Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 12.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    2000 átkozott -és 2000 ragyogó lélek 30 Vuduágyú. Elgondolkodtam picit ezen a kérdésen, ugyan miért is kérdezed, és nem nézed meg magad? Remélem nincs semmi gond a feketepiaccal, azt is tudod hol találod és be is tölti rendesen. Esetleg még ami eszembe jutott, talán nem ismered fel a lelkeket, de ha picit szétnézel, akkor fent is látható, ott pedig fölé van írva, mindegyiknek a neve.
     
  2. TheNormalOne

    TheNormalOne Utánpótlás-írogató

    Sajnos még nem vagyok 20-as szintű, ezért zárolva van, így nem látom az árát sem. De azért köszönöm.
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Ezen felül még érdemes nem a tenger azon részét nézni, ahol a "csata" folyik. Tehát miután sikerült kijelölnöd és lövöd, akkor kattints el a minimapon valahova máshova. A flash playered kicsit fellélegezhet, hogy nem kell annyi feliratot megjelenítenie :).

    Ha pedig már a kijelölés is gondot okoz, akkor elő kell venni a csoport ablakot ;). Egér görgő, vagy célpont váltás gomb segítségével meg kell keresni a célpontot. A csoport ablakban látni, ha éppen játékos van kijelölve. Értelemszerűen olyankor tovább keressük az NPC-t. Ha épp nem ír ki semmit, akkor szörny, vagy NPC van becélozva. Ha aktív a támadás gomb, akkor szörny már csak ha nagyon közel van, NPC sem lehet túl messze, tehát jó eséllyel már az van kijelölve, amit szeretnénk. Meg kell próbálni üregessel rálőni (üregessel, mert ha nem jó a célpont, akkor ne fogyjon feleslegesen az elit). A lövés gombot nyomva tartva mindenképpen megjelenik a célpont ikonja, és így már látni, hogy mit sikerült kijelölni. Ha jót, akkor váltás a megfelelő lőszerre, és támadás... ha nem, akkor folytatjuk a keresgélést. Persze mindez akadozás közben nem feltétlen egyszerű, de szerintem mindenképpen könnyebb így kijelölni az NPC-t, mint pontosan rákattintani. ;)
     
  4. ARMA1992

    ARMA1992 Utánpótlás-írogató

    Azért ne haragudjunk már 15 órán át lőttem a ladikot persze elég nehezen kicsiként , benne vagyok csodák csodájára az első 15 be végre ösze szedtem a 30 szolón érmémet ( 15 óra alatt megismétlem ) Mondom haladunk ennyi szenvedés után jó lesz mert haladok a pontokkal hehe meg is veszem a gyorsítót a fekete piacon cél a 10. hely . Na de most mi van ? Az hogy 30 érmé ért 15 óra munkáért kapok kemény fél óra bónuszt . Hát hagy ne írjam le hogy mit érzek ebben a pillanatban . Mé nem lehet le írni hogy kb semmit nem érek vele és csak átverés az egész . Hát köszönöm szépen . Inkább költöttem volna majd a próbákra de persze neeeeem most mehetek megint 15 órát hogy arra is meg legyen . ***Moderálva***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.7.16
    Péter kedveli ezt.
  5. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok. Nálam az event most ért véget. Annyian vannak játékban,hogy az event hajót ki sem lehet jelölni mert fagy laggol a játék a sokaság végett vagy éppen már rá állnak mert ott van hely. Arról nem is beszélve 2 napja próbálok 12 db érmét szerezni de hibába.Inkább megyek bm-re az legalább élvezhetőbb fagyások nélkül.
     
  6. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Hát sajnos ez ne jött össze. :(
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az ismertetők eddig sem voltak minden részletre kiterjedően leírva. Ezek a leírások pusztán arra szolgálnak, hogy egy általános képet kapjatok akár eventről legyen szó, akár újdonságról, stb. Mindig lesznek, amiket saját magatoknak kell megtapasztalni, de továbbra is lehet kérdezni. Nyilván saját tapasztalatból lehet a legtöbbet tanulni, de elkerülhető a csalódás, ha előbb érdeklődtök a többiektől. Ez még inkább érvényes a kicsik számára. Az pedig természetesen kizárólag rajtatok áll, melyik lehetőséget választjátok.
     
  8. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Az event jó, üregessel tudtok elitlőszert meg krisit szerezni, szigonyozás meg a láda is jól ad, ha nem tudjátok a nagyra előni még mindig ott van hogy elövitek a kicsire, ami nekem sem tetszik benne hogy kiírja hogy hova teszi jobb az olyan amikor mindegyik mapra dob idönként mondjuk óránként az életerejét meg elosztanák mapponként.

    Van új szerver ahol sokkal kevesebben játszanak, ajánlom figyelmetekbe.
     
  9. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Azért ezt nem mondanám, hajnali 3-kor kb 150 hajó lőtte az eventet az új szerveren.

    A régi mega szerveremen meg kb. 30 hajó. :D
    Mondjuk az egy kicsit erős, hogy fél órával a 2. szakasz kezdete után valakinek 9.000+ pontja van a rangsorban. :)
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  10. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    6/ alatti nagy hajóra gondoltam. :) persze nem azt mondom hogy kevesen vagyunk, de olyan nincs hogy nem lehet látni a nagy hajót és nem tudnak rá klikkelni, de azért lentebbi nagy hajót inkább 30-40-en löjjük de volt amikor kb csak 20-an pl tegnap délelött 10 kor. Nekem speciál abszolut nem szaggat a játék sem akinek baja van vele vagy a netje vagy a gépe a gyenge, akkor kezd néha minimálisan szaggatni ha hosszú ideig játszok és nem frissítek, illetve ha szerver lag van.


