Visszajelzés Vitaszoba: Tengeri bosszúállók 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 16.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    upload_2017-8-22_11-9-0.png
    Ha itt jobban megfigyeled, akkor alul látsz olyat, hogy 50/100. Én 50 lelket váltottam át, és ezek szerint összesen 100-at lehet.
    100 lélek átváltása után eltűnik.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    ok köszönöm
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ennyire elfuserált és veszteséges eventet se láttam még. Látszik is hogy csak 200 ember csinálja a szerveren...
     
  4. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    a felső 200 gondolom ;)
     
  5. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Azért az elég gáz, hogy egy eventen szinthez van kötve a küldetés...
     
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia!
    Az utóbbi időkben eléggé ösztönöznek mindenkit a felvizsgázásra, ami elég jó, hisz nem 2014-et írunk amikor a legjobb a fénymap volt. Igen is kezdjünk el vizsgázni hisz megéri, elég sok előnye van ennek. Lásd most akár eventben is kaptál ezért küldetést, vagy bármi hasonló. Szerintem jó kezdeményezés volt ez hogy a próba egy része szinthez kötött volt. Emlékeim szerint volt már event amiben a próba, vagy akár maga az event is szinthez kötött volt.
     
  7. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    nekem sikerült....
    Megszerezve: 5 x Vuduágyú.
    2017-08-24 21:42:01
    Gratulálunk! Sikeresen kiálltad a próbát!
    2017-08-24 21:42:01
    Megszerezve: 2 x Oroszlánszív.
    2017-08-24 21:42:01
    Megszerezve: 2 x Homokóra..........utolso elötti proba,utánna már egy koronás küldi van.A feketepiacrol is megvettem az ágyukat.Nekem bejött ez az event
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyetértek és jól gondolod, tényleg volt. Viszont az, hogy csak a csoportos térképről gyűjthetett valaki gyöngyöt, nálam lehúzza az eventet. Nem egyszer ettem lőszert az eventhez, és így is csak a Télemakhosz diziig jutottam. A minitérképek nagyon nehezek adták meg a dizit, 19 érméig mentem el 2x is mire megkaptam. Illetve a csoportosról sem sikerült egyik sem a nyolc bentlétem alatt. Ez most nem annyira jött össze, persze a 25-30-as hajóknak biztosan jó volt.
     
  9. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    a kraken lagúnáját hogyan kell tökéletesre megcsinálni?
     
  10. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Most olvasom hogy holnap 9:30tól két órára leáll a szerver mert frissitenek meg hozzák az új bástyákat. Kérdezem én mi van az eventtel ami elvileg délig tartana. A remek időzítésnek köszönhetően meghosszabbítják az event idejét vagy nem. Biztos összedölne a világ nem ha déltől hajtanák vég