Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 12.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ARMA1992

    ARMA1992 Utánpótlás-írogató

    Mit sírtok néhányan . kaptunk ingyen 7 nap krisiessőt és 75k lőszert .( SFEVENTQUESTCOMP )
    az event hatalmas + ot hoz. be tették a bástya napot így tudsz venni olcsón és még tudsz haladni az eventel. ládák tökéletesek szinte. dizit még qakkor is szerezhetsz vagy petet ha még 1 hajót sem lőssz ki csak ládázól . Mi kell még ? N em sírni kell hanem játszani . amúgy meg ha ilyen jó lenne minden evenje ennek a játéknak lehet jobban élvezné mindenki. És nem hinném hogy ezt az eventet hosszabítani kéne ezt csak pár mohó játékos akarja csak.
     
    Europa5 és ~Zsuzska~ kedveli ezt.
  2. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Jól mondod jó az event de majd ha felkerülsz 20-as kalózvizsgához akkor megváltozik a véleményed. Mert én hiába megyek 20-ra annyian vannak,hogy megfagy és laggol a játék. Inkább lövöm a kisebb hajókat. Ne csak nekem legyen rossz az event.:)
     
  3. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Szia, csak napi 9-10-11 óra.:):p
     
  4. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Moderátor. Az első csapat győzelmem nem volt jóvá írva. Kérném szépen ha lehetséges jóvá írni. Maradok a válasz reményében Öreg43
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    Mi itt nem tudunk jóváírni senkinek semmit. Supportnak írj, ők tudnak segíteni, amennyiben ez lehetséges, és ilyen előfordulhatott.
     
  6. -*kapi*-HU(GWU)

    -*kapi*-HU(GWU) Fórum-zöldfülű

    Mit fognak adni a megmaradt lelkek? mert hiába nézem fórumot semmi sincs kiírva csak hogy event vége fele kiírják ahhoz képest event már nincs de ki sincs írva mit ad :)
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Türelem, hamarosan biztos kint lesz, és a feketepiac is nyitva még.
     
  8. -*kapi*-HU(GWU)

    -*kapi*-HU(GWU) Fórum-zöldfülű

    renden köszi
     
  9. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Polipméreg lőszert.

    További szép napot!
     
  10. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Szia,esetleg egy lélek/golyó arányt tudsz még mondani hogy meg éri e várni vagy be váltsam amulettre piacon?? :)
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Amit levlevliva írt, nem hivatalos infó, tévedés ne essék. Az utóbbi beváltásokat tekintve, ezt bárki más is leírhatta volna (akár arányait tekintve is). A hivatalosat majd akkor olvashatjátok, ha megkapjuk és az kikerül fórumra.
     
    levlevliva és Europa5 kedveli ezt.
  12. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Figyelj az utóbbi 1 év tapasztalataiból ítélve inkább vásárold el ;)
    Tény és való nem hivatalos infó, de úgyis lőszer lesz :D

    További szép estét!
     
  13. Europa5

    Europa5 Fórumlakó


    Szerintem meg inkább varjuk meg az információt és ne közöljünk hamis infókat...
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  14. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    "Eseményrangsor
    Az event végén minden játékos, aki legalább 3 csapatpontot szerzett a győztes csapatnak, 14 nap kristályesőt nyer."
    Kérdésem: Ez jóvá lett írva az event befejeztével?
     
  15. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Én nem kaptam meg, pedig megvolt a 3. Szóval egyelőre nem.
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Valakik leírnák, hogy a különböző szervereken mi lett a végeredmény? Ugyan nincs róla infónk, hogy jóváírásra került-e, de ha jelentkezne valaki, aki kapott királynő kegyelmét, akkor ezt is gyorsan megtudnánk. DE, az eredmények tudatába könnyebben eldönthetnénk, hogy valóban jár-e az illetőnek az a királynő kegyelme. (Pl, ha 3-2 lett a zöldnek, és 3x a zölddel voltál amikor azok nyertek is akkor jár, ha csak 1-2x voltál a zöldekkel mikor nyertek, de 2x mikor a pirosak nyertek akkor nem jár)
     
  17. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Akkor ezek szerint jóvá lett írva :) Nekem csak ez volt a kérdésem ;)
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek szerint én nem tudom, hogy ezt a következtetést miből vontad le. (talán tudsz olyat, aki megkapta ;) ) Szerintem jóvá lett, hiszen minden eventes jutalom szinte azonnal jóváírásra kerül a nyerteseknek. Ugyanakkor most, az event alatt több hiba is volt, tehát nem csodálkoznék, ha ezzel is lenne valami bibi. Ezért írtam, hogy hivatalos infót nem kaptunk, de ha valaki megírná, hogy megkapta, és valóban úgy is van, akkor már tudhatjuk, hogy megvolt a jóváírás. (nem szokás ugyanazon okból más időpontokban jóváírni a jutalmakat, ezeket mindig egyszerre intézték)
     
  19. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Lehet, ugyan az a helyzet most is, mint tavaly. Akkor viszont nem elég 3x benne lenni a győztes csapatban, hanem 3x benne kell lenni a győztes csapat TOP 100-as rangsorában is. A tavalyi event végén is ugyan ez volt a probléma/félreértés.
     
  20. Nothus

    Nothus Utánpótlás-írogató

    Én benne voltam győztes csapatban 3x és nekem nem írták jóvá.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.