Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 12.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Nekem igazából nincs semmi gondom az eventel hiszen múltkor is ez volt az tetszett . Csak sajnos annyi eltérés van most hogy ahogy láttam óránként jelenik csak az a nagy ladik . Hát nem tudom körülbelül 1 fotón ( le fotóztam mennyien lövik ) volt 400 játékos körülbelül mert 380-nál abba hagytam a számolást. Nem tudom talán még 10 perc sem volt 1 hajó . Ezt lehetne javasolni hogy legyen úgy mint rég keresgetni keljen és sűrűben jelenjen hisz az az event nagyon jó volt most is erre számoltam .
     
  2. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Ne kelljen keresgélni, viszont arra gondolhatott volna a BP,hogy mivel össze vonták a szervereket,sokkal több a hajó mint tavaly. Lehetne inkább hogy félóránként jelenjenek meg,úgy kicsit reálisabb lenne az event szerintem. Amúgy nem rossz, de tényleg nehéz lesz lelkeket össze szedni bármire is.
     
  3. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Tetszik! Jó ez az event! Gratulálok a fejlesztőknek! :) Kicsi vagyok mégis tudok rajta picikét fejlődni.Gondoltak rám és a többi kezdőre is :) Igaz lelkeket és érméket nehéz összegyűjteni.. De lőszer,kristály,gyöngy szépen lassan de gyűlik!! :)
     
  4. PöttömCéeo

    PöttömCéeo Fórum-zöldfülű

    Elolvastam ennek az eventnek az ismertetőjét,hát ennél jobban meg lehetett volna bonyolítani,ha akarták volna se,arról nem beszélve,hogy lelkeket nagyon nehezen lehet szerezni,hogyan gyűjtse össze így az ember? Lehetetlen. Részemről kihagyom.
     
  5. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    A nagy hajónál lévő utósebzéssel valamit kezdeni kellene, mert már a mapon laggolsz, ahol az npc-t lövik. :D
     
  6. ««☆THΞ_BaNdI☆»»

    ««☆THΞ_BaNdI☆»» Fórum-zöldfülű


    Egyáltalán nem mind1 melyiket lövöd....-.-
    Ha zöld vagy és a zöld nagyot lövöd akkor automatikusan levonja majd a hírnevet amit szerzel, így kénytelen vagy azt lőni amit a többség lő, ami szerintem NEM JÓ ötlet. Ha megadják a lehetőséget, hogy válasz csapatot, akkor szerintem hagyni kellene hogy mind2 süllyedjen. Egyszer próbáltam mi 5-en lőttük a másikból 100-an persze, melyik süllyedt el. -60k poliplőszer bánta semmi gyanánt, inkább lövöm azért a -20 hírnévért akkor a másikat minthogy semmit, de ez egy kicsit átgondolatlan lett szerint, vagy legalább azt adnák amit belelősz még ha nem is süllyed el csak eltűnik azzal mindenki jól jár.
    Még mindig nem jöttem rá, hogy mi ad lelket? Csak a ranglista?


    Eventhez: Összességébe jó, vagyis átlagon felüli. Láda király. NPC elmegy.(talán dobhatná sűrűbben Kronost meg a társát.) A másikat nem találtam nem tudom, hogy az hibás-e hogy nem írja vagy csak én nem figyeltem eléggé. Egyetlen kifogásom, mint említettem az eltűnő hajó, és a lelkek szerzésének ?!hiánya?!

    UI: Akinek laggol a sok játékos miatt az kapcsolja be a BÓNUSZ-t az OPCIÓKnál, ez min. teszi a laggolást...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.16
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Nem értem, hogy mi az oka annak, hogy egyszer ad Platon érmét máskor meg nem. Viszont a 20-25000 gyöngyöt megadja. Tehát azzal nincs gond. Tele a hócipő...
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Gyöngy szerzés volt a kérdés, hogy gyöngyöt miért nem kap. Tehát mind1.
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Nekem Platon érme kell. Nyugodtan írd le hogyan kell lőne. Szívesen veszem a tanácsodat.
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    1000 lélek 1 hajódizi, kérdem én napi 30db amit a küldetés ad abból mégis ,hogy,vagy van aki tud más megoldást?(rendelés kihúzva).
    Az egyes szakaszok végén kapott lelkekkel,max 1dizi hozható össze.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.16
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája


