Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Jó a resi!! Lost Connection! Gratula
     
    ..¤Sandokan¤.. kedveli ezt.
  2. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

    :) kb
     
  3. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Minden resi előtt nem tudsz belépni a játékba nem tudom mit csodálkozol :DDDD
     
  4. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Kaphatnék erre a témára egyértelmű választ. Most akkor a térképrészlet 500-1000-1500 vagy pedig valóban resetelődik és így minden nap 1 db vásárlása 500 ?
     
  5. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia! Én írtam supportra ez miatt. Ők ezt írták hogy resetelődik 500-ra, DE 3 nap után sem ment le sok játékosnak. Ha eddig neked sem ment le az ára ne is várd a csodát szerintem. De lehet neked lefog. nem tudni.
     
  6. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy a "Hógolyócsata aréna"-ban van e értelme a csapaton belüli (3fő) rangsornak? Nyertes csapat első helyére még nem sikerült felküzdeni magam (s erre kevés esélyt látok a továbbiakban is), de vesztes csapat első helyén álltam már, de semmi plusz jutalom. Ez nagyon bosszantó. :-D
    Másik kérdésem ebben a témában, hogy ha nincs plusz jutalom, akkor miért sebeznek feleslegesen milliókat?
    Pl. volt ilyen csatában részem: Győztes csapat: 1. 13 millió, 2. 800 ezer, 3. 0 azaz nulla. Vesztes csapat(om): 1. 1,2 milla, 2. 80 ezer, 3. 0 azaz nulla (amit nekem sikerült nagy nehezen összehoznom). Itt minek lőtt 13 milliót? hm?
    Válaszokat előre is köszönöm!

    (ex)NorBull
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Nekem resetelödött fordulj sztem a supporthoz
     
  8. CryZoli

    CryZoli Utánpótlás-írogató

    Örülnék ha az event vége előtt lene egy zárolás, kiesnének a rangsorból azok a játékosok akik 24/24 órát jétszanak.
     
    Gunár*MSZ és FM_Héra kedveli ezt.
  9. makfer

    makfer Törekvő

    Én Ferrarit szeretnék, kb ugyanaz az esély :D
     
    Guccy kedveli ezt.
  10. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Hi.
    A győztes csapat 2 tagja 3, a győztes csapat első tagja pedig 5 pontot kap minden körben. A vesztes csapat 1 pontot kap minden felugrásnál,ott ha jól emlékszem nincs jelentősége első vagy-e vagy sem, mindig 1 pontot kapsz.
    Az,hogy játékosok ilyen mértékű különbséget csinálnak egymás között már saját döntés. Mindegy,hogy 10.000, vagy 10.000.000 a különbség, ha első vagy, tiéd a pont.
    Ha pedig az első 50-ben benne vagy a ranglistán megkapod a részletet.
     
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Hát nem ártana a sok botsáskát kizárni, minden mapra jut vagy 5 manapság, lehetetlen gyüjtögetni tölük már
     
    Guccy kedveli ezt.
  12. josz(H)

    josz(H) Utánpótlás-írogató

    hali valaki: cukorrudat csak egyszer lehetvásárolni? énvettem egy700-as csomagot és nem jelenik meg nekem apiactéren többet
     
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    egyszer lehet
     
  14. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    5 db ? ne viccelj 10 az biztos:) de mega2-ön ranglista elsö10 böl 7 100% botsáska :p
     
    Péter kedveli ezt.
  15. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Hm, a pontversen első helyezettje 70 kost lőtt ki naponta. Ügyes.
     
    Romed és Guccy kedveli ezt.
  16. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Én már láttam olyan bot felhasználót ami kosra volt beállítva. Nem ügyes hanem csaló játékos. De ha valakinek van jobb ötlete szivesen elolvasom
     
  17. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    amugy nem nagy kunszt 20-40 et erövel elhoni a 100 pontot csak megálsz és belédlö:)
     
  18. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Köszönet a Játékszervezőknek, hogy idén is betették az ünnep szellemével tökéletes összhangban lévő Sebzésnapokat Karácsonyra!
     
    .*Sirius*., Romed, Péter és 2 más kedveli ezt.
  19. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Az még hagyján de hogy két térképrészlet is csak 55 embernek elérhetö egy közel 2500 fös populácioban (2%) a többieknek venni kell ez az igazi karácsonyi szellem :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.16
    BERMUDA65(HU), Romed, makfer és 4 más kedveli ezt.
  20. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    És a cukrot is alig adja.
     
    BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.