Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 3.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Titánok harca 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető-e amit írtam
    • Ugyanezt merném-e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    És az event ismertető ismét hibás... :D
     
  3. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ennél egy kicsit pontosabban körül tudnád írni, mire gondolsz?
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A ládák nem Ragyogó lelket és Szolón-érmét ad, hanem Ragyogó és Átkozott lelket ad.
     
  5. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Igen, arról tudunk, már javítva van. Köszönjük.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Remélem változtatnak rajta hogy az admirálisokat kiírja a rendszer, főleg a nagyokat kiírhatná mindenkinek. Egyébként egyenlőre ígéretes.
     
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Igen jó lenne változtatni,hogy a kicsik is jól járnának vagy nem így gondoltad!!
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Ezt nem igazán értem. :) Vagy csak Te olvashattad félre picit. Jó lenne ha egységesen kiírná az admirálisok jelenését, vagy legalább a legnagyobb admirálisokét, és a Rhea Kronosz kombósat. :)
     
  9. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Az admirálisra vár az ember pár órát és mi az eredmény hát látod hogy 0 és azt sem tudni hova jelent a párban jelenővel ugyan ez a szitu fogalmam sincs hogy azok egy általán vannak e a játékban óránként, mert 3 és fél órája keresem őket és semmi . Ezt át gondolhatták volna. Meg hát eddigi termés 30k gyöngy véletlenségből bele futottam a zöld vacakba és ki lőttük de ez így eddig nem jelent sokat . A párban járót és az admirálist ki írnák akkor szerintem jó kis event lenne ez. De a párost lehetne akár így ha közel vagy azt nem tenném globálra.
     
  10. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Mármint a változás jó lenne ,hogy a kicsik is érvényesülni tudnának!!! Így értem!
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Sziasztok, a Természet sajra, és a Tűzben edzett dizik hány irányban mozognak, biztos van akinek megvan előző eventről :)
     
  12. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    Semmi új, évek óta ugyanaz . Első nap: 2 milla gyöngy. :D:D
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Gondolom nem egy 15-17 szintű hajócskád van, mert akkor ugyan nem írnád ezt. Amúgy nem olyan rossz event.
     
  14. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    8 sávosak
     
  15. ᴙзνλήĢз【JKT48】

    ᴙзνλήĢз【JKT48】 Utánpótlás-írogató

    a hírnévpontgyorsítónak mi a szerepe? Mit kellene többet adnia?
     
  16. ᴙзνλήĢз【JKT48】

    ᴙзνλήĢз【JKT48】 Utánpótlás-írogató

    a hírnevet nem növeli, bármennyire is akarsz fölényeskedni...
     
  17. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát unalmas és pocsék event.
     
    oregonci és Naksi kedveli ezt.
  18. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem tudom mit javítottak patchday-el de nem sokat, a Mészárlót dettó nem írja ki, max látod a minimapon ha szerencséd van. :D
    Viszont a leírásban nem látom hogy mennyi Mészárló természet hajód dob be ha megvan az 50. Már tény hogy nem egyet ez már biztos. hisz restart után valószínűleg ugye nincs kósza, és az első 50 után 2-t is lőttem. Esetleg erről infó?
     
    Utoljára szerkesztett: 5.8.17
  19. Chef

    Chef Utánpótlás-írogató

    Nem találtam a házi kedvencekről ,hogy mit adnak de lehet én vagyok a vak :D
     
  20. ✬EXTREME✬

    ✬EXTREME✬ Utánpótlás-írogató

    seafight biblia/ házikedvenc ;)