Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Nem fordítási hiba, nem tudom hogy legtöbb vagy utolsó sebző voltam-e de kaptam 15 kalácsot.
    Szóval vagy legtöbb vagy utolsó sebzésre, vagy mindkettőre ad kalácsot a kapottakból ítélve 15 darabot. :)

    Egyedül kilőve 2 x15 kalács illetve ~70.000 gyöngy lapul benne :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.16
  2. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    30 mezit ad a Kos, 15-15 legtobb illetve utolso sebzere. Cukorrudakbol pedig egyenlore a puzzle darabjait valthatod be.
     
  3. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    Tiszteletem!Adventi naptárt hol találom?
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Tengertérképen az esemény infó fület nyisd le. Ott lesz :)
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  5. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    köszi.:)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  6. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    miértvan az hogy amig én 300ládát kinyitottam eddigi event alatt azt a szerencsétlen dizirészt nemadja meg mások meg 5.-ik ládában kinyitják?
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    szerencsefaktor?
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Kössz szépen!

    Kösz szépen!

    Értem,kösz szépen!
    2016-12-01 22:57:19
    Megszerezve: 15 x Mézeskalács.
    2016-12-01 22:57:19
    Elsüllyesztetted Fekete Kos hajóját.
    Közben már észrevettem!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.16
  9. †Ьότạ†

    †Ьότạ† Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Vett már esetleg valaki dizi részletet, és ha igen megtudná mondani mennyivel növdekszik az ára?
     
  10. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    nincs is dizirészlet a ládákban....
     
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    de van nekem vagy a 60 dik láda de dobta
     
  12. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Hógolyócsata
    A győztes csapat legtöbb sebzést okozó játékosa pedig plusz jutalomban is részesül.
    A nagy nulla a plusz jutalom?
     
  13. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Engem az érdekelne hogy a Hógolyóhajító rangsorban ha a jelenleg szakasz lezárul akkor is azok a jutalmak lesznek amit az ismertetőben írt? Vagy az összeset veszi egy kalap alá?! Remélem érthetően írtam le :D
     
  14. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    A második részlet is 500 cukorrúd lenne, de eddig csak 84-et szegtem össze, így van 284 db. Ha többször nem lehet a feketepiacon venni, vagy nem szaporítják meg a tengeren akkor nehezen jön össze, de inkább sehogy.
     
    Gunár*MSZ és Gallardo kedveli ezt.
  15. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    ez igy elég nehéz hogy feketepiacon csak 1x lehet megvenni a cukorkákat tengeren meg ritkán ad láda azt is csak 2db-ot
    teljesen feleslegesvolt ezt a cukorka elemet beletenni ebbe az eventbe
     
    Gunár*MSZ, Wyvern és Gallardo kedveli ezt.
  16. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Én egyáltalán nem tartom feleslegesnek, ugyanis így legalább nem egy sablon design lesz ami minden második "newbie" hajón is meglesz, így vagy megszenvedsz érte vagy nem kapod meg, ennyi. És remélem hogy a BP tartja majd ezt a vonalat és ismét lesz majd értelme 1-1 designnak amivel végighasítasz a tengeren és csak lesnek utánad hogy mekkora baromi jó designja van annak az xy-nak :)
     
    Gunár*MSZ és Gallardo kedveli ezt.
  17. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Ha BP exkluzív design akar akkor az esemény rangsor X helyezettje kapjon egy máskor nem megszerezhető design-t.
     
  18. SeaEmperor18

    SeaEmperor18 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Csoportos térképen kilőtek,utána rögtön ezt kaptam:

    2016-12-03 11:33:02
    Megszerezve: 5353 x Gyöngy.
    2016-12-03 11:33:02
    Kaptál 6176 TP-t (tapasztalatpontot).

    Ez most mi akarna lenni? :D vagy mire fel kaptam?
     
  19. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    A csoportos mapnál számít az idő hogy milyen jutalmat kapunk? Mert 15x kitoltuk már és csak amulett meg rakéta. Vagy szimplán ilyen ritka a részlet?
     
  20. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

    Hello benne voltam a Top 50 ben és nem kaptam eddig részt Mikor kapjuk meg vagy már vallaki megkapta ?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.