Visszajelzés Vitaszoba: Téli event 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    A kos utolsó lövésre nemad pontot? vagy 6-ot kilőttem és semmi. és feketepiacon miért nem lehet venni cukorrudat?
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Aki ismer, tudja, hogy teszek a konvenciókra, de a ritka kivétel a Karácsony. Így én is csak azt mondhatom (az ünnepekre való tekintettel kellő visszafogottsággal) hogy a játékszervezők valóban érzéketlen ***MODERÁLVA***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.12.16
    szidike kedveli ezt.
  3. makfer

    makfer Törekvő

    Mert utolsóra csak mézeskalácsot ad.
    Azért nem tudsz venni, mert már vettél.
     
  4. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Azért eventismertetőbe leírhatták volna hogy sebzésre adja a kos a pontot.
     
  5. *RÉM*NYASZATKA*

    *RÉM*NYASZATKA* Járnitanuló

    Szeretném megtudni miért nullázták a mágikus címereket ? Az előző szakaszban én azt hólőszerrel lőttem és sehol nem jelezték hogy azt nullázni fogják. Valamint a cukorrudak se állnak vissza 500ra mint másnak! Ezekkel azt gondolom hogy elég nagy hátrányba kerülök a hajórészletek megszerzésében.
     
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Szia,

    Semmi nem lett nullázva, szimplán csak annyi történt hogy az első körben Ősi Címerért cserébe mentél fel a csoportos térképre, most pedig Mágikust kell használnod hogy feljuss a Hóember minijátékára.

    A cukorrudakról pedig csak ennyit:

    "Ahoj Kalózok!

    A mai napon ismét szinkronizáljuk a szervereket, mellyel a következő hibát javítjuk:
    • Néhány játékosnak nem növekedett a hajórészlet ára, 500 Cukorrúd maradt végig.
    A Seafight csapata"

    Tehát az hogy néhány játékosnak visszaállt a normál árra az egy hiba volt.

    További szép napot!
     
  7. *RÉM*NYASZATKA*

    *RÉM*NYASZATKA* Járnitanuló

    Nagyon köszönöm a válaszod! További jó munkát és Boldog Karácsonyt!
     
  8. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Kicsit csalódott vagyok a minijátékkal kapcsolatban. Oké pluszos valamennyire, de lehetséges jutalomként tehettek volna valamit be. Esetleg a maradék téli dizit. :rolleyes:
    Illetve mindenkinek:
    Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket!
    [​IMG]
     
  9. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    "Ahoj Kalózok!

    A mai napon ismét szinkronizáljuk a szervereket, mellyel a következő hibát javítjuk:
    • Néhány játékosnak nem növekedett a hajórészlet ára, 500 Cukorrúd maradt végig.
    A Seafight csapata"


    Evvel annyi a gondom, hogy ezt hibát már inkább úgy kellett volna kijavítani így az event vége felé, hogy ne néhány játékosnál hanem az összesnél visszaálljon. Amíg a növekedés a mézesnél volt az nem volt zavaró mert az beszerezhető volt. A cukorrúd beszerzése még az 500 is nehézkes. Ha végig így lett volna akkor el sem kezdem az eventet, nem költök gyöngyöt rá. (sokkal többet mint ami visszajött). Ha a mini játékból nem lesz meg a részlet akkor becsapottnak fogom érezni magam, vettem vagy 4000 kulcsot a cukor miatt. Már 468 cukrom van az 500 meglenne, az 1500 soha. Jóval kevesebben szedik össze az event ládákat mint akár 2-3 napja is, például én se fogok többet felszedni.:(
    :eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.16
  10. makfer

    makfer Törekvő

    Ugyanez az érzésem volt 3 napja, hogy akárhogy számolok nem tudom megszerezni a puzzle darabokat, pedig a legeleje óta ládáztam, folyamatosan. Csak hogy az első részletet nem tudtam megszerezni, mert nekem nem adta... A mostani hóemberes dolog is esélytelen. Mázli, hogy az ajándékvadászaton 2szer tudtam nyerni.
    A hógolyócsatán most ténykedek, mert így van csak esélyem. Sztem kicsit túlzottan nehéz lett a design megszerzése ebben az évben.
     
    szidike és FM_Héra kedveli ezt.
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    nyugi majd berakják valahogy fizetőssé :)
     
    szidike kedveli ezt.
  12. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    30x hóember részlet nuku.
     
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Mint már irta a hoemberes térképrészlet a populácio függvényébe kb 2% fogja megkapni :)
    A többi 2450 player meg nálunk majd, mit tudom én :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.16
  14. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    mi a bajotok a sebzésnappal?
     
  15. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Szia,

    Tulajdonképpen semmi, csak kerülhetnéd a provokatív kommenteket szerintem... Ugyanis nem mindenki teheti meg hogy megvásárolja a lőszert és kénytelen lenyelni azt a fölényt ami most ebben a pár napban ránehezedik. Ugyanis nem tud mit tenni ellene, ennyi.
    Azért mert másnak nem áll rendelkezésére ez a lőszer, attól függetlenül nem kell fikaháborút indítani itt a fórumon.

    Boldog Karácsonyt!
    További szép napot!
     
    $GOBLIN$HUN$ és szidike kedveli ezt.
  16. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    Először is Boldog Karácsonyt!
    Másodszor:
    Valaki leírná mi vár a Hóember térképen?
    Mekkora sebzése és ÉP-je van? Hányszor jönnek a csomagok, és azoknak mekkora az ÉP-je, sebzése, illetve hány darab jön egyszerre?

    Választ köszönöm!

    NorBull
     
  17. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Most komolyan 1000 mézeskalács 1 Vuduágyú? :))
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    +10000 gyöngy
     
    szidike kedveli ezt.
  19. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Boldog Karácsonyt!:D:D:D:D
     
  20. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató


    Hol,melyik próbába mutatja ezt neked? Csak mert kinyomtam a hóemberes minimapot és nem volt ilyen jutalmam..
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.