    Egyébként igen, a hírnév miatt fontos csak, hogy jót lőj, ha a gyöngy is fontos, akkor pedig jól kell választani. Nagyobb szövetségek eldöntik, hogy mikor melyiket lövik, és ha az éppen a legnagyobb szövetség is, akkor valószínű az is nyer. A többiek pedig könnyen alkalmazkodhatnak hozzá. Hiszen 1-1 szakasz indulását követően még lehet szoros, de pár órával, nappal később már valószínű, hogy az egyik csapat elhúz. Sőt, már előtte lehet figyelni, hogy a nagyobb szövetséghez tartozó játékosok melyiket lövik és már az elejétől jó csapatba kerülhetsz. Ez pedig azért fontos, mert így szerezhetsz sok hírnevet a rangsorhoz, amiből aztán szépen lehet lelkeket gyűjteni. Ez már tavaly sem volt egyszerű, a próbákból nem jön túl sok. Ahhoz biztosan nem elég, hogy bevásároljunk a piacon, és meglegyen minden újdonság. Ehhez célba kell venni a rangsor elejét. Egyébként a vesztes csapat rangsorában elméletben könnyebben lehet jó eredményt, így több lelket gyűjteni. Persze ezzel ráfizetősebb lehet a dolog.
     
  12. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Bosszant, dühít:
    -Sokan vagyunk 1 NPC-re és óránként 1-et besajnálnak a tengerre chhh...
    -Mi köze van a 975-ös szintű ladikoknak a 6/ alatti eventekhez?? Csak aranyat adjon annak a némbernek aki nem a szintjén lövi!!
    -Tök jó a bónusz funkció de az utósebzést nem viszi el és még így is vicces leharcolni 1 milliárd életet úgy hogy közbe 6x kifagy az ember ráadásul sorbaállás holmi 30k gy-ért...

    Ami tetszik:
    -A ládák nagyon jól adnak!
    -A szigony szintúgy egész jó profit.
    -Kristály és amulettgyűjtésre tökéletes az event azokat ontja magából.

    További szép estét!
     
    Diana és -_dominó_- kedveli ezt.
  13. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    esetleg a ládákba is tehettek volna ugyan úgy pár DB lelket mint az előző eventnél :)
     
    Diana kedveli ezt.
  14. dudka1

    dudka1 Törekvő

     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia.

    Ha valaki valamit kérdez (előzmények nélkül), de nem részletezi, hogy pontosan hol is tart, akkor a legelején szokás kezdeni.... Esetünkben az ismertetőnél, függetlenül attól, hogy hány éves vagy ;). Szóval ezt ne vedd magadra, de már az elején leírhattad volna, hogy az ismertető olvasása megvolt és ha nem a leírtak szerint működik a játék, akkor már konkrét hibaként is lehet jelezni ;). Persze ilyenkor mindig kérdés, hogy az ismertetőben vagy a játékban van-e a hiba..., ezt jelenleg sajnos nem tudom megmondani.
     
  16. Bacardi37

    Bacardi37 Fórum-zöldfülű

    Előre leszögezném, hogy tavalyi eventnél nem játszottam, így nem tudom az hogy volt megszervezve. Viszont nekem is az a problémám, mint levlevlivának, hogy az 5/ feletti emberek miért kapnak gyöngyöt és pontokat a kisérő hajókból? Próbálnám csinálni a rangsort, de így elég nehéz, hogy valaki 2 eventnél is ott tud lenni, és így több esélye van pontot gyűjteni. Ezzel kezdhetnének valamit, egyébként a kísérő és nagyhajó is szórja a gyöngyöt, ha ügyesen csinálja az ember szép profitra tud szert tenni. :)
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Katasztrófálisan nehéz az eventből Platón érmét szerezni,minap 4t kaptam belőle,azóta 1 dbt sem,minden eventnél ott vagyok pedig szinte! Ez így egy vicc. A küldetés pedig ezt kéri.35000polipméreg az eventbe,12500gyöngy jutalom..Komoly event
     
    Utoljára szerkesztett: 16.7.16
  18. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    Valaki írta - hogy célba se tudja venni a nagy event hajókat. Nálam ugyanez van , nagyítok, kicsinyítek : semmi. Annyian vannak még körön belül is hogy egy színes massza az egész. Aztán 3x kilőnek, visszamegyek: semmi értelme! Nem is tartom valószínűnek, hogy ennyi on-line hajó lenne fent. Nagy a nyüzsgés-mozgás, de gyanús! :p:p
     
  19. ««☆THΞ_BaNdI☆»»

    ««☆THΞ_BaNdI☆»» Fórum-zöldfülű


    Mint említettem már. Beállítások--->Kijelző---->Animációk--->Bónusz (ügyelj rá, hogy pipálva legyen) ha így sem jó akkor a neted v. a gépeddel van a gond már...
     
  20. TheNormalOne

    TheNormalOne Utánpótlás-írogató

    Én azt szeretném kérdezni, hogy a vudu ágyút mennyiért lehet megvenni a feketepiacon?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.