    "Mondjuk az egy kicsit erős, hogy fél órával a 2. szakasz kezdete után valakinek 9.000+ pontja van a rangsorban"

    Az valószínűleg hiba, meg az is hogy nem ír a nyertes csapathoz, mikor abban voltam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.7.16
  11. invoker32

    invoker32 Fórum-zöldfülű

    Azt a bug-ot mikor akarják kijavítani, hogy a nagyobb szintű hajóknak is ad gyöngyöt 5/ alatt az event ? Elég idegesítő, hogy lejönnek és a kisebb hajóktól veszik el a gyöngyöt :(
     
  12. -T-MGabi

    -T-MGabi Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Fejlesztők !
    Nem tudom,hogy gondolták ,hogy ennyi játkos egy mappon lőjje az eventet ? Nagyon fagy a játék érméket nem lehet kiszedni,így a próbákat is csak nehezen lehet megcsinálni :( Miért nem lehet akkor egy mappra két eventet betenni talán eloszlanai játékosok létszáma ?
     
  13. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Bosszantó.. Eddig lehetett kicsit farmolni a 6/ alatti térképeken megjelető "Nagy" eventhajókból valamit de most ,hogy a nagyok is lövik sokkal kevesebb a bevétel! :mad:
     
  14. HBHanna

    HBHanna Fórum-zöldfülű

    Nos a kicsiknek reménytelenek azok a próbák, amelyekben érmét kell szerezni. A fejlesztés elképzelője hogyan gondolta, hogy egy kis játékos képes lesz érmét szerezni, amikor olyan feltételt állítanak, hogy érmét csak nagyon sok sebzéssel lehessen szerezni? Még a viszonylag nagy sebzésű hajók is alig kapnak érmét (10k feletti sebzéssel), akkor egy 4-5k sebzésű hajónak esélye sincs teljesíteni a feladat követelményeit. Aztán egy másik kérdés: az első részben lehetett szörnyet lőni próbaként. Ezt a feladatot miért nem rakták 3. próbának, amikor még nem kell érmét szerezni??
    Az előírt feltételek nagyon szigorúak, újra kellene gondolni. Esetleg könnyíteni a kisebb sebzésű hajók számára, Az aktuális sebzés könnyen ellenőrízhető.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  15. ARMA1992

    ARMA1992 Utánpótlás-írogató



    Hát papa te nagyon rossz szerveren vagy akkor nálunk ép az hogy a kicsiknek a jó mert azok vannak kevesebben igaz le jön a rengeteg nagy már cak poén ból is mert ők hamarabb végeznek fent de még így is meg oldható a profit . Amúgy meg nem tudod mit is írsz pontosan , Én 3 vuduágyúval és 20 50 fontossal áltam most neki eme eventnek lőszerként 30k páncéltörő és 10k gyöngyi ( ami el ment rabszolgára) ebből most jelen pillanatban 3 mas görgősön álok és majdnem másfél millió gyöngynél . Meg súgok valamit kezd el az ágyúhelyeket venni a tengeren és mikor nincs nagy csak ládázz ládázz mást ne csak 1-2 ladikot lőjj ki ami aranyat ad ha nincs teljes ágyúd . Én így haladok nagy erőkkel és mivel a láda ad lőszert így abbol jön a profitod ha okos vagy és akkor lövöd a nagyot amikor megéri és pl nem defender közben :D ha el éred minimum a 2 görgőst és van 225 ágyúd én azt mondom hogy pofon 1 szerű meg szerezni a 2 érmét / ladik . Persze megint írom nem tudom hol játszol így nem tuom mi ott a mozgás lent.

    By :. Armageddon
     
  16. †₦ξĊЯỢ₦†

    †₦ξĊЯỢ₦† Fórum-zöldfülű

    Még mindig rettenetesen laggol a nagy eventhajóknál a játék. Becélozni, lőni őket lehetetlen, amiről tudnak a fejlesztők is.
    Elégtelen a szerveren megjelenő nagy eventhajók száma - számtalanszor lett szólva összevont 3 szerverről van szó. Érmék alternatív beszerzése lehetetlen, most nem készpénzes fizetésre gondolok. Újabb csalódás számomra a BP-től.
     
  17. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    Hát nem tudom, hogy számoltál ki,de össze löni annyi lelket lehetettlen a láda se ad a kis hajok se a kisérök avval az 1 darabal hát mit mondjak elég karcú:p
     
  18. Dhray

    Dhray Fórum-zöldfülű

    Én nem vagyok csalódott,olyan rossz lett,amin már nem lepődök meg...
     
    $GOBLIN$HUN$ és sityu kedveli ezt.
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok.Szerintem nagyon jó ez az event annak aki játszik vele.Gondoljatok bele volt 1 előző event ami jó volt.Most beraktak 1 ""köztes"" eventet ami csak a gyöngyöt viszi és majd ha vége lesz jöhet a bástyanap.Szerintem így logikus. Én ezzel az eventel úgy vagyok,hogy nem érdekel a hírnév lövök zöld piros hajót legalább 1 tehit kirakok a kristályokból. / a 60-dik-at/Nameg szigonyzok másra úgy sincs időm.
     
    Europa5 és BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  20. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Azt lehet tudni hogy az állatokban milyen ékkövek vannak? Mert nem írták ki.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.