesz. Ha ráunnál egy részre, jön egy másik változatos szakasz. Eddig teljesen rendben van. pl.: a 60.-ik láda már dobta is a térképrészletet. :)
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Látszik hogy event van megszaporodtak a botosok tenni kellene már valamit
    Az élményt rontják el mikor mapokon keresztül nincs láda stb :-(
     
    $GOBLIN$HUN$ és Guccy kedveli ezt.
  16. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Esetleg infó hogy a cukros csomagot a feketepiacról hányszor lehet megvásárolni?
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv a naptár ma már nyitható volt?Nekem belépéskor még nem mutatta!
    A feketepiacin van olyan,hogy

    Fizetőeszköz
    Mézeskalács
    Csomagban lévő mennyiség 1 Darab
    Készleten 11 Darab
    Finom sütemények színes cukormázzal. Ki ne szeretné őket? Hiszen még a kalózok is odavannak az édességekért! Bizonyára ezért is sikerült némelyeknek fizetőeszközként felhasználni őket. Habár egy ilyen ellenállhatatlanul finom „pénz” értékállósága nem a legjobb...

    11 Darab
    Mézeskalács
    Csomagban lévő mennyiség 1 DarabFinom sütemények színes cukormázzal. Ki ne szeretné őket? Hiszen még a kalózok is odavannak az é...
    [​IMG]
    5
    Vásárlás

    2 Darab
    Cukorrudak
    Csomagban lévő mennyiség 700 Darabdescriptions_Currency_17...
    [​IMG]
    250

    Ezeket értelmezné valaki nekem?!!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.16
  18. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    250 mézeskalácsért kapsz 700 cukorrudat. 5 cukorrúdért pedig 1 mézeskalácsot. :)
     
    Guccy kedveli ezt.
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Értem,kössz szépen!Azt esetleg még megírhatnád,a cukorrúd mire jó,olvastam az ismertetőt,lehet elkerülte a figyelmem.
     
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A Fekete Kostól pedig tapasztalatpontokat, elitpontokat, gyöngyöt és mézeskalácsembereket kapsz, az általad okozott sebzés arányában.

    Ez is fordítási hiba,mert kalácsot nem adott!??
    2016-12-01 12:10:06
    Kaptál 27002 elitpontot.
    2016-12-01 12:10:06
    Megszerezve: 15211 x Gyöngy.
    2016-12-01 12:10:06
    Kaptál 26313 TP-t (tapasztalatpontot).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.