Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 12.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Tudhatja, aki az ismertetőt olvasta (olvassa), le van írva benne. :)
     
  2. parat001

    parat001 Utánpótlás-írogató

    igen 2 kedvencé le van írva de kettőé nincs...
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Mindegyik paramétereit megtalálod a fórumon. Az ismertetőben külön ki van emelve, hogy a 2 ÚJ házikedvenc.... Értelem szerűen, ha te többet is látsz, akkor az már nem új, így megtalálod korábbi ismertetőkben. Ha véletlen tipped se volna, hogy hol kellene keresni, akkor a nevüket egyesével beírhatod a keresőbe. (fórum jobb felső sarka)
     
  4. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nekem egy nagy problémám van az eventtel. Ez nem más, mint hogy nem lehet végig csinálni a próbákat. A második próba elvégzése után nem ad több próbát (Ajax).
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Pedig nekem tegnap volt, a 3. Ajax próba az volt, hogy süllyesszek el egy játékost.
     
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Szerintem eventládát kellene nyitogatnod, akkor talán jönne a lőszer :D

    Viccet félretéve, nem tudom mit csinálsz de én 360 kulcsot vettem(azt jelenti hogy kb 460-480-at nyitottam ki) közel 1 millió polipmérget kaptam... +a kristály, amulett, triton meg a maradék hulladék dolgok. Szóval jól ad az a láda, csak nem 10-et kell megvenni és 400-nak írni :D

    További szép napot!
    (hozzászólásom 50% iróniát tartalmaz!)
     
  7. ARMA1992

    ARMA1992 Utánpótlás-írogató

    levike ha írná a naplló mennyi ládát vettem akkor már tartanék pár k nál . igen volt időszak ami rossz volt de most minő meglepetés konfigolták a ládákat így a panasznakl lőttek . így ki jlentem hogy mind a 3 síknak szerintem az év legjobb eventje.
     
  8. katona777hu

    katona777hu Utánpótlás-írogató

    Szép! Event végére már a ládákba is bekerültek az érmék és lelkek is! :) Így már van némi esélye az embernek megszerezni 1-2 disit! :)
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    A próbák elvégzésére mondjatok már valamit. Tegnap 2 próbát engedett ma pedig csak 1-et. Ez normális vagy valami nem stimmel itt.
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jelenleg nem tudok többet nálatok. Egyenlőre csupán a saját feltételezésem olvashatod, hivatalos információnk nincs. Úgy gondolom hibás, reméljük hamarosan javítják.
     
  11. kaktusz

    kaktusz Fórum-zöldfülű

    Most már talán játszható az event, de valami féle kárpótlás jól lenne az élmúltnapok szenvedéséért.
    Pl: event hosszabbítás lenne a legjobb, vagy némi lőszer a gyűjtögetéshez.
     
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ezt szerintem így tervezték el(nem véletlen történik minden), nem kell event hosszabítás, inkább rakják be a bástya napokat...
     
  13. KLobonc

    KLobonc Utánpótlás-írogató

    Hát az első két menetben nem kaptunk lelkeket, a harmadikban megjöttek. Az a tiszteletteljes kérdésem/kérésem, hogy tekintettel arra, hogy az adatbázisban megvan, ki mennyi hajót süllyesztett el az egyes menetekben, utólag kapjon lélek kompenzációt. És hogyha nem lenne ismert, melyik oldalon állt, minden kishajó után kapjunk 1 - 1 ragyogó és átkozott lelket.
     
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    5 menet van, ha már a hajó ugyan az akkor más változhat, nem? Pont így jó ha változatos, izgalmas. Szóval szerinted ha egy event közepén növelik az event hajó gyöngy tartalmát akkor az eddig kilötekké is kárpotóljanak? Ez nem így működik, csak ha tényleg hiba volt.
     
  15. dudka1

    dudka1 Törekvő

    érdeklődésképpen kérdezném, hogy a mostani próbákat elkezdte már valaki? mennyit enged elvégezni?
     
  16. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    A harmadik szakaszban 26 k polip lőszert lőttem az event hajóba: kaptam 2 db platon érmét 10-12 hírnév pontot és valamennyi tp-t >> gyöngy semmi!! Számításom szerint cca. 30 k gyöngy járt volna. Nem félreértés: a megfelelő színű eventet lőttem és süllyedt el. A próbákról: több hajóval csinálom: mennek. kb 4 van szakaszonként, azonban a ládás feladatot hol adja, hol nem (néha kimarad, pedig a legjobb!). Közben látom van kompenzáció! BVO! :D:p:)
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az lehetséges, hogy a megfelelő színűt lőtted, nem láttam, nem tudhatom (csak egy kis tréfa, nehogy félreértsd).:p Szintedre is figyelj, mert az is számít, remélem tudsz róla.
     
  18. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Eddigi eventek során, nekem ez volt a legeslegjobb event, amit valaha átéltem, igaz még nincs vége az eventnek, de máris sok fejlődésen mentem keresztül.:):D
    Szigonyzás, event npc(k), kristályok, gyöngyök, ez mind jó volt.:) Ennek az evetnek köszönhetően eddig, sikerült kitennem 4 bástyát, 10 tehetséget, és még megtudtam mellé szerezni egy desingot is.:) :p
    Igaz nincs vége az eventnek, de én teljesen megvagyok vele elégedve, csak így tovább BP.;):p
    További szép estét.:)
     
  19. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Szia.Csak 1 kérdés napi 24 óra? :rolleyes::rolleyes::rolleyes: gratula:D:D:D:D:D
     
  20. ««☆THΞ_BaNdI☆»»

    ««☆THΞ_BaNdI☆»» Fórum-zöldfülű

    +1 Szakasszal igazán megtoldhatnák így meglenne a design+vodoo kombó...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.